Reklama

v hodině na záchod ano nebo ne?

Autor diskuse
anonym

co si o tomto problému myslíte vy, je správné aby mohli žaci a studenti chodit během vyučování na WC nebo ne? 

Waco (So, 16. 11. 2019 - 18:11)

Ty woe děláš, jak kdyby člověk byl robot kterej se umí naprogramovat. Já necumim furt do mobilu a nepatřím k současný generaci (je mi 36) ale můžeš se dostat do situace kdy to nedáš. Já už tu psal, jak jsem si nechal radši dát poznámku než bych se pochcal a kámoš co měl nečekaný průjem a páč ho debilní učitelka nepustila tak se posral. Stát se to může každýmu. Já souhlasím, že dnešní mládež moc nevydrží a za nehody do kalhot si mnohdy může sama, ale takhle plošně jak to vidíš ty to taky vnímat nelze.

Jirka. (So, 16. 11. 2019 - 18:11)

Tak jasně, stát se může, prostě jsem tomu problému unikl. Šlo mě spíš o to, že dnes chodí neustále jako procesí a naschvál. Na záchodě se sejdou, myslím ti starší, dají čouda a pohoda klídek. Záleží ale jak která škola, proto to někde nedovolují. Pravda, je to asi dnes jedno, protože v té dnešní nové době nejde o to někoho něco naučit a děti i mládež nemají chuť něco umět. Mají přece mobil a aplikace a aplikace to za ně zařídí a udělá a když ne, tak stejně nic dělat nebudou, proč taky. Takže v klidu a hlavně se všichni neurážejte, je to diskuze.

Eliška (So, 16. 11. 2019 - 17:11)

Naprosto souhlasím!!!

Jirka. (So, 16. 11. 2019 - 17:11)

A hele, další potrefená.

Eliška (So, 16. 11. 2019 - 18:11)

ty jsi přomiň,ale strašnej vůl, myslíš,že si člověk tyhle věci vymýšlí? Já nebudu muset jít půl roku o hodině na záchod a pak to jednou prostě nejde a tělo s tím nic nenadělá. Moje sestra se taky jednou takhle počůrala,když byli v divadle a učitelka ji nepustila a to byla ještě větší ostuda. Já bych t to přála někdy zažít. Nebo když máš průjem, tak musíš letět skoro okamžitě i třeba venku,jinak je to taky špatný. Je mi z tebe nanic a smutno-

Jirka. (So, 16. 11. 2019 - 18:11)

Tak dík, já tě titulovat nebudu, nemám to zapotřebí. Vysvětlení je v tom minulém, abych to neopakoval. My jsme prostě nechodili, neměli jsme potřebu. Jednou se jeden kluk počůral ve 4 třídě tuším a jinak celou základku bez problémů a na střední nikdo nikdy nepotřeboval a ani neměl nehodu. Ale asi by na požádání pustili v nutném případě, ale nevím. Hlavně do toho nemotejte nutnost a běžné zašívání z hodiny, jak je to dnes běžné, protože se jim nechce poslouchat výklad učitele/ky.

Eliška (So, 16. 11. 2019 - 15:11)

Jirko nejsem žádná rozmazlená holka co jen čumí do mobilu a chodím do sedmičky a mamka mi dala tady přečíst tuhle rubriku. Víš co to je, když prostě musíš a nesmíš? Asi ne. Mně se to stalo jednou v pátý, psali jsme nějakou písemku a nesměli jsme na záchod a já byla na tom tak, že jsem ani nebyla schopná soustředit se na zadání příkladů jinak bych se počurala a nakonec jsem s brekem utekla ze třídy a to když to stejně začalo jít a nemohla jsem to prostě vydržet a na chodbě jsem se jen schoulila na bobek a prostě jsem se počurala a úplně. Kdybych byla v kalhotech bylo by to nejhorší, v sukni to nebylo až tak mokrý, ale na tu chvíli pamatuju dodnes . Utekla jsem do šatny a tam mně našla kamarádka a zavolala jsem si maminku aby pro mně přijela a ta ví, že na rodičáku to pořádně rozmázla a byl z toho průšvih. Ono se to totiž nestalo jenom mně ale i dřív jiným dvěma holkám a ředitel to vůbec neřešil.

Jirka. (So, 16. 11. 2019 - 15:11)

Nezlob se na mě, ale tak ak to už vážně nevím, co na to napsat. V 7 třídě, víš, že bude písemka a před tím si preventivně nedojdeš? Při písemce se na všech školách celé planety nesmí odcházet, protože by to byl podvod a neplatilo by to a dostala by jsi automaticky 5. Schválně popátrej, jak je to u našeho největšího vzoru USA při písemkách. A je to tam problém i o hodině. Být rodičem, tak bych seděl tiše v koutku a styděl se, že v tomto věku nezvládáš základní lidskou potřebu. Na místě ředitele je to správný postup.

Marie (So, 16. 11. 2019 - 17:11)

ty jsi Jiříku asi vůbec nechodil do školy.

Jirka. (So, 16. 11. 2019 - 17:11)

Chodil, však jsem psal co a jak jsem dělal. Asi mám teda velký objem.

Návštěvník (So, 16. 11. 2019 - 15:11)

Ano divná doba, když se řeší takové nesmysly. Je vyučování a tak žádný záchod. Při práci v montovně na lince to budou taky muset zvládnout a ne si chodit jak budou chtít. A pokud někdo vystuduje, tak na poradě v zaměstnání také nebudou moct jít a budou se podle toho muset zařídit.

Veronika (So, 16. 11. 2019 - 13:11)

No Michal a ostatni kteri si mysli ze je spravne nepustit deti mocit rozhodne normalni nazora nemaji, je to opravdu nemozne ze v dnesni dobe se takove veci jedte dejou, takoveho ucitele vyhodit, urcite by memi mit moznost si odskocit vsichni, kluci i holky neni spravne ani to co pise Michal, ze na stredni mohly jit curat jen holky, potrebovat muze kazdy a to jak dite tak dospelak takze urcite poustet na zachod i na stredni a ne jen holky i kdyz Michal by so zaslouzi nepustit, kdyz tak tvrde stoji za svym

Jirka. (So, 16. 11. 2019 - 14:11)

To je hloupý názor. Tak ať ty chudinky sedí na záchodě celý den, natáhněte jim tam kabel, aby se jim nevybil mobil a je to vyřešené. Pokud je někdo tak neschopný vydržet, tak je vývojem miminko a tyhle přiblblé kecy, jak si mohou dojít kdy chtějí a vlastně dělat co chtějí přinesla jen dnešní přiblblá doba. Potom ještě schvalujte, ať nosí zbraně a nože do školy, protože chudinky počůránci to tak chtějí. A když se něco stane, tak budeme dělat ty komedie s květinami a svíčkami, objímat se, ronit slzy a truchlit. Jenže ve skutečnosti jsme jim to schválili a dovolili, protože mají veškerá práva a povinnosti žádné. Nová doba!

Anonym (Po, 6. 1. 2020 - 16:01)

No můj názor je takový, že ne všechny děti toho využívají a mají mobil v ruce. Já sám v 7. třídě nedokázal vydržet, protože jednou učitelka nepustila spolužáka a on se vymočil pod lavici. A já měl střevní potíže a ty se zhoršily ještě že stresu že mě učitelka nepustí v hodině na záchod a spolužáci se mi vysmějí. Takže za mě by se děti měli pouštět když opravdu potřebuji, mají povolení od lékaře a nebo se prostě kroutí bolesti v lavici.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 17:01)

Jako fakt? Dnešní sebevědomé, namachrované, drzé a nezvladatelné děti, co mají jen práva bez jakýchkoli povinností mají z něčeho strach a stres? Tak to musí být jen pár jedinců.

Dagmar (Po, 6. 1. 2020 - 17:01)

Nechci být neslušná,ale jediný vymachrovaný, drzý a s egem Napoleona jste tady Vy. Chytráčku bez zkušeností!

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 17:01)

Těžko, já se držel spíš víc v klidu a pohodě, nestálo mi to za to, ale moc dobře jsem viděl, co zvládnou ti druzí, tak se zklidněte. Asi jste nechodila do školy a učila se doma s maminkou že?

Dagmar (Po, 6. 1. 2020 - 18:01)

Jsem speciální pedagog. Takoví demagogovē jako Vy jsou adepti na léčbu.

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Určitě. A Vy jste sluníčkářka, potom je to jasné.

Hm (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

A vy debil. A to jsem ještě lichotivá.

Reklama

Přidat komentář