Reklama

Punčocháče a muži

Míra (Po, 18. 12. 2017 - 12:12)

Já nevím přesně, ale pro mne stále představují část ženského oblečení. Možná pro to, že holky je nosí hodně častěji než muži. Já jsem často v práci venku a zvykl jsem nosit v zimě pánské spodky pod kalhoty. Má holka ale chce abych nosil punčocháče, protože jsou prý modernější a více sexy. Spodky jsou pro ní jako z minulého století. Tak se někdy dám promluvit, ale ten pocit, že mám na sobě část ženského oblečení stále trvá…

Jiný Petr (Po, 18. 12. 2017 - 11:12)

Co je na punčocháčích tak speciálně dámského že by je muži nemohli nosit ?

Petr (Ne, 17. 12. 2017 - 14:12)

Silonky jsou super,ale asi se...Taky nosím silonky,přítelkyně o tom ví a rada mi je kupuje. I samodržící, ty jsou nejlepší. A Holím si i nohy.

Matěj (Út, 5. 12. 2017 - 11:12)

Punčocháče - silonky...V dnešní módě je možné téměř vše. Punčocháče můžeme proto i my muži nosit. Občas k tomu uslyšíme pár poznámek, ale to je údělem všech, kteří dělají něco nového. Někteří lidé si neuvědomují, že žijeme v 21. století a punčochové kalhoty jsou nyní i pro muže. Na otázku, stačí říct, jak jsou pohodlné a praktické.

Bohdan (Po, 4. 12. 2017 - 16:12)

Punčocháče - silonky nosím v tomto ročním období pod kalhoty již snad dvě desítky let a za tu dobu jsem si na ně tak zvykl, že to beru jako normální součást spodního prádla a nechápu proč ještě nejsou u nás běžně k vidění na pultech silonky pro muže, jako je tomu jinde ve světě. Bylo-li by tomu tak, odpadla by obava mnohých, že jejich nošení není normální a že se jedná o nějakou úchylku.

Romario (Ne, 3. 12. 2017 - 15:12)

I já nosím punčocháče zcela běžně, a je mi šuma fuk co si kdo myslí a co říká.Jsou prostě příjemné na tělo a hřejí. Jinak řečeno slovy klasika ,,Vůl zůstane volem a pařez pařezem."

Petr (So, 2. 12. 2017 - 21:12)

A proč čekáte na někoho kdo řekne co si můžete vzít na sebe a co ne a prostě nenosíte to co je vám příjemné a pohodlné. Já nosím silonky v zimě pod kalhoty normálně a je mi úplně jedno kdo by si o tom co myslel kdyby mi pod kalhoty viděl

(So, 2. 12. 2017 - 09:12)

Silonky jsou super,ale asi se...Mám to stejně.

. (Pá, 17. 11. 2017 - 16:11)

https://www.youtube.com/watch?v=Yc5PDPaPXK4

. (Pá, 17. 11. 2017 - 16:11)

https://www.youtube.com/watch?v=Yc5PDPaPXK4

marioneta (Pá, 17. 11. 2017 - 13:11)

Silonky jsou super,ale asi se nedožiju doby.kdybych je nemusel nosit offline,na nošení na veřejnosti prostě nemám koule,nicméně je fajn,že je to dnes dostupné na netu a už nemusíme jen snít...Rád bych pokecal s někým,kdo to má bohužel(dík) tak jako já. Jo a nebojte se s tím přiznat v soukromí,já se partnerce svěřil a i když to nebylo jednoduchý ,tak to polkla a dnes si mě váží o to víc že jsem s tím přišel sám:)

(Po, 6. 11. 2017 - 18:11)

Dnes jsem si na stavbu vzal...si vzala do práce džíny. A co jako?

Romario (Po, 6. 11. 2017 - 15:11)

Dnes jsem si na stavbu vzal Termo punčocháče asi 1000 DEN a jak mi bylo fajn. Za 100 korun tepla,jako v létě

proč (Po, 30. 10. 2017 - 21:10)

Když tě to nezajímá, tak...ne? já myslela, že tě to podpoří. Křečáky jsou normální věc, a je každému jedno, že musíš nosit punčocháče. Mávni nad tím rukou.

Matěj (Po, 30. 10. 2017 - 19:10)

máš křečáky, nos si co...Když tě to nezajímá, tak sem nic nepiš.

jo (Po, 30. 10. 2017 - 16:10)

máš křečáky, nos si co...přesně tak..

když (Po, 30. 10. 2017 - 15:10)

A kdo to pozná že silonky...máš křečáky, nos si co chceš. Koho to zajímá....

Pepa (Po, 30. 10. 2017 - 15:10)

Prý nejlevnější a co do ubytování a délku pobytu all inclusive ekonomicky nejbohatší variantou ze všech gay destinacíje Čečna.
Stačí se obléci do svých dánských outfitů a přibalit ještě zubní pastu a mýdlo a ručník,pokud si potrpíte na hygienu,jinak tábor pro gaye a doprovodný sado maso program vyšetření all inclussive.

Petr (Po, 30. 10. 2017 - 10:10)

A kdo to pozná že silonky jsou dámské či pánské vypadají skoro stejně ale na jedné stránce cenyrez mají punčocháče s 190 na výšku ale v dětských stylech a potom je ještě jedna pletené u nás a mají punčocháče jak dětské tak i pro dospělé a jsou to takové žebrované jako byli kdysi za komonizmu ve více barvách ale na objednávku že jse člověk musí změřit své velikosti já jsem je už měl také ale v zelené barvě nebavilo mě furt nosit šedé nebo černé punčocháče tak jsem změnil barvu a bylo

hm, (Ne, 29. 10. 2017 - 20:10)

A kdo pozná, že jsou to ty...normální to není.

Reklama

Přidat komentář