Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 7. 11. 2019 - 19:11)

Jenže tam byla zamilovanost oboustanná u vás. Ale Miluna to má u Radky jinak. Radka možná trpí, ale Miluně teď jde o něco jiného, ta trpí za něčím jiným.

Anonym (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Raduno neotravuj, seš jak vzteklej harant

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

No tak to se fakt na všechno můžu vysrat! To já se půjdu taky někam vožrat jako to děláš ty!! Nebo jestli nemáš něco ještě jinýho:( Tohle je život na hovno,už mi to fakt nebaví.Když už ani spolu nemůžem být.Už ti nebudu zvát až budeš chtít schůzku tak napiš sama ať pak takhle netrpím.Fakt to bolí!

Alice (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Nech jí, ona takhle blbne z Lucky ,vím to.Netrap se s ní.A bez Sergeje k tomu nemá ani auto.Potřebuješ nějaký jiný kamarádky ale to ty sama víš.Vím že takhle jen doma je to na hlavu.Já ale taky zrovna od tebe blízko nejsem.

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Takže pořád ta zasraná Lucina! :(( Úplně mi jí zkurvila! Co s tím? Já se na to nemůžu dívat.Pomoc nějak prosím:( kolik km jsme my dvě od sebe? Já tu právě taky nemám auto, manžel je s ním pryč.

Alice (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Jsme od sebe pomalu sto km.Potřebovala by si někoho nejlépe z Plzně.S Luckou to taky není jednoduchý ta domluva,takže jí Miluna vidí míň než potřebuje.Lucka nic neví co k ní cítí,aspoň si to myslím protože mě nic Lucka neřekla a já se jim do toho nebudu motat,takže bych to Lucce neřekla co pro Milunu znamená.A pro Milunu je trest že Lucka ani na psaní není,takže Miluně ani moc nepíše.Miluně není pomoci.A je škoda že takhle trpíš tím i ty. Buď se s tím smiř že to takhle bude dál a nebo se odmiluj.A jak si se ptala na setkání se mnou tak nevím jestli do toho někdy jít.Už se bojím aby jsem se zase do něčeho nazapletla.Necháme tomu zatím volnej průběh,nic ti neslibuji ani to nezamítám.

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

Já si něporučím se odmilovat.Si můžu ríkat co chci ale srdce to neposlouchá.No byla jsem sj pro rum,ták se aspoň vožeru.Co jinák.Já se vnucovat nikomu z Plzně nebudu.Nevím jak bych to dělala? Sejdi se ty se mnou,prosím ,už se tu známe.Do čeho by jse se měla zamotat? Budu ráda že posedíme někde.Aspoň poznám koho moje láska opchávala haaaha ,srandu si dělám ale je to tak.

no to (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

je v háji, Miluna zas sjetá, tak tření nebude. Tak aspoň Miluno napiš, jak se to točí

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 17:11)

No já si to myslela že je to v prdeli! Tak to jsem nešťastná teď, já se na tebe tak těšila! A proč nemůžeš přijet?

Miluna (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Pa.

Miluna (Čt, 7. 11. 2019 - 17:11)

Nemam už jak.

Radko (Čt, 7. 11. 2019 - 17:11)

a máš po ftákách. Ted se můžeš jít třít na zábradlí.

áááá (Čt, 7. 11. 2019 - 17:11)

Miluna je zase sjetá.

Miluna (Čt, 7. 11. 2019 - 17:11)

To j3 milý co póšeš Radinko.Omlouva se ale nemuzu přijet .

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 16:11)

Andreo to jsem si myslela taky že mi nic neříkají i když už v minulosti jsem si s nima chuť zaexperimentovat měla,ale nikdy bych nevěřila že se takhle dokážu do ženský zamilovat.Já právě jsem tě přesně tipovala na mexickou nebo něco podobného.Die kdyby Otík vybíral peníze tak by určitě zase zůstal sám.Já bych tak ráda poznala ještě aspoň Otíka nebo Alici,stát se nějakou partou aby bylo veselo.Fakt takhle žít je už na hovno.Bez ní nemám zase nic,tak kdyby aspoň někdo z vás jmenovaných se sešel.Fakt by mě to zajímalo jaký by to bylo.

Andrea (Čt, 7. 11. 2019 - 16:11)

Radko, ženský mi fakt nic neříkají,dnes jdeme do mexické restaurace, máme rádi pikantní jídla,tak jdu navléknout malé, černé a jedem,tak ať se Milča alespoň ozve

die (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Oto a už víš kdo dneska u tebe bude spát? Měl by si za nocleh vybírat peníze.

-Aleš- (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Našel jsem video, jak to asi vypadá mezi Milunou a Otíkem. Pusťte si video od 1:32 do 1:60 :-)

https://www.youtube.com/watch?v=85MaC_rUrXQ

haha (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

" co myslíš Milu mám ještě žízeň" :D

-Aleš- (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

;-)

Reklama

Přidat komentář