Reklama

CFNM

paja (Po, 14. 12. 2015 - 10:12)

Koukám že kdo má segru se má že se může pochlubit já žádnou ségru nemám a tak se těším až budu mít holku že se pochlubím.

Evald (Ne, 13. 12. 2015 - 23:12)

Eriko divná nejsi, taky mám...Martino, tak je v pubertě, to bych bral jako normální, že se chce před holkama pochlubit, jak mu stojí. Když klukům stojí, tak obvykle se jim kůžička stáhne dozadu. Navíc ho k tomu vedli rodiče od mala, k tomu nudismu tak se nediv. S kamarádkou jste ho měly ignorovat, pak by ho to možná přestalo bavit. Zas lepší když se ukáže tobě nebo jí, než aby to dělal ve škole, za to by mu dali dvojku z chování.

Martina (Ne, 13. 12. 2015 - 19:12)

O dva roky mladší brácha...Eriko divná nejsi, taky mám mladšího bráchu, kterému je 14 (mě 20) a taky se rád pořád vystavuje nahatý, ale máme to tak odmalička. Naši jsou nudisti a jezdili jsme do kempů s nima. Já se, ale v pubertě začla stydět a přestala jsem. Brácha v nahotě pokračuje veselé dál a mě to docela dráždí, protože máme společný i když dost rozlehlý pokoj. Taky si všímám, že mu občas to jeho pérko stojí nahoru a navíc si ještě stahne kůžičku, že má žaluda úplně venku. Protože jsem právě vlivem rodičů na nahotu zvyklá tak to tak nějak přecházím. Jenže před pár měsíci to docela přehnal, když u mě byla známá, řešili jsme nějaké studentské věci a on najednou vběhl do pokoje, samozřejmě pérko mu trčelo nahoru a přišel úplně k nám, že kámoška měla toho jeho žaludka skoro u obličeje. Okřikla jsem ho at vypadne nebo se aspon oblíkne tak odešel, ale byl to trapas. Naštěstí kámoška to vzala v pohodě, že nevadí a jenom se smála.

paja (So, 12. 12. 2015 - 13:12)

ahoj chtěl bych najít slečny v Pardubicích co dělají CFNM tak napište [email protected] je mi 29 let panic nezkušený zajíček.

Marcel (Pá, 4. 12. 2015 - 06:12)

Ahoj. Pokud by jste měli holky zájem, rád bych udělal nějakou akci. Jestli by tu byli holky ochotné jít do toho, tak pište na [email protected]

Erika 17 (Po, 16. 11. 2015 - 14:11)

O dva roky mladší brácha bude asi taky nejspíš postižený CFNM. Bude mu už 15 a pořád doma chodí nahý, v létě i po zahradě. Já s mamkou jsme na to zvyklé, jako malé nás brávala na nudu. Ted mi to ale u něj přijde divné. Neobleče se ani když za mnou přijde kámoška. A právě když je u mě kámoška, tak jsme si všimly, že mu normálně stojí. Má ho úplně prohnutýho nahoru. On ale dělájako že o tom asi neví. Ještě dělá chytrýho a radí nám na počálu a strká nám ho málem až na klávesnici. Kámošce to prý nevadí. Ale přijde mi, že se ho schválně vyptává na různé věci které ji nikdy nezajímaly a myslí si, že si nevšimnu, že mu po něm furt kouká. Pak se mě ještě jen tak mimo vyptává jestli mu ještě neroste ochlupení, nebo je tak do hladka vyholenej.
Připadne mi, že jsem snad divná já a ti dva v poho. Máte to někdo doma taky tak?

Jarda (Pá, 13. 11. 2015 - 14:11)

Nijak se před svojí holkou nestydím být nahý, taky proč? Nahého mě vidí večer v posteli, tak jí i nahý přinesu ráno snídani, samozřejmě i s erekcí.
O víkendu když je hezky zůstanu nahý klidně celý den. Kolikrát přítelkyně říká, už si vem trenýrky, za pět minut je tu kamarádka. Ptám se jí jestli se jí nelíbím nahý. Prý taky chce abych se neoblékal ale nahý pořád být nemůžu.
Jinak přítelkyně nahá nikdy nechodí, má aspoň vlasy zabalené v ručníku dokud neuschne a pak se obleče.

Kristýna (Pá, 13. 11. 2015 - 14:11)

Jako mala holka (10 let )jsem...Já s mojí kamarádkou když nám bylo 14 jsme takhle seřezaly o 2roky mladšího kluka co nás nahaté šmíroval při opalování u vody. Nakázaly jsme mu at se svlékne, že se chceme také podívat, jinak že to rozkecáme po škole. Zalekl se a začal se svlékat. Museli jsme se smát, měl ještě holého úplně malého pindíka, možná zcvrklýho z toho jak mu bylo hanba stát před náma úplně nahý. Kámoška mu řekla, že zaslouží výprask, aby věděl jak se má příště chovat. Vzaly jsme proutek a švihali ho přes zadek a v tom jsme si všimly, že se mu ten jeho pindík nějak nápadně zvětšuje. Navlékly jsme mu triko přes hlavu a zamotaly mu do něj i ruce. Ted když nás neviděl, tak jsme si tím proutkem hrály s tím jeho vztyčeným pérkem. Na jeho věk se nám zdálo dost velké když mu stálo. Přetáhly jsme mu žalud a švihaly jsme ho i přes něj a přes kulky a vždy se ptaly jestli nebolí? Vrtěl hlavou že ne, i když sebou pořádně cukal. Dávaly jsme stále silnější rány a zkoušely co snese. Najednou se mu zrychlil dech a my jsme se lekly protože začal z ničeho nic stříkat. Úplně se prohnul, vystrčil ho na nás a jeden z výstřiků jsem měla až na k kalhotách. Ptaly jsme se ho jestli mu něco není, protože jsme nikdy ještě kluka vystříknout neviděly a ani nás nenapadlo, že bez honění se může kluk jen tak vystříkat. Stál tam zadýchaný dál s těma rukama a tričkem na hlavě a z péra mu kapalo a nohy se mu třásly jak ratlíkovi. Začaly jsme se mu omlouvat, že to jsme nechtěly. Rozvázala jsem mu to tričko a utřela mu pérko kapesníčkem a cítila jak mu v něm chudáčkovi ještě stále cuká. Říkal rozechvěným hlasem, že to bylo dobrý, a že se mu to moc líbilo. A musím dodat, že vlastně i nám. Začali jsme se scházet a hráli podobné hry. My dvě vždy oblečené a on naše nahatá hračka. Vzrušovalo ho, když mohl být před náma nahý. Vždy mu stál už když přišel na schůzku. Po roce se s rodiči odstěhoval a více jsme se už neviděli.

Inka (Pá, 13. 11. 2015 - 13:11)

Kolik ti je Inko? V čem doma...Je mi 17. Většinou jsem doma normálně oblečená, občas jen v kalhotkách a podprdě. Přes léto třeba jenom delší triko a pod tím nic, ale to nesmí být nikdo doma.

jirka (Pá, 13. 11. 2015 - 11:11)

Já si třeba nemyslím, že...Nevim jestli to tu mou vzrusuje nebo to po me chce z nadrazenosti. Me to samozrejme jako subikovi nevadi. Vzhlizim k ni s pokorou.

Martina (Pá, 13. 11. 2015 - 11:11)

Já si třeba nemyslím, že jsem dominantní, jenom mě prostě vzrušuje, když je chlap nahý při běžném domácím fungování a ne jen při sexu.

jirka (Pá, 13. 11. 2015 - 11:11)

Moje partnerka je dominantni a ja subik a take musim doma chodit nahy.

Martina (Pá, 13. 11. 2015 - 10:11)

Já jsem sice holka, ale CFNM u chlapů mě osobně hodně rajcuje. Proto nahotu vyžaduji u svého přítele, takže jinak než nahý doma nechodí, za tu dobu si už zvykl a připadá mu to normální. Samozřejmě nejvíc mě bere, když se vzruší a běhá po bytě s postaveným bimbasem.

Jarda (Pá, 13. 11. 2015 - 09:11)

Neodradil a jak to souvisí s...Kolik ti je Inko? V čem doma chodíš? Spíš nahá? Máte s bratrem společný pokoj?

Inka (Čt, 12. 11. 2015 - 21:11)

Inko, kdyby se ti nějaký...Neodradil a jak to souvisí s tématem?

Tom (Čt, 12. 11. 2015 - 21:11)

Inko, kdyby se ti nějaký kluk moc líbil, a on by se před tebou u vody svlekl tak by tě tím odradil nebo naopak?

Inka (Čt, 12. 11. 2015 - 21:11)

Co na to rodiče? S bráchou...Tak rodičům nahota nijak nevadí, doma se sice neproducírujou, ale na nudaplaže jezdí, takže i toho bráchu tak nějak tolerujou. Já si z něho spíše někdy dělám srandu, že je jak malé děcko, když chce být pořád nahatý. Jednou jsem se ho ptala jestli se přede mnou nestydí, řekl, že ho tak znám od mala takže se nestydí a prý se mu líbí být nahý.

Pro Inku (Čt, 12. 11. 2015 - 20:11)

Já teda o CFNM nikdy...Co na to rodiče? S bráchou ses o tom bavila proč to děla?

Inka (Čt, 12. 11. 2015 - 20:11)

Já teda o CFNM nikdy neslyšela, ale když to tady tak pročítám tak mě napadá jestli stejnou úchylku nemá i můj bratr. Je mu sice jenom 13 let, ale připadá mi, že se moc rád odhaluje. Naše rodina je trochu nudistická, od malička jsme jezdili s našima do Chorvatska a chodili na nudaplaže, já se v pubertě začla stydět a jezdit jsem přestala, ale brácha jezdí pořád. Doma, ale nahatí nechodíme, kromě bráchy. Ten chodí doma nahatý skoro pořád, já se třeba na posteli učím a on sedí nahý u počítače. Přes léto mu nevadí takhle být ani na zahradě. Sice jsem si už na to zvykla, ale i tak mi připadá divné ho takhle vidět. Občas si všimnu, že ho má i postaveného, ale to se vždycky schovává. Asi ho to taky nějak vzrušuje se přede mnou ukazovat.

Honza (Čt, 12. 11. 2015 - 09:11)

Narazil jsem na tuhle diskuzi a mám taky zkušenost. Nejsem přímo vyznavačem CFNM, ale když mi bylo okolo dvaceti měl jsem již vlastní byt a nastěhoval jsem si k sobě stejně starou kamarádku, která byla čerstvě po rozchodu s přítelem. Při jednom večeru u vína se mi zmínila, že má rádá, když před ní kluk chodí úplně nahý, ale ona je oblečená. Te večer nakonec skončil sexem a od té doby jsem doma před ní chodil nahý, ze začátku jsem se sice trochu styděl, ale postupem času to přišlo vzrušující i mě, líbilo se mi být před ní uplně nahatý i když ona byla oblečená. Vždy po příchodu z práce jsem se automaticky svlékl do naha a tak jsme společně prožili celý den. Mí rodiče měli na horách malou chatku, občas jsme tam jezdili a mou nahotu praktikovali i tam, dokonce jsme i párkrát takto vyrazili na procházku do lesa, měl jsem sice oblečení v batohu pro jistotu, ale prostě na výlet jsem vyrazil nahý a ona oblečená, vždy jsme šli lesem aby jsme nikoho nepotkali a až jsme došli k nějaké horské chatě tak jsem se oblíkl. Po čase se kamarádka přestěhovala a našla si přítele. Dnes už mám také přítelkyni před kterou už toto nepratiktuju. Takže docela rád vzpomínám na příhody s kamarádkou.

Reklama

Přidat komentář