Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 5. 11. 2019 - 06:11)

Pomalu se chystáme s Nikolou do školy.Včera to bylo opravdu pro mne náročný,ale i tak jsem to zvládla a dnes už to doufám jen završím to úsilí včerejší do úspěšného konce. Pipinka by chtěla Libora a srdíčko moje taky ale uvidíme se asi až v sobotu Na pátek máme ty lístky do odloženého představení v Praze do divadla a Libor možná nebude moci jet kvůli práci. Přesto se na to moc těším. Ráno jsem měla bříško plný a využila jsem toho, že ségra ještě nebyla v koupelně a rychle jsem se vyčůrala na záchodě a ulevila si,protože se mi chtělo hodně.Ale ikdyby ségra přišla tak by to nevadilo, my se nestydíme,jen bych se nesměla dívat mezi její nohy jak čůrá,protože by se mi chtělo víc avíc a byla bych neklidná nebo to zastavovat rukou a tlačit si na ní,abych to nepustila dřív. Tak a teď dám něco k snídani, vlastně mamča už nám to připravila a půjdu.

Klára (Po, 4. 11. 2019 - 20:11)

dnes nestíhám, hodně povinností do školy a tak,ale jsme v pohodě. Ozvu se!

Míla (Po, 4. 11. 2019 - 21:11)

Klárko to je ok, hlavně ,že na nás nezapomínáš a máš tady mnoho spřízněných duší. Tak se ozvi až budeš mít čas. Jen kdyby se ti něco dělo zlého nebo tvým blízkým, tak piš okamžitě. Já se ti taky ozývám ne každý den,ale každý den sleduju, jestli jsi ok nebo a když jsi ok tak vím, že je to jen dobře.

cože? (Po, 4. 11. 2019 - 23:11)

co zas plánuješ za tragedii? .)))

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 20:11)

Zase? Dej pokoj

Květinka (Po, 4. 11. 2019 - 13:11)

Čůrala jsem s bráchou včera na zahradě protože se mu hodně chtělo. Jeho pindík počůral trávu a já pak taky čůrala na bobku pod sebe taky louži a ta se stratila za chvilku v hlíně a v trávě.

Klára (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

Už jsem si vyhonila ptáka.Už se mi ulevilo.A Miške taky.To bylo dobrý.

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 01:11)

Moc to zde nechápu

Pozorovatel (Po, 4. 11. 2019 - 09:11)

To taky není účel.

haha (Ne, 3. 11. 2019 - 22:11)

Zkoumale kde jsi?

Jana (Ne, 3. 11. 2019 - 22:11)

Další debílek,co kurví diskuzi.

diskuzi? (Ne, 3. 11. 2019 - 23:11)

Kde?

Jana (Ne, 3. 11. 2019 - 23:11)

Tady. Jen slovíčkaříte a vo životě hovno víte.

Zdeněk (Ne, 3. 11. 2019 - 23:11)

Proto je třeba tyhle rejpaly a provokatéry naprosto ignorovat.

Ale (Ne, 3. 11. 2019 - 23:11)

no tak. Jsi smutná? Máš problém s močením. Klidně se vypovídej

haha (Ne, 3. 11. 2019 - 21:11)

A už je tady zase teplý pramínek lásky

Tomáš (Ne, 3. 11. 2019 - 22:11)

A proč ne? Je to naprosto geniální vystihujíci obrat !

Martina (Ne, 3. 11. 2019 - 21:11)

Je moc dobře,že jste spolu s Liborem šťastni. Neboj, přes vánoce to zvládnete. Myslím na vás.

Klára (Ne, 3. 11. 2019 - 20:11)

Už jsme všichni doma a půjdeme brzy do pelíšků. Ťufík ten už tam je. Nikola cestou usnula a teď je rozmrzelá a tak chvilku trvalo než se rozkoukala. Libor opravdu včera byl dobrej ale večer jsme šli do hospůdky a tam se rozpovídal a dal si s mamčou dva panáky a měl nějaký pivo a doma se jen přitulil a vzpomínal na maminku, co mu letos odešla a chvilku bulil a pak u mně usnul . Já ho mám moc ráda a vím, že je to pro něj těžký a hlavně se bojím jak zvládne vánoce. Jeho otec to prý zvládá o něco lépe ale žádnou ženskou nehledá. Ten jejich domek už je taky prodaný, ale prý nový majitel jej oficiálně převezme až někdy začátkem roku a otec si prý koupí byt aLibor bude investovat do domečku tady co koupil a tam chce být i se mnou, tak uvidíme. Nejhezčí to bylo včera jak jsme se zavřeli na tom Wc v Schandau a on hned chtěl abych se vyčůrala a jak jsme byli z vody vylezlí tak já jsem potřebovala rychle a on chtěl moji pipinku tak,abych mu čůrala do pusy arozevřel jí trochu až odkryl moji čůrací dírku v pipince a začal jí hladit a to bylo tak moc hezký až jsem točůrání neudržela a pustila a on to skoro všechno vypil, prý že chce mít kus mé bytosti v sobě a byl tak vzrušenej, že pak hned byl ve mně a nevydržel, jen se dostal dovnitř pustil do mne jeho teplý pramínek lásky. Nedá se to popsat, jak jsem to moc chtěla. Miluju ho nejen pro to, ale hlavně,že je vždy vpohodě a co slíbí , to udělá a úplně mne dostal tím, že když nám umřel první Ťufík hned přivezl nového. Možná se divíte, že mne tolik nedostal tím, že pro nás koupil domek tady kousek od nás, ale je to taky super, ale pro mne mají větší hodnotu jiné skutky ikdyž si toho taky velmi vážím a vím, že mamča se na té koupi nakonec zčásti spolupodílela, ale Libor to opravdu nechtěl. Miška se mi taky ozvala a prý napíše i sem, tak to nechám na ní. Ségra už je u sebe a já ještě půjdu do koupelny a vypustím bříško a půjdu taky do pelíšku.

Hana (Ne, 3. 11. 2019 - 19:11)

Ja bych možná :-)

Reklama

Přidat komentář