Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Milunka (St, 6. 11. 2019 - 16:11)

ne leda s alpou

Anonym (St, 6. 11. 2019 - 16:11)

Koukám, že se kámoška Raduna radši zdejchla

Radka (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

Někdo ti napíše o spálených vlasech a ty jsi je přebarvíš:(...smutný..ta světlá byla krásná.Tak já ještě nevím dám ti vědět k večeru ale hlavně že o tobě vím.Ne Lallo o zahýbání jsem nenaznačila jen jsem mu řekla že se mi líbí a že mi chybí.

Anonym (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

No to seš teda kámoška,Miluna potřebuje pomoct,to je normální, že si kámošky pomáhají,starej to pochopí,Miluno klidně bych jela

Oto, (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

ozvi se, jestli nemáš natrženou prdel a už jsi se probral z komatu

Radka (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

Lallo to je jedno,tak je to už milenka.Před manželem jí vzít nemůžu protože v tom smutnění po ní jsem se rozpovídala až dost a on mi utnul a radši už o ní nic neříkám.Moje chyba,neměla jsem nic říkat pak bych jí sem mohla vzít kdykoliv.

Kača (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Radko, tvůj starý je celé dny pryč. Tak musí respektovat tvé kamarádky. A jestli Milu miluješ, tak jí ten azyl u sebe domluvíš. Tomu se říká láska a ne jen brát a nedávat.

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

Já už sem si to napatlala na hlavu tak mi máš teď tmavou:-) nějak sem se nasrala no.A tak manželovi řekni že sem někdo jinej teď tou jinou barvou by se to mohlo i hodit.Ale jak chceš Raduš,já jinak pojedu k Otíkovi a počkam do zítra.Ale taky je možný že už pak nebudu mít auto protože je to teď nejistý se Sergejem.

Lalla (St, 6. 11. 2019 - 16:11)

A v čem je teda podle tebe problém se Sergejem? proč musí utíkat před ostatními na ukrajinu? proč se schovává?

No (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Jistě, zase k Otíkovi. Kam jinam když ani rodiče tě nechtějí. Určitě vědí proč. Kdo by taky chtěl takovou která střídá mužský a ženský jak ponožky. Neděláš, jen se necháš u každého živit, platit nájem. Ty to máš dobře promyšlené, že až Sergej odjede, máš zajištěného troubu Otíka. Hřešíš na to, že je zblbnutej. A Raduna není kamarádka, ale pěkná mrcha. Chce tě jen na šukání, vlastně tření, ale aby ti pomohla to ne.

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

jestli máš tvrdší rysy v obličeji, tak ti je tmavé vlasy zvýrazní. Přírodní blondýny mají světlou pleť, proměna na tmavo tě asi moc nenadchne. A padání vlasů na podzim je hl. u žen normální proces, někomu víc někomu míň. Záleží taky na hormonech

Luboš (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Ty jí neznáš z fotek a videí jak vypadá?

Lalla (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

Aha no tak když jsi mu naznačila, že mu s Milunou zahýbáš, tak to se nediv. Chlapi jsou hrdí, i když už jich moc není

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Ano a Miluna má problém s ubytováním, tak Miluně můžeš pomoci.

Anonym (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Miluno, já bych jela k Radce, seš kámoška,tak co by starej říkal, aspoň se seznámíte

Radka (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Mně se ty blond líbí.Nechci aby jsi poslouchala anonymy,nic spálenýho nemáš.Jsi jen zesvětlená špinavá blondýna prdelko.

Radka (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Lásko já můžu až zítra,manžel to posunul a odjede zítra.Tak kde budeš? A ty si jdeš opravdu obarvit vlasy?

Lalla (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Radko tady se ukazuje, jak špatně chápeš co je to kamarádství. To není o tom se sexuálně oblejzat a jak někdo psal "prasit". Je to o tom, že když se kamarádka dostane do úzkých, tak ty ji pomůžeš. S ubytováním třeba. To tak kamarádky mají a manželé s tím nemají problém. Ovšem kdo ví, co jsi jsi mu o ní vykládala

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

hiv určitě

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Teď sem tu u té jak teď sem našla podobnou barvu jako je tenhle avatar tady:-) tak si ji zkusim dát.Třeba mi to pomůže.

Reklama

Přidat komentář