Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Lukysek (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj najde se tu nějaká která mi bude dávat pravidelný výprask já sem ještě nikdy nedostal výprask a docela si to zasloužím jestli tu si tak mi napiš na můj email [email protected] 

Default User Image
Dagmar (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Zdravím chci se zeptat poradíte mi nějakou vařečku pošlete mi prosím nějaký odkaz budu vyplácet syna ale nevím jaká bude bolet více bud klasická a nebo ta prádelní vařečka na prádlo poradíte mi prosím kterou vzít aby ho to co nejvíce bolelo ?

Default User Image
Lukysek (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

A co rákoskou 

Default User Image
Tom (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Ahoj no zkus větší i menší vařečku a uvidíš jak bude reagovat a měnit barvu zadeček 

Default User Image
Eliška (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Ahoj no taky ještě dostávám na zadek 

Default User Image
Lukysek (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj Eliško 

Default User Image
Eliška (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj 

Default User Image
Eliška (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj 

Default User Image
Anna (Ne, 5. 5. 2024 - 09:05)

Je to již několik let co nebydlím s rodiči, ale stále si to živě pamatuji, mám o 6 let mladší sestru a ta stále bydlí s rodiči, od mých 7 let, tedy nástupu do školy zavedli rodiče fyzické tresty, začalo to tím že mi několikrát naplácali rukou, snad ani ne na holou, ale postupem času, během možná roku jsem se asi začala více a více bránit a to vedlo k tomu, že jednou přišla máma s vařečkou, to bylo poprvé co jsem dostala něčím jiným než rukou, od té doby jsem dostávala jen vařečkou, od mámy přes oblečení, ale od táty, což bylo relativně  výjmečně, jsem dostávala na holou, je to šílená bolest a nikomu bych to nepřála, celé to zkončilo kolem 7 třídy. Během posledního roku jsem se poznala s jedním klučinou, dost dominantním, který rád třeba před sexem “trestá zlobivý holky” a když jsem viděla jak sahá po nějaké kožené plácačce zděsila jsem se a začala jsem vážně panikařit až jsem se musela rychle obléknout a odejít, nezvládla jsem to psychycky, proto asi také vyhledávám takovéto diskuze kde bych se mohla podělit a diskutovat o svém možná traumatu..

Default User Image
Klára (Ne, 5. 5. 2024 - 22:05)

Ahoj Anno, to já jsem se vzepřela a to dost tvrdě 

Default User Image
Tom (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Ahoj tvá redakce je normální. Některý holky to snášejí líp některý hůř . Jak jsi se cítila když vzal plácačku?

Default User Image
Anna (Ne, 5. 5. 2024 - 17:05)

Chtěla jsem co nejrychleji pryč, měla jsem takový pocit úzkosti

Default User Image
Lukysek (So, 4. 5. 2024 - 15:05)

Jestli tu nějaká je tak můj email je [email protected] 

Default User Image
Lukysek (So, 4. 5. 2024 - 15:05)

Ahoj já sem nikdy nedostal výprask a docela si to zasloužím najde se tu nějaká která mě bude pravidelně dávat na holou?

Default User Image
Janina (So, 4. 5. 2024 - 12:05)

Tak Jirka dneska dostal poprvé výprask na chodidla. Zatím jsem mu vždycky seřezala ten jeho zadek. Ale jak už jsem psala, už je mu devět let a musím vynaložit dost úsilí, abych mu ten jeho zadek potrestala. Tak jsem ho dneska fackami zahnala do obýváku, musel si tam sundat ponožky a vyhrnout si tepláky ke kolenům. Pak si musel kleknout na křeslo. Potom jsem mu páskem seřezala ty jeho bosý nohy. Jeho křik bylo slyšet určitě až na chodbu, taky prosil a brečel víc, nežk když byl malý. A ani mě to moc neunavilo, stačilo pár ran na ty jeho  bosý chodidla a už řval.

Default User Image
Anonim (Pá, 3. 5. 2024 - 16:05)

Souhlasím s tím, že naplácám špatné dítě

Default User Image
Monika (St, 1. 5. 2024 - 17:05)

Dneska prý dostanu výprask, ale je to poprvé a strašně se bojím:(

Default User Image
Tom (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

A od koho jsi dostala?

Anonym (St, 1. 5. 2024 - 19:05)

Kolik ti a za co by jsi měla dostat ? 

Anonym (St, 1. 5. 2024 - 19:05)

Kolik ti a za co by jsi měla dostat ? 

Reklama

Přidat komentář