Reklama

Cervikální dystonie

mária (So, 3. 6. 2017 - 22:06)

MaruškoPotřebovala byste...DRahá Adell dyt já nemám ani toho neurologa bo tu v jeseniku žadnyneni a hledat dobrého lékaře dá dost práce Vyšetřeni takového rázu žádné tak se na to zaměřím ,,,,diky.

Adell (So, 3. 6. 2017 - 15:06)

MaruškoPotřebovala byste Mr krční míchy i mozku. Psala jste, ze jste měla Boreliozu a u té někdy bývají i léze, které mohou způsobovat třesy i CD. Požádejte u neurologa. Máte dost potíží u nichž by se to mělo zkouknout. Nevím jestli Vám to dělali. U mne třeba žádné cvičení nepřipadá v úvahu, mám myelopatii míchy a každé cvičení i masáž mi to spíše zhorší. Polepšuje mi spíš znehybnění límcem.Občas!

mária (Pá, 2. 6. 2017 - 20:06)

Kolik by jste byli ochotni zaplatit paní Gabriele no typnu si určitě dost.Já ale nic to se klidně budu třepat dál než se dozvědět co už vím a stejně se dostanu k řešení problému i od obyčejnýho obvodáka,který se trochu vyzná .No jo prachy vládnou světem(vým o čem mluvím)

Nela (Pá, 2. 6. 2017 - 19:06)

Pani Hanko a vy byste mi nemohla pomoci? Pokud uz cvicite a vite jak.na to?

Jana (Pá, 2. 6. 2017 - 19:06)

Gabi (Gabriela Kiššová)...Hani, a jak silnou dystonii si měla? U mě je to rok od roku horší. Botox zabírá minimálně.

Hanka (Pá, 2. 6. 2017 - 18:06)

Zdravim, vy co mate kurz...Gabi (Gabriela Kiššová) má licenci od Abigail a organizuje osobní kursy v Bratislavě, pokud vím, tak kur trvá 2 dny. Dálkový kurs je možné zatím koupit pouze přímo od Abigail Brown v angličtině (www.stclinic.com). Kurs pomáhá, díky němu už víc jak rok botox nepotřebuji a jsem bez příznaků. Trvá to však dlouhou (u mě přes 2,5 roku)a pokrok je pomalý, s tím je třeba počítat. Navíc to chce cvičit a masírovat se každý den, ale dá se to zvládnout. Přeji mnoho štěstí a vytrvalosti.

Jana (Pá, 2. 6. 2017 - 11:06)

zivotsdystoniou.sk

Nela (Pá, 2. 6. 2017 - 10:06)

Kdo.je Gabi?

Jana (Pá, 2. 6. 2017 - 09:06)

Dohodněte se s Gabi, určitě Vám navrhne nějaké řešení.

Nela (Pá, 2. 6. 2017 - 08:06)

Zdravim, vy co mate kurz koupeny, byl by nekdo ochotny mi.ho za penize nejakym zpusobem take poskytnout? Zacina se mi cd zhorsovat a chci zacit cvivit co nejdriv, moc prosim

Eva (Čt, 1. 6. 2017 - 17:06)

Já jezdím do Pardubic, ale náš pan docent už bude brzo v důchodu, asi už je, ale zatím dál ordinuje, tak mám taky trochu obavy z nového neurologa. Zatím si nemůžu stěžovat.

Standa (Čt, 1. 6. 2017 - 11:06)

asi vypadáme jak banda simulantů, kterým se začne třást hlava jak uvidíme neurologa a čekáme jen na invalidní důchod .Před příchodem do ordinace jsme žádný třes neměli.(asi to jen blbě hrajeme)Na druhou stranu ho zase chápu - co s námi může udělat ? Výlečit to neumí, nerozumí tomu mechanismu a nedokáže ho ovlivnit, léky na to nemá. O abigai nikdy neslyšel stejně jako o nákusné dlaze(nečte)(jedině léky od bolesti a ty si koupím v lékárně)o tak co s námI? vyhodit ze dveří - snad jedině ten rivotril a botox) a to i ten rivotril mi chtěl sebrat, abych nebyl po 10letech užívání náhodou návykový. Tak proč mám chodit na nějaké kontroly? aby měl body ?

mila (Čt, 1. 6. 2017 - 11:06)

To je čtení, ty vaše příspěvky :-( Já už vystřídala za svou nemoc několik neurologů :-) Jeden - primář - mi kdysi řekl, abych změnila zdr. pojišťovnu. Dělal tenkrát náborčího do té nové zdr. pojišťovny a určitě za to bral peníze. Když jsem odmítla, podal mi ruku se slovy - jste tady naposledy :-)A za těch téměř třicet let, co jsem nemocná, se přístup k naší nemoci, nezměnil. No škoda, no.

standa (St, 31. 5. 2017 - 06:05)

co se dělá - tak jsem mu v...na dbs namám prý nárok .Nesplňuji 4 kritéria jedním jsou deprese (vrozená vada, reoperace), nevím, kdo je s touto nemocí nemá a dokáže si uchovat optimistické psyché.

Standa (Út, 30. 5. 2017 - 11:05)

co se dělá - tak jsem mu v hodnocení lékařů FN aspoň vylepšil rating !

Alena (Út, 30. 5. 2017 - 11:05)

Stando,zkušenosti s arogantním chováním zmiňovaného doc. mám obdobné. Poslední kontroly, které byly pro mne z tohoto důvodu nesmírně stresující - při poslední mě místo "na shledanou" vyzval abych si sebrala věci - naivně jsem se domnívala, že mu překáží má kabela a vyšel ze dveří a já takto zjistila, že mám vypadnout. Tohle nelze omluvit ani přepracovaností, ani nedostatkem času.To je despekt vůči pacientovi. Naštěstí je takové chování ve zdejší FN výjimka.

JIrka (Út, 30. 5. 2017 - 10:05)

Tak jsem byl dnes na kontrole...Stando,já bych tuto nemoc těmto "odborníkům" napíchl ať si užijí života do sytosti,mám to od 18 a soudruzi mě tehdy řekli,že to hraji,abych nešel na vojnu a léčili mě kalciovkama..ještě,že mě nedali klystýr jak ve Švejkovi,můžu ti říct, kdyby mě někdo nabídl milion,nebo zdravý krk a tak vezmu to druhé,důchod dostaneš,ale ne plný,bere se to jako postižení takže mudrpudr ať nekecá kraviny.

standa (Po, 29. 5. 2017 - 17:05)

Tak jsem byl dnes na kontrole u pana doktora Resnera z FN Ostrava Poruba - a již ve dveřích mi řekl, že na to žádný invalidní důchod nedostanu , ikdyž ljsem se ho na to neptal a hlavně mě trápí u cd závratě a nějak mám podlamovací nohy. A tak jsem se ptal jak to mám dělat v prácí tak pry na úřad práce a vrátneho , že můžu klidně dělat , Tak arogantního pitomce , který zdůrazňuje, že tomu rozumí lépe , že na to studoval , jsem odpověděl, že já v tom 54 let žiji a asi o tom vím více než on, jak se s tím žije a dá pracovat . Tak jsme se rozešli a hledám si nového neurologa s větší empatiei, když nepomůže alespoň vyslechne a poradí. Do expy centra vůbec nespadám - tam je parkinson a ještě něco ne CD. To zvládne "obyčejný" neurolog . T0ž tak . Ale napsal mi reahabilitace, které si může strčit někam.... Je to třetí největší hulvát , kterého jsem potkal , hned za doc,Kurkovou a nějakým profesorem. - čím víc titulů , tím větší odborník , ale o to větší sečťelé hovado.

Jirka (Po, 29. 5. 2017 - 10:05)

Jirko mě už taky nic...Nic nenavrhnou,protože umí jenom píchat ten jejich hnus jak roboti,strašně mě tato nemoc obtěžuje a leze na nervy..

mária (Ne, 28. 5. 2017 - 19:05)

Týden po aplikaci a...Jirko mě už taky nic nezabírá tak jsem zvědavá co mi navrhne ted 6 ,v Olimiku.

Reklama

Přidat komentář