Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára a Miška (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

Dnes spinkala Miška u mne a ještě se povalujeme jen jsme byly čůrat asi před půl hoďkou aobě jsme měly plný bříška po celé noci a tak nám to šlo dlouho. Nechala jsem Mišku první a vydržela jsem to,jen jsem musela popocházet a přešlapovat jak jsem měla pipinku plnou a nastartovanou na vyčůrání. Miška pojede domů po obědě a mamča se rozhodla jí vzít do Prahy a tak si uděláme výlet a pošleme ji vlakem do Brna a tam si ji vyzvedne její mamča.Asi ji posadíme na Černým Mostě do metra,prý ona na stanici trefí a jízdenku má a my se vrátíme pohodlně přes Hradiště zpátky. Chci jí ještě dopoledne ukázat něco tady okolo a tak se půjdeme projít než mamča udělá oběd a jestli se nám naplní pipinky, tak třeba někde v koutě za stromem se vyčůráme a uděláme loužičky.

Loudil Jirka (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

a můžu jít dělat ty loužičky do kouta s vámi? Jsem z Bělé,kousek od vás. Ukážu vám i své čůrání jestli mi to půjde.Když vydím holku jak čůrá jsem hned tam velikej. Moc bych chtěl, seriózně. Nic víc jen to prožít.

Klára (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

Hele Jirko, já to chápu a nejsi asi jediný, komu se čůrání u holky může ííbit,ale já bych s cizím klukem čůrat nešla a Miška taky ne. To je na domluvě když si najdeš holku a bude s tím souhlasit a nebo když náhodou nějakou uvidíš jak čůrá tak to je něco jinýho, ale i tak bys neměl být příliš vlezlý a okukovat ji příliš nebo se může leknout když to nečeká a zasekne se jí pipinka a nedovyčůrá se ikdyž bude potřebovat. A to je nepříjemné.Mně se to stalo když mi bylo ještě málo od spolužáka na procházce s družinou a je to už dlouho a vyčůrala jsem se pak to všechno další až ve škole na záchodě a dlouho mi to nešlo uvolnit a bolelo to, protože se mi sice chtělo moc a byla jsem stažená. Takže opatrně, holku si určitě najdeš. Neboj.

Návštěvník (Ne, 27. 10. 2019 - 22:10)

To jsou hrozný sračky a celkem nuda.

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 06:10)

Vše se jednou obehraje.

Klára a Miška … (Ne, 27. 10. 2019 - 20:10)

Pozdravujeme z Mimoně. Libor odjel už dnes, protože zítra bude objíždět hrobečky a byl z toho dnes špatnej a byla jsem s ním venku na procházce a vrací se mu myšlenky na nedávno zemřelou maminku a plakal mi v klíně, když jsme seděli na lavičce a je mu líto, že mně nemohl představit mamče a že se nedožila toho jeho štěstí a lásky. Já kdybych tady neměla Mišku tak bych asi z toho byla hodně smutná, ale stejně jsme se o tom bavily a stejně jsem taky bulila. Jinak jsme si prožili všichni hezký víkend a Miška pojede domů až zítra a tak si ještě užijeme spolu večer a já moc chci za ní na oplátku zajet o vánočních prázdninách. Čůraly jsme několikrát taky společně i venku s Miškou i s Nikolou, protože bylo krásně a tak nám zadečky a pipinky nenastydly. Libor nás nešpehoval ale jednou jsme šli všichni včera večer domů, protože jsem byla s Liborem venku a nakonec jim poslala zprávu,aby přišly Miška se ségrou na chvilku posedět a domů jsme čůraly u plotu u jedné zahrady a tak nějak ani nevadilo,že tam je Libor,prostě jsme se přikrčily u plotu a pustily to a Libor odešel stranou a taky se vyčůral a jestli se koukal nebo ne tak jsme to neřešily. Jemu se moje čůrání moc líbí a asi i by se podíval na jiný holky, ale Nikola se před ním ani nestydí. Když jsme v létě byly u ohýnku na chaloupce a jí se někdy chtělo na malou tak jen poodešla knejbližšímu stromu a vyčůrala se a bylo to v pohodě a tady taky. Spala jsem s Liborem v pelíšku u sebe a nějak jsme se vešli a on si chtěl hrát a propojit se, ale museli jsme potichu a i on byl nesvůj a nemohl se uvolnit a vypustil se do mně až po dlouhé chvíli jak jsme se kontrolovali. Ségra a Miškou se když odjel samozřejmě ptaly jestli Libor mně chtěl a tak, já jsem na ségru opatrná,ale nakonec jsme si to řekly a ona ví, že jsme spolu už byli jako kluk a holka doopravdy i v posteli. Dnes jsme trochu unavený po včerejšku,ale do pelíšku ještě asi nepůjdeme, budeme ještě blbnout. Miška dnes opět fotila a udělala krásný věci. Má opravdu talent. Mám prý napsat ,říká Miška, že se opravdu nestyděla u toho plotu se vyčůrat ikdyž tam byl Libor,protože mi ho přeje a navíc jí se chtělo opravdu nutně stejně jako nám a tak to rychle pustila. Prý se Libor podíval,ale jen chvilku a pak už ne a byl v pohodě. Tohle já ale neřeším, vím, že mně má Libor rád a jestli se mu líbí holčičí čůrání ,tak když náhodou na takovou situaci natrefí jak holka čůrá, tak se asi podívá, ale já mu věřím, že by nikoho nebalil. O tom jsme taky spolu mluvili často jak to má, kdyby uviděl čůrat jinou holku a on mne miluje a jinou nechce a já jsem za to vděčná a šťastná a miluku ho moc a moc.

dobrá rada (Ne, 27. 10. 2019 - 22:10)

ty vole chlape, najdi si už ženskou. nebo ti z toho znova hrábne

Host (Ne, 27. 10. 2019 - 20:10)

Super !!! A Kde spala Miška? Asi s Nikolou myslím.

Miška (Ne, 27. 10. 2019 - 21:10)

Spala jsem u Nikoly a v pohodě. Ona je hodně upovídaná a zvědavá a moc fajn. Stejně jako Klára.

Host (Ne, 27. 10. 2019 - 21:10)

A čůraly jste spolu třeba v noci nebo ráno? Kdo má větší čůrání,ty nebo ona?

Miška (Ne, 27. 10. 2019 - 22:10)

Byly jsme jednou včera v noci a asi jsme čuraly stejně. Nekoukala jsem se na její baculku jak čurá,ale čurala trochu déle než já, ale já jsem zase chtěla rychleji,když jsem čekala až bude hotová a slyšela jsem jak to teče a tak se mi chtít čurat stupňovalo a pak jsem čurala prudce a honem .

Návštěvník (Ne, 27. 10. 2019 - 15:10)

Já myslím,že všechny chcaly několikrát a vždycky to drží a tak pak chčijou jak vodotrysk a kundiček.

David (Ne, 27. 10. 2019 - 10:10)

Klárko a Miško s Nikolou, bude nějaký popis vašeho čůrání?

Markéta (Ne, 27. 10. 2019 - 08:10)

Já vás také moc zdravím děvčata a Libore a Miško jse moc fajné ,že jsi opět v diskuzi. Chyběla jsi mi moc.Mám vás všechny jako své vzdálené světlušky.

Míla (So, 26. 10. 2019 - 21:10)

Míla zdraví zatoulanou Mišku. Mám radost,že jsi opět zde!! :-) :-) :-)

Klára (So, 26. 10. 2019 - 21:10)

Tak hele, kdo se chce přesvědčit, že jsem reálná i s Liborem, tak zítra dojděte k viaduktu ve 13:00. Miška mi potvrdila svoji účas také.

Tony (So, 26. 10. 2019 - 22:10)

Vím kde je Mimoň a ten viadukt, jenže nevím, jak bych se tam z Berlína dostal, když zítra musím pracovat.-------------------Zítra bude autor multinikovat a fejkařit pod mnoha nicky, ja vás tam viděli, jako fejkařil a lhal o setkání "Jakuba" s "Miškou" v Telči. Oba jsou fiktivní, ale pravý Jakub, kterému tímto nasadil psí hlavu, si to vůbec nezaslouží.

Klára (So, 26. 10. 2019 - 21:10)

Tak hele, kdo se chce přesvědčit, že jsem reálná i s Liborem, tak zítra dojděte k viaduktu ve 13:00. Miška mi potvrdila svoji účas také.

Miška (So, 26. 10. 2019 - 20:10)

Chci vás taky pozdravit. Jsem u Klárky a ta je teď s Liborem venku ,šli něco koupit a pak si tady posedíme. Já se mám celkem fajn. S tím klukem se vídáme ,ale je to spíš užtrochu volnější. Milovali jsme se a čurali spolu několikrát,ale on je teď spíš víc zatížený prací kam jezdí ale máme se moc rádi. Baculka mi čurá stále stejně, někdy hodně někdy málo normálně. Klárka je už skoro zdravá a jsem moc ráda ,že jsem u ní. Omlouvám se,že jsem moc nepsala,budu psát častěji. Miška

Jani (So, 26. 10. 2019 - 15:10)

Moc to nechápu,taky mám věčně počůraný paty a nohy a moc to neřeším.Akorát že to studí

Reklama

Přidat komentář