Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Čt, 7. 11. 2019 - 22:11)

Milunko kde jsi?

Otí (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

co tvoje dieta?

Ota (Čt, 7. 11. 2019 - 22:11)

Tak jsem se naučil tak pravidelně.Zatim 13kg dole ale už to jde pomalu.Asi tak 1kg za měsíc.Věřim a doufám že od jara bych ještě mohl pár kg dolu dát.

Ota (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

Já s Milčou Radko taky nejsem.Ale mám tu dva ukrajince,tak zase s nima piju.

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

Kdyby mi aspoň chyběli chlapi že jo tak si najdu milence.Ale ty mi nechybí, na to mi stačí ten můj.Ale rozdat si to takhle s takovouhle Milunkou to bylo tak super.Ještě když v tom mám city a celkově její přitomnost mně dělá jodně dobře.

Lalla (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

Že jsem tak zvědavá, a celá společnost je zase u Oty? :)

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

Ota nějak nepíše a Milunka nenapsala kde je tak tak nevím nic.Jsem vytržená tady stranou a přitom by mi vsechno zajímalo co a jak.

Alice (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

Máte pravdu že u nás to bylo jinak.My jsme mezi sebou měly vztah ale Miluna Radku nemiluje a lásku si Radka nevynutí, jen její tělo (někdy). Sany asi jsou obě podobné.Já s Jirkou dobrý.Už jsme se nějak naučili spolu vycházet tak pak je doma líp.Jen zase s dětma je to teď horší jak nemůžou být na hřišti.Tak to už je kousek a máte hotovo.

Lalla (Čt, 7. 11. 2019 - 19:11)

Takže nás brzy čeká virtuální přípitek na sany nové sídlo:)

Sany 11 (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

:)

Lalla (Čt, 7. 11. 2019 - 19:11)

Alice, napsala jsi to sice citlivě, ale drž se od těch lidí dál, snad jim ani nic neslibuj. Ony ten život je velmi křehký...

Sany 11 (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Uz vidim, jak Alice vseho necha (2 male deti), sedne do auta a jede zachranovat umanutou Radku od nudy. Promin Radko, ale ty fakt asi nebudes normalni.

Alice (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Ahoj Sanuš já to četla až teď co si psala.No napsala jsem jí k tomu názor ale máš pravdu teď bych určitě nejela ale je mi jí celkem líto.Sama vím jak to bolí, potom co jsme zažily.A jak se máš ty?

Sany 11 (Čt, 7. 11. 2019 - 19:11)

Ahoj Ali, Lalla ma pravdu, je to hezke od tebe, ze je ti Radky lito,ale ona je stejne umanuta za Milunou, jako Miluna za Radkou. A mam dojem, ze se Milunu snazi i napodobovat. Ty jeji vykriky o pomoc (soucit). Nevim kolikrat tu bylo napsano, ze se ma snazit si najit jiny smysl zivota ( protoze to, co ona hleda v Milune urcite zadny smysl nedava), ale marne. U tebe to bylo s Milunou trochu neco jineho. I kdyz, ted si tak vzpominam, i tys ji v podstate zivila, drzela nad vodou….Ale mely jste vztah, zily jste spolu. Radka se jenom nudi a je zrejme citove vyprahla. Ale zaroven by jen brala, davat se ji zrovna moc nechce. A u mne? No uz se aspon neco pohnulo, tento mesic uz probiha stehovani, takze kolem 20.11 uz budeme prestehovani. To vis, ze jsem rada. :) Doufam, ze u vas je taky vse o.k. :)

bianka (Čt, 7. 11. 2019 - 19:11)

Jenže tam byla zamilovanost oboustanná u vás. Ale Miluna to má u Radky jinak. Radka možná trpí, ale Miluně teď jde o něco jiného, ta trpí za něčím jiným.

Anonym (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Raduno neotravuj, seš jak vzteklej harant

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

No tak to se fakt na všechno můžu vysrat! To já se půjdu taky někam vožrat jako to děláš ty!! Nebo jestli nemáš něco ještě jinýho:( Tohle je život na hovno,už mi to fakt nebaví.Když už ani spolu nemůžem být.Už ti nebudu zvát až budeš chtít schůzku tak napiš sama ať pak takhle netrpím.Fakt to bolí!

Alice (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Nech jí, ona takhle blbne z Lucky ,vím to.Netrap se s ní.A bez Sergeje k tomu nemá ani auto.Potřebuješ nějaký jiný kamarádky ale to ty sama víš.Vím že takhle jen doma je to na hlavu.Já ale taky zrovna od tebe blízko nejsem.

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Takže pořád ta zasraná Lucina! :(( Úplně mi jí zkurvila! Co s tím? Já se na to nemůžu dívat.Pomoc nějak prosím:( kolik km jsme my dvě od sebe? Já tu právě taky nemám auto, manžel je s ním pryč.

Alice (Čt, 7. 11. 2019 - 18:11)

Jsme od sebe pomalu sto km.Potřebovala by si někoho nejlépe z Plzně.S Luckou to taky není jednoduchý ta domluva,takže jí Miluna vidí míň než potřebuje.Lucka nic neví co k ní cítí,aspoň si to myslím protože mě nic Lucka neřekla a já se jim do toho nebudu motat,takže bych to Lucce neřekla co pro Milunu znamená.A pro Milunu je trest že Lucka ani na psaní není,takže Miluně ani moc nepíše.Miluně není pomoci.A je škoda že takhle trpíš tím i ty. Buď se s tím smiř že to takhle bude dál a nebo se odmiluj.A jak si se ptala na setkání se mnou tak nevím jestli do toho někdy jít.Už se bojím aby jsem se zase do něčeho nazapletla.Necháme tomu zatím volnej průběh,nic ti neslibuji ani to nezamítám.

Reklama

Přidat komentář