Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Je to točený přes filtr. Navíc je zabořená do polštáře aby nic nebylo vidět. Květa nemá takovou pleť. Jelikož jsem ji viděla 2x asi tak z metru tak věřím svým očím a ne bludům. Pleť má nehezkou, rudou. Víte co jí dalo práce se takto natočit? Pohled nahoru vždy a všude. Nejsou pak vidět sysle, vrásky , převisy na očích atd. Odvážným doporučuji návštěvu ˇ!face to face", a pak teprve mluvte. Přijde mi opravdu trapné ty řeči o zkrásnění. Kdyby to někdo napsal o holce co jí je 25 tak prosím, ale ne o takovýhle babě. Jinak tím blokováním opět jen ukazuje své pravé já. Sobec kterýho zajímá jen ona sama. Bez empatie bez zájmu o ostatní. Chladnokrevná bestie co umí brát jen prachy a výhody, jinak jí člověk nezajímá. člověk by řekl není hezká je aspoň hodná, tady neplatí vůbec nic.

Míša (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Strašně lžete. Máte nějaký problém, těžko říct co vás tíží. Ale vaše příspěvky se nedají brát vážně.
Asi vám odmítla vykládat zdarma. Ale to pochopte, je to její práce a nikdo nepracuje zadarmo.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Problém máš ty. Jediný kdo lže je Květa a její obránkyně. Navíc Květa to má diagnostikované. Jediný kdo doopravdy byl v blázinci je Květa a patrně i ty. Více se k tobě vyjadřovat nebudu, je to plýtvání mého času.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Chcavko možná jsi ještě v blázinci nebyla, ale rozhodně tam patříš.

Asi tak (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Chcavko tebe to teprve čeká. Jednou pro tebe přijede autíčko a bude dělat hů hů. To je sanitka pana Chocholouška, která tě odveze do místní psychiatrické léčebny. Nebraň se , neřvi a nekopej, nebo tě dají do svěrací kazajky. Řiď se pokynů a doporučení lékařů a dodržej léčebný režim (néé ten pitný). Polykej hezky prášečky a ono se to podá. Za čas budeš lékařům děkovat a na svoje prochcané dny vzpomínat s úsměvem :-))

nóó (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

si bláznivá ženská to vidí každej.Proč sem dávaš tu strarou fotku?To už je davno pasé.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

Ariana fakt vypadá na tom videu úžasně mladě. Nechce se mi věřit, že takto vypadá 50 letá žena, ale asi fakt jo. Video se nedá tak upravit jako fotka.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Jo jo, to je pravda. Palec nahoru.

Tak (Út, 5. 11. 2019 - 13:11)

Už mě taky blokla Ari na fb.,dala jsem jí včera k videu z koncertu plačícího smajlíka.Proto mě blokla,nic jsem nepsala,je vidět,že ani smajlík nesmí být negativní.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 17:11)

.. jo, toho jsem si taky všimla, a ještě tam napsala komentář že se má jít dotyčná dívat na ,,šlágr" .. tohle její jednání vypovídá o její povaze jaká je to megera( slušně řečeno) je zlá a problémy lidí jí vůbec nezajímají, jen peníze od nich, ona lidmi pohrdá a jejich problémy taky, jsou to pro ní ,,sračky" .... a to video natočený přes filtr kde leží s hubou zabořenou v polštáři, aby nebylo vidět jaká je rozteklá tlama? ...k smíchu

Míša (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

To video z postele je úžasné. Jsem ráda, že ho uveřejnila, tak je vidět, kdo tu lže. Ano, takto mladě vypadá, proto jsem jí požádala o značku kosmetiky, co používá. A to si jí představte namalovanou. V reálu vypadá spokojeně, vyrovnaně. Nevím, proč si tady nějaký člověk vymýšlí. A proč by uznávaná kartářka měla dávat rady zadarmo? Vyloží karty, ale samozřejmě za peníze. Jak kdo s radou naloží, to už je na tom dotyčným.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Lže tu jedna zlá, závistivá, proradná Chcavka. Závidí Arianě krásu a úspěch, nemůže přijmout to, že sama je nikdo. Nějakej šarlatán jí nakecal, že když bude dodržovat pitný režim, tak omládne, tak se Chcavka prolévá vodou o sto šest, ale nemládne, akorát každých 30 minut chčije.

EVA (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Ahoj Míšo, a můžeš tu značku kosmetiky poradit i mně? Případně konkrétní product. Budu moc ráda. Děkuji Eva

Míša (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Dobrý večer Evi, já jí slíbila, že si to nechám pro sebe. Ale být Vámi, tak bych se jí soukromě zeptala.
Tady bych to stejně nenapsala, sama vidíte, co to tady je za diskusi. Tak se, prosím, nezlobte.

EVA (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

No to né, já bych Ti dala soukromý mail. Takhle diskuze je plná zášti a jedu proti Arianě.

to Eva (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Napište Arianně soukromou zprávu. Buď odpoví nebo ne.Míše to tady taky doporučovali. A hodně ji osočovali,tak se jí nedivím. Ono mít na mailové adrese navezený Klan Chcavka není ok představa.

nóó. (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

no no no,osobně bych bejt Míšou nikomu neodepisoval,protože to může bejt bouda.A pak jí ta Chcanda nedá pokoj.Nikdo neví,kdo sem píše a odkud ste se tady vzala vy.Nic proti......

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

Tak jsem to video shlédla a Květa na něm vypadá skutečně jako mladá holka. Je mi jasné, že ty se z toho můžeš pochcat, ty závistivá Chcavko!! Takhle ty nebudeš vypadat ani po deseti plastikách, a můžeš se prolévat vodou jak chceš.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

Sklapni ty otroku !!! ... a mazej Květě uklidit !!!

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

Ajajaj Chcavku už to zase chytá. To bude asi ten nedostatek sodíku, hapruje jí z toho mozek. Chcavko nepij a nechčij tolik, vždyť ti z toho jebe!!!

Reklama

Přidat komentář