Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radko (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Miluna potřebovala hlavu nad hlavou a přečkat noc, ne nějakou tvoji pochybnou schůzku

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Tak od dneška jí právě může přečkat i u mě. achjo to je hnus jestli nakonec nepřijede.

Ota (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Radko Miluš odjela za dětma.Musí řešit s nima školy jak jsou v devítce tak tu jsem zase sám.

Radka (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Achjoo:( takže asi mám smůlu co:( to mám teda radost:( Už tu jsem sama tak mám čas kdykoliv během dneska a zítra.A neříkala kdy přijede? A co Sergej a ostatní chlapi? Nevím zase nic.Zajímá mě všechno co a jak bude.A spal jsi s ní ty když jste tam byli sami?

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

Musím souhlasit s Biankou i s 10:01 .

pro Jirku (Čt, 7. 11. 2019 - 10:11)

jo Miluna je taková. Ale je dobré vědět, že psychopatické rysy nezměníš, i když ona není "čistokrevná" psychopatka. Mladé ženy, které prožívají to co ona, by měly strasti života vepsány do obličeje. Mají soucit, svědomí, pocity viny, rozvíjí se v životě atd. Ale Miluna nic takového necítí, nezatěžuje se minulostí a ani se z ní neumí poučit, pze to nebere jako selhání nebo chybu. Tyto nedostatky má vrozené, a proto nemá cenu se nechat čímkoliv strhnout nebo ovládat, jen pozorovat. To ale neumí každý, zvlášť ten, kdo neví, co se svým životem nebo má tzv. spasitelský syndrom ( bianka ). I když s tím nebude většina souhlasit, Miluna je vpořádku taková, jaká je.

:-)) (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Miluna je v pořádku taková, jaká je. :-))))))))))))))))

smíšku (Čt, 7. 11. 2019 - 14:11)

asi jsi nepochopil pointu. Chceš měnit někoho, kdo nemá na to se měnit podle obecné morálky a etiky? Je lepší vědět, s kým máš tu čest a nezaháčkovat se, v jakémkoliv smyslu. Je velmi obtížné tyto typy lidí rozpoznat, neboť oni mají velmi dobré rozpoznávací schopnosti, co se týče slabých míst druhých. Je jich plný státní aparát, ale to už je jiná liga než "naše" Miluna :)

1 (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

;-))))

bianka (Čt, 7. 11. 2019 - 06:11)

Víš Jirko, nebyl jsi většinou doma, možná jsi hodně neviděl. Ale Ukrajinci jsou nebezpeční, bitky, drogy a pochybuji, že Miluna hledala u Sergeje po kapsách lentilky. Je ovlivnitelná tak, jako ovlivňuje lidi. Hlavně sociálně slabé. I když Denis, to byla teda vyjímka. Vlastně u toho se bála, aby jej neztratila, tam se snažila držet i když by ta její povaha zase vylezla nahoru. Ale možná měla šanci, že by jí léčil. Kdo ví jak by to bylo. A závislost na člověku?
No nějak bych to nazvala jinak, když se žádným dlouho nevydrží, začne se po nějaké chvíli nudit, vadí jí kdejaká blbost a hledá v dalších, hlavně špinavých vodách. I u Lucie to bude chvilkové, než se začne zase nudit, nabaží se jí a objeví třeba v sámošce přesně její typ, jak píše. A začne zase toužit dostat to, co chce. Mějte hezký den diskutéři.

Kača (St, 6. 11. 2019 - 23:11)

Dívala jsem se na Lidé. A moc jí sluší blonďatá. Ale hezkému obličeji sluší vše.
To počůrání není tak ojedinělé mezi lidmi co se mají rádi. Jen to měla Otíkovi říct předem. O něj mám strach také, Milu odejde a on zůstane sám...

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 23:11)

neboj, za chvíli přijdou ukrajinci

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 22:11)

na těch fotkách jsi fakt TY? Už Otovi rozumím a nedivím se, že muži i ženy malého sebevědomí si tak omotáš ... nebo taky popuzuješ. Na druhou stranu by mě nikdy nenapadlo dávat dohromady to, co vidím na fotkách s tím, co tu píšeš ... nevědět kdo doopravdy jsi :)

Ota (St, 6. 11. 2019 - 22:11)

Tak to jsem rád že mi rozumíš. Ženy tady mi moc nerozumí,asi jako nerozumí Alešovi.Ale mám je rád,ony to myslí dobře se mnou,ale je to silnější než já.Mám chuť pro ní dělat cokoliv ať si mi třeba přiváže když to budu čekat a bude to domluvený ale teď nic takovýho nedělá.Je zase taková jako byla v létě.

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 22:11)

To jsi ji videl po prvy? Ma tu fotky nekolik let. Jak jsi si ji predstavoval?

(St, 6. 11. 2019 - 22:11)

ji tam viděl poprvé. No a představoval jsem si ji jako hodně vyžilou. Ale měla fotky i tady a tam vypadala jako daleko větší magor.

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 22:11)

Nevim co pro tebe vypada jako magor.Tady fotky mela i nejaky se mnou.A pripada mi porad stejna,jen uz si nemaluje tak cerne oci.Ale dneska ji tu nekdo psal opak tveho nazoru, ze pry vypada cim dal hur.Tady se pozna jak to kazdy vidi jinak.Pro me je porad stejna.A u vlasu mam nazor jako Radka,ze hezci je blond.

No (St, 6. 11. 2019 - 22:11)

magor úchyl, psychopat, o tom se tady psalo. Možná tak nevypadá ale je. Ale ta vyžilost tam je vidět, jinak si asi fotky jako každý vybírá. A když už píšeš, tak ty jsi z toho snad venku a vidíš tu její ubohost, ale jela ona na těch drogách už s tebou? Třeba to období kdy tě nutila ke gay sexu, nebylo to způsobeno už tehdy drogami nebo jen její zkažeností?

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 23:11)

Drogami tohle zpusobeno neni.Je uz takova.Jo ma se sebou obcas nejaky problemy a kdyz si neco nekdy da (cokoliv) tak je to pak mozna vyraznejsi.Ale u gay sexu nic nebrala.Jen pak prasky kvuli Reneckovi.Ale z minulych let vim ze ma zkusenosti s LSD. Jo ja uz jsem z toho venku.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 23:11)

no, rivotril je její oblíbený kámošak jako připínák. Na smrt dítěte to nesváděj. Na tom musí být závislá na denodenní braní, to je to, co z ní ráno nadávající sprostotý udělá odpoledne maniaka

Reklama

Přidat komentář