Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Marta (Pá, 28. 6. 2013 - 17:06)

Když jsem s klukem ve sprše tak si stoupnu za něj podržím mu ptáka o on ví že se má vyčůrat. Mě to strašně vzrušuje když cítím to chvění při čůrání.

marleyka (Pá, 28. 6. 2013 - 16:06)

Komu by to nevadilo.

Furthochci (Pá, 28. 6. 2013 - 11:06)

Mně se líbí, když se na mne můj přítel dívá, jak čurám. Když se můžu dívat já na něj..... holky, když nesnesete, aby se na vás takto přítel, manžel podíval, to se ani v posteli neuvolníte, pak se divíte, že se neuděláte, nebo až za dlouho. Prostě máte myšlenkový blok...

alicia (Ne, 3. 1. 2016 - 00:01)

Kdyz me bylo 11 hrali sme si s bratrancem u babicky na zahrade. Zahrada byla velka a byla tam stodola. Jednou se me chtelo na za zachod, ale domu se me nechtelo, tak ze pujdu za stodolu. Martin - bratranec potreboval jit taky. Zalezli sme do krovi a ja sundala kratasy i s kalhotkama a drepla si. Martin stal o kousek vedle s su**** v ruce a jak se rikalo zaleval keriky. Potom se dival na me, a zajimalo ho jak to vypada kdyz holka cura. Trosku jsem roztahla nohy aby to videl. Curala jsem docela dlouho, takze mel peknou podivanou. Muselo ho to pekne vzrusit, protoze byla videt boulicka na jeho trenyrkach. Po vyrucani jsem se oblekla a rekla mu ze priste se budu divat ja :)
No nevadilo me to, dneska bych se pred nejakym chlapem klidne vycurala zase

Jarda (So, 2. 1. 2016 - 13:01)

curat s rukama za zady? to si pocuraj boty.
A jak jste curaly vy holky?

Jitka (So, 2. 1. 2016 - 13:01)

to jste se pred cizima...Ze začátku jsme se styděly, později už ne. Kluci třeba jindy čůrali do dálky a my jsme to měly jako pozorovat kdo dočůrá dál. Ještě dnes si pamatuji jak si ho každý natahoval aby dočůral dál. Nakonec aby to bylo spravedlivé, tak jsme řekly, že si mají stáhnout tepláky až na zem a že budou čůrat s rukama za zády:)

Jarda (So, 2. 1. 2016 - 13:01)

to jste se pred cizima klukama nestydeli vyspulit prcinu a curat?

Jitka (So, 2. 1. 2016 - 13:01)

Když jsem bývala malá asi 11let, tak si vzpomínám, že jsme tak s kámoškou a s klukama čůrali ve stoje v kruhu na uhasínající ohen. Akorát jsme si ji trošku přidržely aby jsme měly větší proud, ale na kluky to samozřejmě nestačilo:)

Jarda (So, 2. 1. 2016 - 12:01)

Spolecny curani je u deti normalni, taky jsme to se sestrami delali asi do deseti let

Erika (So, 2. 1. 2016 - 10:01)

Mám tři bráchy s kterými když jsme byli děcka jsem čůrávala ve stoje. Máma mi vždy říkala, že jsem jak kluk a že holky čůrají stranou od kluků a hlavně si čapnou. Mě to ale zůstalo a i ted když chodím s klukem a jsme někde v přírodě, tak jen vyhrnu šaty, kalhotky přes léto většinou nenosím, rozkročím se a normálka se vyčůrám ve stoje. Už si na to zvyknul, ale poprvé nechápal. Docela ho to i vzrušuje.

Petule (Po, 28. 12. 2015 - 00:12)

Rada curam pred chlapama....Něco podobného jsem udělala taky. Na odpočívadle jsem se postavila a ve stoje začala čůrat. Při tom jsem si sedala na bobek. Oni viděli, jak nemám kalhotky pod minisukní. Pěkně jim tvrdli a ještě mi je ukazovali.

Vladěna (So, 22. 8. 2015 - 11:08)

Čurání je u nás oblíbená zábava. Rádi po sobě čuráme ve vaně, potom se okoupeme a honem do postýlky sexovat. Jako předehra je to skvělé.

To mi nemůže va (So, 22. 8. 2015 - 09:08)

protože večer doma spolu spíme .Kamila.

Pavkol (Čt, 20. 8. 2015 - 11:08)

Je mi 16 let pred pritelem....takhle chápavou holku jako si ty bych potřeboval

Pavel (Čt, 13. 8. 2015 - 14:08)

Jednou jsem byl na závodech aut, který projížděl lesem. Kolem pásky stáli lidé a sledovali to. Já jsem se držel vzadu. Najednou asi tak 25 letá blondýna šla dozadu za buk, přičapla, a vyčůrala se. Nevšimla si, že stojím asi 3 m za ní. Když to zjistila, dělal jako by nic a odešla. Mě se to líbilo, její zadeček byl nádherný, jí asi ne.

Max (Čt, 13. 8. 2015 - 13:08)

ME by nevadilo a nekdy se me stane ze me vidi někdo jak curam ted v lete jsou lidi všude venku tak at se podiva me osobne to nevadi za sve prirozeni se nestidim

Eva (Ne, 9. 8. 2015 - 15:08)

Rada curam pred chlapama. Treba na odpocivadle u silnice. Kdyz tam curaj oni pridrepnu a curam taky. Sranda je jak jim tvrdnou pindouri a pak jim nejde curat.

klarka (Ne, 9. 8. 2015 - 12:08)

Je mi 16 let pred pritelem. Curam porad i kdyz jsme doma on prijde zamnou na wc a ja se v poho vycuram nebo vykakam

Hanka (St, 11. 3. 2015 - 21:03)

Mám dva bratry, ti mě pozorovali jako holku. Takže mi to nevadí...

Eva (Po, 27. 10. 2014 - 13:10)

To je takovej problém vystrčit na něj čurinu?

Reklama

Přidat komentář