Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

nekecej kraviny. Na kolik nájmů jsi ty vydělala? Vždycky najdeš někoho, kdo to platí místo tebe. A nediv se, že tak chátráš, je to tvým způsobem života. Za chvíli budeš bezzubá, holohlavá mladá stará.

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

No tak takhle dopadnout tak to bych psychicky asi nedala ,s tim už bych nechtěla ani přežívat.Prachy sem do toho sypala i já a i když on víc je mi líto i jeho.No nebýt tý debilní zimy proto říkam půl roku v prdeli tak si asi fakt snad někde občas i zalezu.Ale kam si zalézt teď co? No za chvíli se vydam za Ráďou se pomazlit,tak do soboty mam vystaráno.Prachy ještě taky mam.Ty jo teď sem myslela vteřinu že mi houká v hlavě ale jsou to sirény z venka.

Hm (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Do soboty máš vystaráno, jistě když je to ubytování i s jídlem zadara. Potom co, zase se vrátíš za Otou. Bude dělat Ota blbce a živit tě?

haha (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

to těžko, když psal, že přišel o práci. Leda by ji mohl živit prdelí

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Teď snídam.Věci jsme nějaký rozprodali a nějaký jsou v garáži.Ale jako člověk strká měsíce prachy do bydlení a pak má stejně hovno.Všechno bylo zbytečný.Už na to seru nějaký pronájmy.A k tomu vzhledu to už mi tu psali tenkrát že vypadam někde na hovno a teď už sem starší už mi neni dvacet ale 31.už prostě sem třicítka a mojí Lucince té už je dokonce 37.No a to sem vám psala že mam i pár zubů pryč těch zadních.Teď mi ještě už asi tři měsíce padou vlasy.Sergej mi do nich pohladil a zůstal mu chomáč v ruce:'-( Nevim co s tim už aby to nepadalo.Ale mam i stresy no.Po mě nikdo nejde ale on se nepohodl s jinýma,nějak tam jak dělal.Přišel mi jeden den roztrhanej a servanej.

die (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Oto proč nepíšeš? Jak jsi zapařil s ukrajinou? Příště je vyhoď nebo taky skončíš na ulici a to bych ti nepřála.

asi (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

mu jdou ze včerejška oči šejdrem, tak nemůže psát. Tipuju to na nepěkný zážitek, Snad brzo vystřízliví, myslím tím ze všeho.

No (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

on Ota asi vystřízlivět nebude mít moc času. Makat se mu nikdy moc nechtělo, teď ukrajinci na krku a jak psal, že by si dal něco na uvolnění, tak ho jistě uvolnili všemi způsoby

takže (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

k nim pasuje jako prdel na hrnec.

Miluno, (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

jde po vás policie nebo jiní ukrajinci?

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

a co ted děláš? vÁLÍŠ SE ?????

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Ota ti momentálně vyhovuje, protože je vůl. Jinej by vzal klacek a hnal by tě. Ubytovna ne????? Jasně, ta se musí platit, nikdo ti tam nevypere, neuvaří nezasponzoruje.

die (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Miluno a jak jsi to udělala s věcma a nábytkem kam jsi to dala? Přece jste tam bydleli čtyři a to je dost věcí. Že ukrajinci chlastají to je jasná věc a to nezměníš. K Otovi je ale netahej nebo i on nakonec přijde o bydlení.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

jak čtyři? snad ona a Segej, ti ostatní tam nebydleli, jen docházeli

Anonym (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Teda Miluno ty jsi na fotkách hrozně zestárlá, taková jak z basy obarvená jak fetka a bylas docela hezká,no to je ten styl života

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 09:11)

To neni žádná pohádka!! Na ubytovně to neni dobrý je tam riziko štěnic a tak něco už o tom sem četla.A ja u Otího nebudu bydlet ,ale chci říct že je fakt moc hodnej a potřebuju ho že mi uklidňuje protože chlap se mi ničí a já se na to nemůžu dívat.A dneska budu u Rádi a co pak dál ještě nevim.

Taky (St, 6. 11. 2019 - 09:11)

si s Radkou šlehneš?

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Já si nic nešleham ani Radka.

Hahaha (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

ale šleháš, jedeš v tom. To ti uvěří jedině Ota, ale my tady ne.

nojono (Út, 5. 11. 2019 - 23:11)

Miluna se zjevila. Nemáš natrženou kačenu?

Reklama

Přidat komentář