Reklama

Syn a masturbace

Anonym (Čt, 14. 3. 2024 - 03:03)

Souvisí to s výchovou a vzdělaností. Svět přeje připraveným. Maminky by měly předpokládat, že jejich synové budou onanovat, protože je to součást jejich vývoje, jako příprava na sexuální život a rodičovství. Navíc si musí uvědomit, že si také dělaly a dělají potěšení v rozkroku a kluci i když jinak, na to mají nárok taky. Takže nějaké překvapení, vzrušení, nebo pohoršení není normální.

Default User Image
Zoro (Čt, 14. 3. 2024 - 01:03)

Ahoj je mi 35 a hladime se z mamkou navzájem po těle obou je nám to příjemné  jednou  jsem se mamky dotknu  mezi  nohama   a mamka mi to opetovala  že mi nežne libala  a sáhla mi na penis 

Default User Image
Tereza (So, 24. 2. 2024 - 03:02)

Musím se přiznat že i já jsen dosáhla orgazmu a přitom jsem myslela na mého syna. Staloseto když jsem zahlédla 14 létého syna při masturbaci. Zahlédla jsem svoje kalhotky jak má na svim stopořeniim ptáku a honí se vnich. Pak se donich udělal. Pak jsem je našla v koši s prádlem. Byli celé olepené od semene. Zrpvu mě to přišlo uchylní, ale pak mě to vzrušilo, že ho tolik rajcuju. Vím že je to dost uchylní že je to můj syn, ale když naněj myslím jsem dost mokrá a vzrušená. Pořád ho vydím před sebou jak si to dělá domích kalhotek. Prožívám krásné a velké orgazmi. Jsem dost zvrhá máma.

Anonym (So, 24. 2. 2024 - 15:02)

Mysli raději na češtinu a nauč se psát.

Default User Image
K (So, 24. 2. 2024 - 08:02)

A,když si toto psala,tak sis to zrovna u toho dělala viď?

Default User Image
Blanka (So, 24. 2. 2024 - 00:02)

Tak je to jistý, sem úchylná, šla sem brzo do postele, pořád jeem jen myslela na kubu a jak si ho honí, a udělala se ve spánku, netušila sem ze to jde

Default User Image
Blanka (Pá, 23. 2. 2024 - 19:02)

Nejhorší na tom všem je že to nemůžu dostat z hlavy, přece mě nemůže vzrusovat vlastni ditě. Něco se se mnou stalo, malem sem se dneska udělala v mhd jen jak to drncalo.

Default User Image
L (So, 24. 2. 2024 - 08:02)

Touhy jsou silné a člověk s nimi těžce bojuje. Já takto myslela na syna v práci a opravdu tak moc silně, že sem to nevydržela a udělala sem si to přes kaťátka. Nic silnějšího sem nezažila. Hned po té sem musela jít domů, 

Default User Image
Blanka (Pá, 23. 2. 2024 - 18:02)

Včera jsem se neplanovane dostala domů o 2 hodiny dřiv a viděla sem jak si muj 12 letej syn honí ptáka v mojí postely přes hlavu mojí nocni košily

Default User Image
Nahlížející (Pá, 23. 2. 2024 - 23:02)

Já sem syna viděla zrovna když mu to přišlo. Stál u toho v koupelně a měl oči zavřený. Skučel házelo to s nim a ty střiky semene tak dlouho a daleko z jeho velkýho tvrdýho ptáka. Nádhera. Vůbec nevěděl, že se dívam. Až pak, když se vzpamatoval schovával to svoje potěšení.

Default User Image
Vax (Pá, 23. 2. 2024 - 19:02)

Ty píčo!

Default User Image
Mia (Pá, 23. 2. 2024 - 18:02)

Již od klučičích zhruba 11 let je potřeba počítat s tím, že je můžeme při honění překvapit. Od dvanácti si je většina mastí denně.

Default User Image
A (Čt, 22. 2. 2024 - 08:02)

Kluci jsou v tomto směru když to ně přijde asi i dost vynalézavý. Volné domácí tepláky, ve švu rozpáraná pravá kapsa, všude okolo zaschlé stopy víte čeho, nelibost když zjistí že jsou jeho oblíbené tepláky zrovna nedostupné, u jiných tepláků zase další ve švu rozpáraná pravá kapsa. Nechávám to tak jak to je a rozpárané kapsy u tepláků samozřejmě nezašívám.       

Default User Image
Mia (Pá, 23. 2. 2024 - 15:02)

Ten můj je na tom stejně, úplně přesně jak píšete. Nedávno mu bylo 14 a onanii má na prvním místě. Doma, hlavně o víkendech ruce věčně v kapsách tepláků a i když to jakž takž skrývá, okamžitě poznám jak si ho tam i přes látku prstí. Navíc je levák, takže hned vysleduji jakékoliv, i nejmenší pohyby v jeho rozkroku. Naštěstí se většinou uspokojuje až v posteli, přes ten den se hlavně jenom dráždí, i když minulou sobotu měl výron když jsme v obýváku sledovali TV.

Default User Image
W (Po, 19. 2. 2024 - 08:02)

Dělám si to několikrát  denně a když jsem doma sám tak i třeba v obýváku, kuchyni, nebo před velkým zrcadlem u mom ložnici samozřejmě s chlípným péčkem co mě bere na tabletu.    

Anonym (Ne, 18. 2. 2024 - 18:02)

Mě se včera stalo to že mamka šla na záchod já byl v obýváku a tak jsem si nandal kalhoty a dělal že koukám na film skoro jsem z toho leknutí zničil křeslo nikdy mě při tom neviděla ale skoro nikdy jsem se tahle nelekl jo a je mi 11

Default User Image
zz (Po, 19. 2. 2024 - 09:02)

zz

Anonym (Ne, 18. 2. 2024 - 19:02)

Co ti mamka řekla? Ta moje se usmála a konstatovala, že dospívám v muže.

Anonym (Ne, 18. 2. 2024 - 18:02)

Mě se včera stalo to že mamka šla na záchod já byl v obýváku a tak jsem si nandal kalhoty a dělal že koukám na film skoro jsem z toho leknutí zničil křeslo nikdy mě při tom neviděla ale skoro nikdy jsem se tahle nelekl jo a je mi 11

Default User Image
Šárka (Čt, 15. 2. 2024 - 14:02)

Můj bratr,si to dělá hodně často s mými kalhotkami. Vždy když se jdu sprchovat,tak počká až se umyji a pak sinpro ne dojde do koše na špinavé prádlo a nejdříve nasává nosem a když z má být hotový tak začne vzdychat a výstřiká se do nich.

Reklama

Přidat komentář