Reklama

amputace jenom jako

Tomas (St, 30. 8. 2017 - 16:08)

Lenko existujes?Nebo je to...Tak jak jses nebo ne tak napis jak se mas?

Tomas (Út, 29. 8. 2017 - 21:08)

Lenko tak ses polekala chces...Lenko existujes?Nebo je to jenom hra?

Tomas (Út, 29. 8. 2017 - 19:08)

Promin ja jsem totiz devote...Lenko tak ses polekala chces si psat sms?

Tomas (Út, 29. 8. 2017 - 13:08)

Necháp to zle, ale zatial...Promin ja jsem totiz devote mam to od puberty tak jak?

Tomas (Út, 29. 8. 2017 - 08:08)

Necháp to zle, ale zatial...Ahoj urcite se to zlepsi nohy ti sice nikdo nevrati ale da se bez nich zit jsou kluci kteri touzi po takovich slecnach a radi by one pecovaly dam tel cislo chtela bys si psat sms zatim?

Lenka (Út, 29. 8. 2017 - 00:08)

Necháp to zle, ale zatial mam z kontaktov strach. Možno časom sa to zlepší. Myslím, že aj tak nemam šancu na nejaký vzťah. Komu by sa pacilo dievča bez nôh. Navyše si pri vyšetrení všimi moj unik moču. Vraj sa mi pri úraze poškodili nervy a svaly zvierača močoveho mechura a preto to neviem ovládať. Budem musiet nosiť plienky do konca života. Najradšej by som ani nežila...

Tomas (Po, 28. 8. 2017 - 18:08)

No chlapca nemám, mám...Lenko jses neuveritelne statecna holka ty vse spatne prekonas muzu ti pomoci dam kontakt chces li?

Lenka (Po, 28. 8. 2017 - 17:08)

No chlapca nemám, mám strach z ľudí a ich reakcií, takže sa vyhýbam. Na protezach chodím s dvomi francuzskymi barlami. Ale je to veľmi vyčerpávajúce a desia ma pohľady ľudí, ktorí si hovoria medzi sebou, že nemám nohy. Preto nechcem ani ísť do tých kúpeľov.

Tomas (Po, 28. 8. 2017 - 15:08)

Ahoj to muselo byt strasne kdyz jsi se probudila v nemocnici a zjistila ze mas amputovane obe nohy a mas jen ovazane pahyly stehen tak chodis na protezach?A mas kluka?

Lenka (Po, 28. 8. 2017 - 08:08)

No mám pahýle asi 30 cm dlhé, približne rovnaké. Mám ísť na ďalšie rehabilitácie do kúpeľov, ale bojím sa, že tam zistia moje problémy s pomočovaním. Veľmi sa hanbím tam ísť,keďže od úrazu sa ľuďom vyhýbam. Čo mám robiť ?

Lucka (Pá, 25. 8. 2017 - 09:08)

Tak ja jsem natom o neco lepe me prejel kdyz mi bylo 20 nohy vlak.Levou mam amputovanou nad kotnikem a druhou v polovine stehna taky nic moc zejo?

Tomas (Pá, 25. 8. 2017 - 00:08)

Ahoj Lenko musi to byt desive...Ahoj proc nepises Ty asi nejses Lenka zejo?

Tomas (St, 23. 8. 2017 - 18:08)

Ahojte, mám 21 rokov a pred...Ahoj Lenko musi to byt desive prijit takto o obe nohy a jak vysoko nad kolenama ti je amputovaly?A odkud jsi rad bych ti se vsim pomohl

Lenka (Út, 22. 8. 2017 - 08:08)

Ahojte, mám 21 rokov a pred dvomi rokmi ma zrazilo auto. Vyletelo na chodnik a pritlačilo ma k stene. Zobudila som sa v nemocnici s vysokou amputáciou v stehne na oboch nohách. Mala som tiež pomliaždenú a prasknutú panvu, a tak som musela niekolko mesiacov iba ležať. To spomalilo oprotézovanie, ale dnes už protezy mám, sú však bez kozmetického krytu, takze kazdy vidí, že nohy nemám. Hanbím sa, takmer nechodím von. A este mám jeden problém, odkedy som mala uraz panvy, mám problém udržať moč. Vacsinou sa pomočím do postele, ale stáva sa mi to čoraz častejšie aj inde. Veľmi sa hanbím, nikomu som to nepovedala. Som ešte mladá na plienky, som zúfalá.

Jirka (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

Každýmu se prostě líbí...Presne tak holky ktere potkal ten osud ze prisli o nohy se neda vratit proto se chceme o ne starat a milovat je co je spatne tak co?

Luki (Ne, 23. 7. 2017 - 07:07)

můžete napsat zvýšený...Každýmu se prostě líbí něco jinýho. Pro tebe jsou amputářky chuděry pro nás to sou krasavice. To je jako kdybys vykládal chlapovi co je na tlustý,že je to chnusný.

Petr (So, 22. 7. 2017 - 20:07)

můžete napsat zvýšený...Je vidět, na tuhle diskusi přicházíte uplně z jíného vesmíru a dané problematice vůbec nerozumíte a máte zafiksován ten komunistický pohled na věc.
Doba se změnila a dnes už jsme upně jinde.

Jirka (So, 22. 7. 2017 - 18:07)

můžete napsat zvýšený...Ty holky nepotrebuji aby je nekdo litoval ony jsou krasne a ty jses magor tak di doprdele!aneotravuj

Jak (So, 22. 7. 2017 - 17:07)

Věro díky vyzkouším....můžete napsat zvýšený zájem? Stejně jako Jirka,který píše,že muži slintají.Copak jste se úplně zbláznili? Lidi spíš koukají,ale z pouhé lítosti.Jak někoho vůbec může napadnout,že ta žena pak je přitažlivější? Ba naopak.To jenom,pokud někdo trpí úchylkou,to pak je jiné,ale to je úplná menšina lidí.

Lenka (So, 22. 7. 2017 - 16:07)

Ahoj Lenko. Měla jsem...Věro díky vyzkouším. Jirkovi bych jen vzkázala ať to s tou ochranou nepřehání.Já jsem bez nohy necelý půlrok a bezproblému chodím všude tam kde jsem byla zvyklá před amputací. Zvýšený zájem mužů pozoruju,ale už jsem si zvykla.

Reklama

Přidat komentář