Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jarek (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

jen jestli to nejsou kecy. Ale kdybych to zažil já,co na tyhle hovadiny nevěřím,tak by mně to protočilo,že bych se šel vožrat a chalupu bych prodal následně.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 21:11)

Jasně, že to jsou kecy. Tak prochcanou chalupu by nikdo nekoupil, páč by mu spadla na hlavu.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

Užívejte si naplno venkova, v zimě to bude složitý,ale ještě třeba budou houby,které tak ráda sbíráš Kláro. Hele a ten nočník? Není to trochu ostuda? Jste velký holky a záchod nemáte snad jako kadibudku někde na zahradě.To bych pochopil ještě. Ale jistě ho máte někde na chodbě,co?

Klára (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Je to trochu jinak a špatně se mi o tom píše. Je to hlavně kvůli ségře. Ona se od jistý doby v noci bojí jít na záchod tady,protože se stalo,že jednou přiběhla večer a celá se chvěla až se z toho počůrala,ale to byla menší a prý tam potkala na chodbě babičku,ale ta už v té době nežila a tak to v noci děláme takto. Kdyby potřebovala náhodou v noci na velkou,tak se musí nejprve všude rozsvítit a musím jít s ní,ale ona to radši drží do rána a jde jen vyjímečně. Ti,co se nám tady posmívají, tak to neznají tyhle souvislosti a proto se na ně nezlobím.

Martina (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Uf ! Tak to je teda síla. Plně vás chápu. Mně se takto připomněl zesnulý otec,ale pak už byl klid a já to nějak neřešila a naopak jsem pochopila,že existuje něco i dál a třeba nás ti nejbližší hlídají zhůry s andílkama

Klára (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

Pozdravujeme z chaloupky. Je tady už brzy tma a dnes začalo pršet. Libor přijede zítra za námi a to je dobře,snad nebude mít depku, My ho zabavíme a zajdeme do hospůdky. Jsem moc ráda,že jsme tady ,stýskalo se mi po ní,po chaloupce. Hned jsme ji tady pod stromem počůraly na pozemku jak jsme přijely a do rána si dáme pohotovostní nočník. Zítra budu s Liborem nahoře a dnes Nikolou společně v pokoji a v pelíškách.

Miška (Čt, 31. 10. 2019 - 21:10)

dívám se na tvůj ohlas a asi máš pravdu,ale já jsem když jsem byla malá měla stma a alergie a tak podzim a jaro jsou pro mne horší a taky mám citlivý močový cesty a když nachladnu tak mně baculka pálí a čurá často. To astma se vyléčilo inhalacema a injekcema,ale stejně musím být opatrnější. Pozdravuji z Dačic , jsem v posteli ale zítra tu školu asi dám.Už je pátek a tak to nějak přežiju když se mi to nezhorší. Vypila jsem velkej hrnec čaje s medem a tak mně baculka asi v noci vzbudí na záchod,ale ještě si radši za chvíli dojdu.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 21:10)

Máte katastrofální imunitu to není normální

Klára (Čt, 31. 10. 2019 - 20:10)

Dnešní den už proběhl víc v klidu. Libor má tu dušičkovou depku snad zvládnutou a my pojedeme zítra na chaloupku nebo v sobotu a když bude hezky tak tam vydržíme do neděle a posvítíme na dušičky na hrobečku babičce a dědovi. Ségra tady dnes měla kamarádku a byly spolu a tak jsme dnes se k sobě víc dostaly až po večeři ,ale jsme v pohodě. Pipinky nám čůrají normálně a lužička dnes u viaduktu nebyla,protože jsem se ve škole zdržela přípravou na malou prezentaci zítra a pak už se mi chtělo tak,že jsem si došla na záchod,protože bych to domů nebo někam ven na má oblíbená místa asi nevydržela.Ta holka ve škole,co jsme se to včera dozvěděli nám dělá starost,ale všichni věříme,že tu nemoc překoná. Miška se mnou dnes mluvila taky a něco na ní vlezlo a má kašel a tak do sebe cpe vitamíny a pozdravovat mám taky od ní.

Hostitelka (Čt, 31. 10. 2019 - 13:10)

Mně je taky jedno jestli to je nebo není fikce. Ale jako reál to beru a je mi jedno, co si o tom myslí ti,kteří mají jiný názor.

Martina (Čt, 31. 10. 2019 - 13:10)

Souhlas !

Zdeněk (Čt, 31. 10. 2019 - 13:10)

Ne vymyšlená,ale vymaštěná. Jde ti pouze o jediné, tokázat svou pravdu a to není v rozhovorech Kláry a spol. důležité.

Pozorovatel (Čt, 31. 10. 2019 - 12:10)

Aspoň nejsem vymyšlená postava.

Pozorovatel (Čt, 31. 10. 2019 - 10:10)

Srdcervoucí. Už jsem si říkal, že už dlouho nikdo neumřel.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 16:10)

Máš pravdu.Další drama

Pplk. (Čt, 31. 10. 2019 - 18:10)

Hm, možná u tebe v klacku.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 19:10)

Ty máš klacek v zadku zelená gumo

Host (Čt, 31. 10. 2019 - 11:10)

To jsi trochu mimo mísu kamaráde. Ale dobře ti tak.

Klára (St, 30. 10. 2019 - 20:10)

Libor už byl v práci a skypovali jsme večer a byl lepší. Tak budu spinkat ve větším klidu. Včera jsem u ségry o tom vyprávěla a plakala jsem a přitulila se k nim až jsem vyčerpáním usnula. Dnes uz budeme každá u sebe. Vyčůrala jsem se hodně pod viaduktem ,šla jsem sama a tak jsem v klidu všechno pustila plným proudem hned. Teď pujdu do koupelny a budu čůrat ve sprše klidně i ve stoje na nohy a zadeček protože to všechno smyju. Já miluju mamču,ségru a Libora a jsem s nimi šťastná. Ve třídě máme holku a ta má rakovinu a víme to ode dneška protože je po doktorech a to je strašný. Já jsem moc šťastná,že mám ty nejbližší lidi zdravý mám je moc ráda.

Míla (St, 30. 10. 2019 - 22:10)

Plně tě chápu. Myslím na tebe a moc ti přeju štěstí a lásku se vším všudy.

Reklama

Přidat komentář