Reklama

kakání partnerky

Pavkol - reakce (Ne, 23. 9. 2018 - 16:09)

Ta vám sem nic nenapíše....já takový nejsem já jsem se tě tehdát na to kakání ptal jenom proto aby si ostatní nemyslely že mě to zajímá jen u ivy mě by to zajímalo i u ostatních holek kterým by to nevadilo ale teď mám spíš pocit že mě tu kromě ivy žádná holka nechápe a proto s tím otravovat ostatní holky nebudu aby mě právě nemusely ignorovat ignorovat ignorovat

Kikina (Ne, 23. 9. 2018 - 12:09)

a ty olgo ncěco o svém...Ta vám sem nic nenapíše. Přišla sem jenom prudit a ani neumí napsat správně můj nick. Kdyby napsala aspoň kakina tak bych to ještě vzala. Jinak u nás na diskuzi je to teď podobné. Taky jsem podobně jako zde před časem Iva čelila nařčení že nejsem holka. Byly to celkem nechutný útoky na mou osobu ale s pomocí mých fanoušků jsem je odrazila. On taky těm žvástum nemohl nikdo se zdravým rozumem uvěřit. Jediné co na tyto spamery platí je zlatá trojice : ignorovat, ignorovat, ignorovat.

Pavkol (Ne, 23. 9. 2018 - 11:09)

ten poslední komnetář zase napsal někdo kdo by si asi přál aby iva byla ivan já jsem rád že to je ženská

Ivo (So, 22. 9. 2018 - 09:09)

Zdravím vás všechny,přeju...Jestli postrádáš Honzíka tak se podívej do zrcadla

Iva (So, 22. 9. 2018 - 09:09)

Zdravím vás všechny,přeju krásny víkend a krásne kakáníčko.Poslední dobou se mi užasně kaká,moje vytvory si můžete prohlédnout na hovno.sk.Poslední dobou postrádam Honzíka.Honzíku,nevím co s tebou je,poslední příspěvek si psal v červenci a 2 mesíční pauza není u tebe obvyklá,pokud to čteš,můžeš napsat třeba jak ses měl,jak si prožil léto,jak se ti kakalo,jestli máš nějake nove zažitky.Budu se těšit,tedy jestli chceš,nenutím tě.Jen jsem chtěla vědět jestli si v pohodě.

Pavkol (Út, 28. 8. 2018 - 08:08)

a ty olgo ncěco o svém kakání nechceš napsaat popřípadě poslat foto na hovno.sk?

Olga (Po, 27. 8. 2018 - 20:08)

ten gay se vydává za holku a chlapi ho žerou.To sem si všimla já .Tuším že Kokina je kluk.

Iva (So, 25. 8. 2018 - 20:08)

Iva: Děkuji za ty milé...Zdravím tě,Rarasku.Vím že čas děsně
letí,tak si zatím ještě užívam svobody,pak nás čeká ještě kopec zařizování ohledně svatby,ale těším se.To je skvěle že máš krásne pravidelne kakáníčko.Vím ,ty vedra dokážou potrápit ,že člověk ztrácí i radost z věci ktere ma rád.Co se týče melounu,jen ho papej dál,pročistí ti ledvinky a močovy cesty vůbec,je taky prevenci proti ledvinovym kamenům a je dobre občas pořádně se vyčůrat a kromě toho působí na střevní peristaltiku a proti zacpě.Tak ti přeju ať se ti brzy povede vykakat v přírodě a ať máš vždycky takove krasne kakáníčko jako doteďka.

Tak sleduj (So, 25. 8. 2018 - 14:08)

Iva: Děkuji za ty milé...Tak sleduj a něco uvidíš, případně můžeš i nějaký ten výtvor přidat !!

rarasek830 (So, 25. 8. 2018 - 14:08)

Iva: Děkuji za ty milé lichotky :) Jsi mě potěšila. Ale ten příští červen už je tu za chvilku.. uvidíš, jak to rychle uteče. A na nějaké černé myšlenky nemysli... užívej si užívej si titulu slečna a těš se na to, až budeš mladá paní :)
Možná jsem to špatně napsal. Kakání mám pravidelné i pěkně šiškovité :) Ale jde o to, že v tom vedru spíše sednu, zatlačím, utřu, aby to bylo rychlé a už myslím na to, abych se zase někde něčím ochladil. Prostě to není taková klidná a pohodová akce jako jindy. Ale dnes je už to počasí lepší. Tady od rána s malými přestávkami poprchává a je chladněji. Tak to bude konečně brzy i na tu vycházku do přírody a zanechání tam mého malého hovínka :)))) Meloun mám taky rád, ale spíše než ke kakání mě to po něm nutí k čůrání :) Já se ale divím, že se letos nějaké ovoce urodilo, když to němělo skoro žádnou dešťovou vodu. I tady u nás to docela jde... sladká jablíčka a švestičky přímo ze zahrádky :)
Tvoji pozvánku na hovno.sk s poděkováním spíše odmítnu. Já to tam nesleduji.

Iva (Pá, 24. 8. 2018 - 20:08)

Iva: Ahoj Ivo. Tak jsem to tu...Zdravím tě,Rarasku.Díky za gratulaci.Jee,jak si milej,kluku můj zlaty.Jen se ještě do toho dne příští rok v červnu musíme ve zdraví dožít.Jasně že se svatebními kolačky by to šlo,aspoň virtualně.Co se týče meho kakání v tomhle počasí,je to jedna baseň a to jsem překvapena,ale hodně piju tekutiny,v tomhle vedru to jinak ani nejde.Papám hlavně melouny,ne moc tak přiměřeně a ovoce,jabka,hrušky,švestky a u babči je toto léto bohate na krasne chutne broskvičky.Takže kombinace tekutiny a vlaknina,vitaminy,probiotika a vysledek- krásna vydatna stolice.Můžeš se podívat na hovno.sk,já sama se divím svym nejnovějším vytvorům.O víkendu hlásí ochlazení,takže se ti jistě vrátí náláda na kakání a budeš si ho užívat.Zatím ti přeju ještě krásne léto a kakáníčko,a aby se ti co nejdřív zadařilo vykakat se v přírodě.

rarasek830 (Čt, 23. 8. 2018 - 21:08)

Iva: Ahoj Ivo. Tak jsem to tu pročetl, co se dělo, od mé poslední návštěvy a vidím, že se nám tu budeš vdávat :) Tak to gratuluji a ať se vám oběma daří. Jinak, abych se zase vrátil k tématu diskuze a zkusím si trochu postěžovat... ty vedra jsou tak hrozný, že ani kakání netěší tak jako dřív, ale snad se to poačaí už umoudří. PS: Pošleš mi nějaké svatební koláčky? Přes USB to určitě projde ;)

Pavkol (St, 15. 8. 2018 - 11:08)

Zdravím tě Pavkole,můžeš...každopádně ti děkuji za tvé dosavadní pochopení

Pavkol (Po, 25. 12. 2017 - 17:12)

Chodím na střední školu....rozumím ti jano správně že si na nějakou takovou holku mám počkat v reálném žiovtě a nečekat že se nějaká taková chápavá duše najde tady?

jana (So, 23. 12. 2017 - 11:12)

Chodím na střední školu. Všimla jsem si už několikrát, že o přestávce na chodbě před WC vždy postává jeden kluk ze sousední třídy nižšího ročníku a když jdu na WC, tak on jde také. Ta WC jsou blízko sebe, tak možná chce poslouchat přes stěnu co tam dělám. Nepřipadá mne to jinak divně, pozdravíme se, pokud jedeme spolu třeba MHD, tak i třeba dáme řeč. Ale na téma vyprázdňování, WC apod. nikdy nesvedl řeč. Tak pokud třeba někde na tomto nebo nějakém jiném fóru vystupuje se zájmem o dívčí vyprázdňování, tak mu chci jen říci, že se zbytečně snaží, já totiž na velkou mimo domov (čili ani ve škole) zásadně nechodím a kakání považuji za čistě soukromou věc, to bych před nikým nedělala. Ani mluvit bych o tom nedokázala. Pokud se ale třeba o mne jen zajímá, tak mne to klidně může říci, za to se nemusí stydět. O tom klidně spolu můžeme mluvit, to ale ještě neznamená, že mu v tom dávám automaticky šanci, to samozřejmě záleží na mnoha okolnostech.
O vyprázdňování se ale bavit nedovedu (ani nechci), ale pokud si v tomto partneři rozumí, tak nic proti tomu nemám. Ale musí mít oba zájem, ať už pasivní nebo aktivní, ale oba. Jinak je to násilí jedné strany.
Takže Martine, pokud náhodou tady pod nějakou přezdívkou vystupuješ, tak je to můj vzkaz pro tebe. Jinak toto fórum pro mne vůbec není, už se tu neobjevím, ale jinak samozřejmě vůbec nikoho neodsuzuji a přeji zajímavé diskuse.

Iva (Čt, 21. 12. 2017 - 20:12)

Ahoj Ivo, nově mne ještě...Zdravím tě,Honzíku.V každe variantě co si napsal s tebou souhlasím,kakání je skvěly tělocvik,dobrodružství to pro mě bylo od raneho dětství až do teďka,boj to pro mě byl ve chvílich nejobtížnějšího kakání,kdy hovínko ne a ne vylezt a nejlepším příkladem je ta moje předmaturitní šiška.Ale nakonec to byl boj s dobrym koncem.A zábava je to pro mě každy den.Občas se i mě stalo podobně jako te holce že jsem na kakání jen pomyslela a přišlo to na mě a nebyl to průjem ale normalní kakáníčko s krásnou šiškou.Je to sila myšlenky...

Iva (Čt, 21. 12. 2017 - 20:12)

Ahoj Ivo, nově mne ještě...Zdravím tě,Honzíku.V každe variantě co si napsal s tebou souhlasím,kakání je skvěly tělocvik,dobrodružství to pro mě bylo od raneho dětství až do teďka,boj to pro mě byl ve chvílich nejobtížnějšího kakání,kdy hovínko ne a ne vylezt a nejlepším příkladem je ta moje předmaturitní šiška.Ale nakonec to byl boj s dobrym koncem.A zábava je to pro mě každy den.Občas se i mě stalo podobně jako te holce že jsem na kakání jen pomyslela a přišlo to na mě a nebyl to průjem ale normalní kakáníčko s krásnou šiškou.Je to sila myšlenky...

Honza (Čt, 21. 12. 2017 - 15:12)

Ahoj Ivo, nově mne ještě napadlo zmínit (s čímž nejspíš budeš naprosto souhlasit), že kadění je leckdy nejen tělocvik, jak už jsem tu myslím jednou psal, ale stejně tak i dobrodružství, boj, nebo i zábava, vždy tady záleží na tom, jak dobře to zrovna jde. A pochopitelně, že ve všech těchto případech mám na mysli pořádně tuhou a objemnou stolici, ať šišky nebo bobky. Taky je pro tebe, když kakáš, jednou boj, jindy zase dobrodružství nebo zábava? Určitě pro tebe asi byl boj, když jsi tehdy před lety kakala tu předmaturitní megašišku, mne teď napadlo. A taky jsem si dneska vzpomněl, že v jednom ze starých příspěvků psala jedna holka, která rovněž kaká moc ráda a baví ji to, že někdy stačí jen, aby si v duchu pomyslela na to, že by bylo dobré se vykakat, a ono to na ni zakrátko doopravdy přijde. Taky jsi to Ivo někdy takhle měla? Jen tak pro zajímavost...

Dan (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

No věřím Iloně, četla...Musíš si k tomu přítelkyni vychovat. Začít pomalu s pissem, dokud si na to úplně nezvykne, a nepije úplně automaticky. Nechat jí lízat zadek, což se jí bude líbit, když zjistí, že to chlapovi dělá dobře. No a pak opatrně zatlačit. Po roce dvou ji nedělá problém polykat malé kousky hoven. Po dalším roce si je začne vychutnávat, a honit si při tom kundičku. No a tam jsme teď, uvidíme co bude dál :-)

Iva (So, 16. 12. 2017 - 20:12)

Tak tak Ivo, co dodat, mít...Honzíku,díky za další příběh,když si všechny tve "šmíracke story" srovnám,ze všeho vyplyne že seš gentleman každym coulem a takové kluky mají holky rádi a v dnešní době je takovych kluků děsivě málo.

Reklama

Přidat komentář