Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ale (Ne, 3. 11. 2019 - 23:11)

no tak. Jsi smutná? Máš problém s močením. Klidně se vypovídej

haha (Ne, 3. 11. 2019 - 21:11)

A už je tady zase teplý pramínek lásky

Tomáš (Ne, 3. 11. 2019 - 22:11)

A proč ne? Je to naprosto geniální vystihujíci obrat !

Martina (Ne, 3. 11. 2019 - 21:11)

Je moc dobře,že jste spolu s Liborem šťastni. Neboj, přes vánoce to zvládnete. Myslím na vás.

Klára (Ne, 3. 11. 2019 - 20:11)

Už jsme všichni doma a půjdeme brzy do pelíšků. Ťufík ten už tam je. Nikola cestou usnula a teď je rozmrzelá a tak chvilku trvalo než se rozkoukala. Libor opravdu včera byl dobrej ale večer jsme šli do hospůdky a tam se rozpovídal a dal si s mamčou dva panáky a měl nějaký pivo a doma se jen přitulil a vzpomínal na maminku, co mu letos odešla a chvilku bulil a pak u mně usnul . Já ho mám moc ráda a vím, že je to pro něj těžký a hlavně se bojím jak zvládne vánoce. Jeho otec to prý zvládá o něco lépe ale žádnou ženskou nehledá. Ten jejich domek už je taky prodaný, ale prý nový majitel jej oficiálně převezme až někdy začátkem roku a otec si prý koupí byt aLibor bude investovat do domečku tady co koupil a tam chce být i se mnou, tak uvidíme. Nejhezčí to bylo včera jak jsme se zavřeli na tom Wc v Schandau a on hned chtěl abych se vyčůrala a jak jsme byli z vody vylezlí tak já jsem potřebovala rychle a on chtěl moji pipinku tak,abych mu čůrala do pusy arozevřel jí trochu až odkryl moji čůrací dírku v pipince a začal jí hladit a to bylo tak moc hezký až jsem točůrání neudržela a pustila a on to skoro všechno vypil, prý že chce mít kus mé bytosti v sobě a byl tak vzrušenej, že pak hned byl ve mně a nevydržel, jen se dostal dovnitř pustil do mne jeho teplý pramínek lásky. Nedá se to popsat, jak jsem to moc chtěla. Miluju ho nejen pro to, ale hlavně,že je vždy vpohodě a co slíbí , to udělá a úplně mne dostal tím, že když nám umřel první Ťufík hned přivezl nového. Možná se divíte, že mne tolik nedostal tím, že pro nás koupil domek tady kousek od nás, ale je to taky super, ale pro mne mají větší hodnotu jiné skutky ikdyž si toho taky velmi vážím a vím, že mamča se na té koupi nakonec zčásti spolupodílela, ale Libor to opravdu nechtěl. Miška se mi taky ozvala a prý napíše i sem, tak to nechám na ní. Ségra už je u sebe a já ještě půjdu do koupelny a vypustím bříško a půjdu taky do pelíšku.

Hana (Ne, 3. 11. 2019 - 19:11)

Ja bych možná :-)

Host (Ne, 3. 11. 2019 - 19:11)

a mohli bychom to zkusit spolu? Ta holka ze severní Moravy mne zatím odmítla.

KLára (Ne, 3. 11. 2019 - 17:11)

Prožili jsme s Liborem hezký víkend,ale taky měl malou depku. Pojedeme z chaloupky domů. Byli jsme včera v Schandau se koupat a opět jsme se zavřeli na WC pro vozíčkáře a on chtěl abych mu čůrala do pusy a pak se rychle miloval a hned to bylo. Udělali jsme taky dušičky pro babičku a dědu a mamča už nás volá, tak napíšu víc večer nebo zítra.

Host (Ne, 3. 11. 2019 - 17:11)

To by šlo, já budu čůrat,když budeš chtít taky čůrat a já budu čůrat první a pak ty.

jj (Ne, 3. 11. 2019 - 17:11)

Ten můj mi zatím stačí .

Pissík (Ne, 3. 11. 2019 - 18:11)

Tak to mám smůlu i já. Nebo ne?

Host (Ne, 3. 11. 2019 - 17:11)

Ok, hodně štěstí!

Host (Ne, 3. 11. 2019 - 17:11)

A Láká tě to zkusit se mnou? Co myslíš, jak by to dopadlo?

jj (Ne, 3. 11. 2019 - 17:11)

Nevím, já mám ráda , když on čůrá jen když chci já.

Host (Ne, 3. 11. 2019 - 17:11)

velkej rozdíl. Ve vzájemné synchonicytě. Ne o tom,že bych chtěl víc. Může být,ale dívka to rozhodne. Já mohu jen tak daleko, kam mne pustí. To je má zásada.

jj (Ne, 3. 11. 2019 - 17:11)

Záleží, na čem ti záleží, já čůrala před 16 letým , ale ten se hned udělal , a taky před 55 letým, ten si to dovedl užívat.

Host (Ne, 3. 11. 2019 - 13:11)

Musime dojet pro dřevo,tak se na chvilku odmlčim,klidně mi piš. Ozvu se brzy.

Host (Ne, 3. 11. 2019 - 13:11)

Loni jsem byl ve Velkých Karlovicích v létě a tam jsem viděl čůrat jednu holku asi kolem 16. let za malou skalkou abylo to skvělý, ona si mne všimla,ale jen si trochu otočila prdelku a čůrala dál. Byl vidět její pramen,byla víc zvednutá s prdelkou a tak to šlo pod ní z trochu výš nad zemí. Hezký zážitek,který jsem nečekal. Taky mně to vzrušilo,ale šel jsem dál , nic jsem si nedovolil. Pro holku to nemusí být komfortní a příjemné,když ji v takové situaci vidí někdo cizí. Nečuměl jsem na ní, jen jsem se díval nenápadně.

jj (Ne, 3. 11. 2019 - 13:11)

U nás se s tím holky tak nepárají. Podle toho , co tady píšeš, se mi zdá , že se ti víc líbi mladý holky , nevadilo by ti koukat na starší ?

Pissík (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

Já se taky hlásím !

Reklama

Přidat komentář