Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Nene (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Připadal si jako chlap až když ho Miluna pochcala.

Ota (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

O tom už jsem s ní mluvil a na to jsme vymysleli kompromis.Že to pomočení jí zase dovolim ale ve vaně a ne v pokoji jako minule.

Tak (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Ty už jsi stejný prase jako Miluna. To jsi tu dělal ze sebe takového slušnáka, hodného Otíčka.

nojono (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

že jsi línej jako veš, to už zde všichni víme, ale že jsi prase, který na sebe nechá chcát, co k tomu říct - jsi idiot.

Mia 22 (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Tak to je začátek konce. Oto, užívej si ty chvilky euforie, nebudou trvat dlouho, a pak zbude jen ta bolest a do konce života budeš v prdeli.
Já se připojuji, taky bych to nepustila přes práh.

Ota (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Já jsem myslel že je Miluna tvoje kamarádka a ty jsi napsala že by jsi TO domu nikdy nepustila? To myslíš kvůli vodítku? Ale my si teď s Milčou povídali hodně otevřeně a já nemám důvod jí posílat pryč. Vždyť jsem si už plánoval bez ní psychiatra tak bych byl sám proti sobě.Zůstala by mi jen samota a prášky a z toho mám obrovskej strach.Já když tu takhle seděl sám a začal podzim a do toho problémy v práci tak kolikrát jsem si říkal jestli si to nemám hodit.Ona mně za ten risk stojí Bianko.Ten byt úplně prozáří když tu je.A jsme tu teď sami.Je tu tak živěji a vařili jsme spolu.Je to nádherný prostě.A jakou jsi měla ty návštěvu?

bianka (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Srovnej si virtuální a reální přátelství...... V reálu bych Milunu nemohla mít ani za kamarádku. Za prvé se s takovými lidmi nestýkám a nevyhledávám. Chráním si své bezpečí. Chráním si svůj klid a jistotu, kterou mi dává můj byt, domov. Jak se máš pokusit samoty zbavit , nebo spíše vylézt s té samoty, bylo tady už psáno. Jen ty jsi Oto líný pro to něco udělat a jsi slabý a promiň mi, nejsi u mě chlap. Necháš se zmanipulovat a neuvědomuješ si následky. Ano, Miluna ti na chvíli rozzáří byt, protože nemá trvalé bydliště, ale pak ji začneš nudit a tak dále, bude to jak to bývá. Já tu měla sestřenici z manželem. S kamarádkama se scházíme v cukrárně, nebo pizzerii. Jinak máme své životy, své domovy. Své soukromí a nikdy bychom si je nenechali narušit. Ani jedna.

Mia 22 (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Mám to podobně. S kamarádkama na procházku, nebo na pokec na zahradě na terase, ale svoje soukromí si hájím a nelezu ani k nikomu na návštěvu.

bianka (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Tak nějak... sousedy ani pořádně neznám, pozdravíme se, tolerujeme se... někdo je zvyklý u sousedky sedět třeba celé dopoledne. O tom setkávání v cukrárně, to jsou takové dámské kluby, pro nás.:-) Já se chvíli zdržím, utíkám zasejako první do své samoty, ale vždy tam ráda na chvíli zase jdu, protože jsou to ženské, které mají podobné myšlení jako já. Někdy se nás tam sejde kolem deseti.....:-)))

... (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

Mně se líbí Ota.Živě ho vidim na vodítku jak je podle ní menší.

Anonym (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

Miluno kdyžtak si vyper ten hadr co máš na sobě

Tak (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

Jak barva tak vlasy jedna hrůza. Proč to nosíš zvednutý. Jsi jak ženská po přechodu a to nemusíš ukazovat ani obličej.

Luboš (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

To jsem ještě neslyšel že ženská co má zvedlý vlasy je jako po přechodu:D Miluno máš to pěkný.

Hm (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

To bylo asi myšleno jako bába.Za mě to má taky hrozný.Musí jí to dělat starší,ale její věc.

a (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

kde najdu fotku

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

na Lide.cz ... Miluna Milunka ...dej vědět zda si našel.

a (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

nenašel asi že nemám tam profil

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

ne, žádný profil nepotřebuješ, jen musíš mít email seznamu, pak si normálně zadej Lide.cz

a (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

díky

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

Já myslela barva jestli dobrý ne moji kvalitu vlasů.Já to teď stejně častěji nosim zvedlý.Jo to je Otík ten vedle.

Reklama

Přidat komentář