Reklama

Vibrátor

juliette (St, 17. 1. 2007 - 00:01)

Zatím o koupi nepřemýšlím, ale nevíte přibližně kolik takový vibrátor stojí? Do budoucna bych si ho možná pořídila. S miláčkem se vídám hlavně o víkendech a ten tejden taky musím nějak přežít;-)

Real Richard (Út, 16. 1. 2007 - 16:01)

.....neni nad poradne vibrace,holt,kdyz neni cim?!

Frantovi (Út, 16. 1. 2007 - 15:01)

Franto a ty bys žárlil na ty cm? Vždyt jde přeci o ten začátek ne o to narážení...!!!

Martina (Út, 16. 1. 2007 - 08:01)

K vánocům jsem dostala od přítele vibrátor. Tvářila jsem se dost divně a okamžitě ho s tím dárkem poslala někam. Teď s odstupem několika dní, když o tom přemýšlím mě láká představa ho přece jenom vyzkoušet, ale před přítelem se stydím a zkoušet ho tajně mi připadá jakobych podváděla přítele.

. (St, 8. 11. 2006 - 01:11)

Masturbuji jedine vibratorem takovym tim malym/zvenku/ temer denne nebo proste kdyz se mi chce a je to pro me nejjednodussi.Jde to i sprchou a rukou ale napr.rukou je to moc dlouhe a min intenzivni.Tak je to u me.

W (Út, 7. 11. 2006 - 09:11)

Franto, to přejde...

W (Út, 7. 11. 2006 - 09:11)

Franto, to přejde...

Franta (Út, 7. 11. 2006 - 07:11)

já mám penis jenom 11cm a fakt by mě štvalo, kdyby se moje holka, až nějakou najdu, dělala 20ticentimetrovým robertem.

Stana (Po, 6. 11. 2006 - 15:11)

Ja si robertka koupila pred tremi dny. Je vymakanej! Ma 4 rychlosti a jeste k tomu stimulator klitorisu. Super! Jo a neni hladky ale ma prijemne "stetinky". Holky, vrele to vsem doporucuju. Uz ted se tesim na vecer....

Kočička (St, 15. 2. 2006 - 14:02)

To Pikachu: Já bych se nebála jí nějakou drobnůstku koupit. Nejdřív jsem si taky nedokázala představit, že bych partnera vyměnila za nějakou umělotinu, ale je to opravdu dobré pro oba jako předehra nebo po souloži, když chceš partnerce pomoct k orgasmu. Zkus jí koupit nejdřív jenom malej vibrátor nebo nějaké vajíčko na poštěváček a až se jí to zalíbí, tak si určitě řekne sama, co by chtěla. Nenuť jí do toho, třeba jí na to trochu připrav nebo jí to dej jen tak mimochodem jako malej dáreček nebo ze žertu. Když bude mít předsudky, nenuť jí, jestli je hravá, tak to určitě vyzkoušíte:)Pro slečnu, jejíž přítel jí vynadal při pomyšlení na vibrátor: Promiň ale tohle přece nemůže říct milující partner, buďto mu vůbec nezáleží na tvých touhách a pocitech nebo má nějaký komplex, bohužel k tomu radu nemám a chápu, že by tě to dělat potají asi nebavilo.

Stan (St, 15. 2. 2006 - 07:02)

Tak už to mezi námi chlapy chodí,hraje tu docela dostatečnou roli ješitnost.Pokud by tě miloval,ne že by byl proti,ale ještě by ho s tebou šel koupit.Jenže obvykle v manželství to bává jinak.Musíš doufat,že mu to dojde.Ahoj.Stan

ctk (Út, 14. 2. 2006 - 11:02)

To Lidka: nasaď si připínací kozy, krávo nadržená!

pytlák Říha (St, 18. 1. 2006 - 08:01)

Taky to tak děláme, ale já ji tam vrazím nohu až po stehno!

Lidka (Út, 17. 1. 2006 - 19:01)

Já mám radši připínací penis. Když ten můj už podruhý nemůže sám, tak si ho nasadí kolem pasu nebo na stehno a já zavřu oči. Děláte to taky tak ?

webmaster (Út, 17. 1. 2006 - 17:01)

Předmět: vibrátor Autor: Dana Datum: 15.1. 2006 21:35:33 Pre tých čo ho používajú: dávate si na neho aj prezervatív, alebo len lubrikačný gel? Předmět: vibrátor Autor: klara Datum: 15.1. 2006 22:21:40 prezervativ na vibrátor??? a proč jako?????? Nebo ho někomu pujčuješ?? :-) Předmět: vibrátor Autor: Dana Datum: 15.1. 2006 22:41:29 Zle som to napísala, mám sadu vibrátor a návleky na neho, na zadnej strane balenia bolo napísané že sa odporúča použiť prezervatív."Pri styku pomôcky s intímn. časťami tela" Předmět: vibrátor Autor: děda Mráz Datum: 16.1. 2006 9:34:41 Ho,ho,ho, slověny objevily vibrátor!!!! Předmět: vibrátor Autor: Rony Datum: 16.1. 2006 13:07:03 Zas tak zcestná otázka to není! Dřív mi z vibtátoru naskákala nepěkná infekce, doktorka mě sama sprdla, že si mám na něj navlíkat kondom. A logiku to má - si vemte, kolik všeho možnýho tam může být a nejen to, ne každý snese ten povrch a látku, z čeho je to vyrobené. Předmět: vibrátor Autor: klara Datum: 16.1. 2006 17:28:26 no, pokud má někdo nějakou alergii, tak možná.. Ale jinak bych řekla, že stačí,když ho omyješ a nic nechytíš...

Pikachu (Čt, 2. 6. 2005 - 17:06)

Nejsem asi "typický samec", tudíž je pro mě nejdůležitější, aby žena byla šťastná, aby jí bylo krásně, aby prožila nejnádhernejší chvíle, když jí líbám, hladím a tak, takže pro "chlapáka", který se tu hrubě vyjadřoval - nikoli hrubě "zasunout"! Proto mne velice láká představa nějaké "radůstky", i když má žena tvrdí, že prý nic krásnějšího být nemůže, tak nevím, docela se stydím, kdybych ji náhle překvapil, a hlavně jak by reagovala. Doposud naše milování bylo a je přenádherné, tak snad asi raději ne, jen chci něco nového, aby nedošlo ke stereotypu.

Lantana (Čt, 2. 6. 2005 - 14:06)

Hm..aj ja rozmýslam že chcem ved ako tu už bolo spomenute je to vecicka pre oboch urcite sa da s tým krasne zabavit mužni nepanikarte.

mirek (Čt, 2. 6. 2005 - 13:06)

Ahoj Valjo,užívej si života. Nejsi vůbec na nic stará. Mně je 54 a cítím se mladý a zvláště na erotické zážitky.Nechceš mi napsat ?

Ne-mravní hlídk (St, 1. 6. 2005 - 14:06)

Arnošte, udělej jí obřízku klitorisu, aby nemohla vůbec onanovat. Nejlíp rezavou žiletkou. Pak budeš mít doma to pravý potěšení. Flákneš jí ho tam, vysemeníš se a ona se vzápětí promění ve stolek s popelníkem a pivem. Žij blaze, Velkej chlape. Á propos, nepozoruješ na sobě, že ta tvoje erekce už není co byla? No, být tebou tak bych tak klidný nebyl. Pak bys jí tu pochvu musel zašít docela.

nachos (St, 1. 6. 2005 - 14:06)

Snad to nebudete považovat za spam. Známi teď otevřeli e-shop se super výrobky německé firmy FunFactory. Hurá "made in germany" :-)www.funfactory.cz

Reklama

Přidat komentář