Reklama

spodní prádlo u chlapců

Andrea (St, 3. 8. 2011 - 12:08)

Mám už patnáctiletého kluka,sportovně založeného a více mu vyhovují slipy,méně už boxery.Normální trencle mu vadí,ale používá je alespoň na spaní.Prádlo má rád těsné,snad ho neškrtí.Dřiv mu vadilo prádlo v zadečku,teď už je zvyklý,ale jinak se nikdy nijak nedrbal apod.V pubertě je důležitá osobní hygiena-je potřeba k ní kluka dotlačit!

Jeníček (St, 3. 8. 2011 - 11:08)

Z boxerek mi lezou koule do nohaviček, slipy škrtěj... nejlepší jsou normální trencle. ;-)

otec (St, 3. 8. 2011 - 11:08)

Snad není matka,která by kluka oblékala do kalhotek dívčích či dámských.Urazit ruku takové

Irča (Po, 1. 8. 2011 - 14:08)

oba mí kluci i muž jsou slipaři,takže na balkoně hezká řádka slipů když peru visí.Ovšem nevím jak kluci se změní až puberta přijde.Starší už malinko chlupatí takže přibude škrábání apod.

Jitka (Ne, 31. 7. 2011 - 09:07)

Já v tom taky nevidím...Dávám klukovi jenom kalhotky,ale pánské-tedy slipy.Uznávám že je to někdy skoro k nepoznání,ale dávat klukovi dívčí kalhotky by mě nenapadlo.Přijde mi to pro toho kluka ponižující-pokud ovšem vůbec ví,že jsou dívčí.

Hermína (Čt, 28. 7. 2011 - 12:07)

A ty svýmu klukovi bikiny... Já v tom taky nevidím problém,nosí co je mu pohodlné a nemyslím že by mu kalhotky nějak vadily.

Andrea (Čt, 28. 7. 2011 - 11:07)

A ty svýmu klukovi bikiny...Ano,častěji než boxerky.

Romana (St, 27. 7. 2011 - 21:07)

To jsou bokové slipy s více...A ty svýmu klukovi bikiny dáváš?

Andrea (St, 27. 7. 2011 - 16:07)

Našemu klukovi(12) je to...A vám je to taky jedno?I kdyby známí nepoznali,že jsou to kalhotky dívčí,určitě jim není vhod,že si kluk přepírá prádlo na sobě v jejich bazénu.Můj kluk se ve dvanácti letech už převlékal na tělocvik na záchodě.

Andrea (St, 27. 7. 2011 - 14:07)

nevím tedy co jsou bikiny...To jsou bokové slipy s více vykrojeným zadním dílem.

Hermína (St, 27. 7. 2011 - 13:07)

nevím tedy co jsou bikiny... Našemu klukovi(12) je to úplně jedno,klidně si oblíkne kalhotky(11) své sestry.Byli jsme u známích co mají bazen na zahradě a s kalhotkama se vubec netajil

otec (St, 27. 7. 2011 - 12:07)

nevím tedy co jsou bikiny pro kluka.

jirka (Po, 25. 7. 2011 - 20:07)

jestli ma a nosi jen boxerky nebo strida i slipy?

Jitka (Po, 25. 7. 2011 - 20:07)

Myslím že dospívající...Můj kluk ani neřeší,co kdo nosí.Prostě co mu připravím,to si vezme.A jeho šatník rozhodně ostudu neudělá.

damian7 (Po, 25. 7. 2011 - 18:07)

Prádlo má být těsné aby...Myslím že dospívající kluci neřeší jestli nosit trenýrky, boxerky nebo slipy podle toho co je jim pohodlné, ale podle toho aby se nelišili od ostatních ve třídě. Protože se bojí, že se jim budou smát. Ted jsou u většiny kluků nad 15 let modní boxerky a trenýrky (ale ne u všech) a za nějaký čas to může být zase jinak.

Andrea (Po, 25. 7. 2011 - 14:07)

Souhlasím s Andreou,i když...No,já jsem to zažila s kamarádem mého syna,že se tak koupal.Přitom měl plavky i náhradní slipy v batohu.Tím chci říci,že i když už čekají na občanku,jsou ještě hodně pitomí.Prádlo jsem s ním vybírala je jednou,letos ve Španělsku,a když prodavačka dávala na pult různé bikinky a tanga a stále se dívala na něj,vypadal že se hanbou zhroutí.Já pochybuji o tom,že nějaká máma konzultuje nákup prádla s nedospělým synem.

otec (Po, 25. 7. 2011 - 11:07)

Souhlasím s Andreou,i když nevím zda se podobný kluk najde co by šel ve slipech do vody. Možná ano.

Také je třeba aby matky moc klukům do prádla kolem 14 let nekecaly.Pokud syn bude chtít změnu jistě se zmíní.A ty slipaře bych neodsuzoval, dnes je výběr slipek velký a dá se klukům vybrat.

Andrea (Po, 25. 7. 2011 - 11:07)

Je dobré včas kluka naučit,že spodní prádlo je intimní záležitost a není možné se v něm pohybovat na veřejnosti.Přijde mi nechutné,když vidím na koupališti dospívajícího kluka,jak stáhne kraťasy a jde se koupat v zařízlých slipkách.To by mýho kluka ani nenapadlo,ví že to je ostuda.

otec (Po, 25. 7. 2011 - 10:07)

Zažil jsem éru červených trenek jako kluk.A nikdo se nedivil co kdo má, protože jsme je nosili všichni. Splńovaly všechny podmínky.Dnes bych vyměnil barvu a kluci by je mohli nosit zas.

Jitka (So, 23. 7. 2011 - 16:07)

jeste si jitko myslis ze...Samozřejmě.

Reklama

Přidat komentář