Reklama

plenková disciplína

Honzík 13 (St, 1. 4. 2020 - 12:04)

Tak dostávám pleny jenom už večer na noc přes den jsem bez pleny akorát co mám jsou punčocháče a tepláky ale úplně bez plinecek a vždy kolem 16 hodiny dostanu 3 látkové pleny s jednorázovou plenku a gumovimi kalhotky ale občas když mám ráno pleny suché tak mi jsou ponechány ale od mamky dostanu glicerinovy čípek na vyprázdnění. Zatím jsem bez plinecek jen dva dny přes den ale zato se musím starat o sestru já jako je jí prebalovat jelikož mamka chodí do práce tak přebalování sestry je na mne a ona se steka že pleny nechce tak jsem jí jeden den pleny nedal přes nechal jsem ji jenom punčocháče s gum kalhotky a pak to přišlo ona se pokadila a pocurala přímo do gati tak jsem vše s ní všechny věci sundal mokré a dal jsem ji 6 látkových plen a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko. A mamka když odpoledne přišla s práce tak řekla proč má tolik plenek a já řekl pravdu jak to chtěla ona tak jsem to i udělai tak Honzíku vysvlect do naha ale úplně dám ti taky pleny pořádný balík plen a budete hold oba v plenkách položila mne na přebalovací pult i když jsem se tam nevešel nic jsem jí ani nemohl vysvětlit protože mi dala dudlík a prelepila páskou lepící a sestra se mi hihnala jak mne mamka prebaluje a v puse mám dudlík tak mne přenesla na postel abych s prebalaku nespadl a vzala druhý dudlík a dala ho sestře taky s lepící páskou a bylo po huhnani. Pak jsem dostal veškeré dětské oblečení.

Honzík 13 (Čt, 26. 3. 2020 - 09:03)

Jeniku já jsem na tom podobně už od začátku co vyhlásili karantenu když nesmíme do školy tak od úplného začátku jsem v plenkách mamka mi dává jenom látkové pleny mám ještě malou sestru která pleny normálně nosí. Já jsem se předtím pomocoval jen v noci. Tak pak se mamka rozhodla že když nikam nechodím do školy tak mi dává pleny i přes den tak jsem stále v plenkách celý den a noc když mne a sestru prebali tak ona občas protestuje že už je velká že pleny mít nemusí ale já se nechám normálně prebalit do čistých plenek mne mamka prebaluje na posteli a sestru na přebalovacím stole vždy jak na noc i den dostávám 4 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a přes ně ještě bodyčko a setre dělá to samé akorát že ona má pouze 3 látkové pleny ale občas dostanu i jednorázové pleny a v noci dumlam dudlík a kojeneckou lahev se sunarem a když mamka dává pleny prát tak je dá občas na balkón vyvetrat ale většinou se používá sušička prádla tak hold na balkoně vysi jak látkové pleny a punčocháče bodycka a podobné dětské oblečení ostatní otom vědí ať si každý říká co chce je mamky věc komu dává plenky jestli malému dítěti a nebo většímu.

Jeník 10 (Út, 24. 3. 2020 - 18:03)

Já se denně pomocuji a i v noci tak nosím plenky stále jednoho dne mamce došla trpělivost a řekla mi že na noc i den mi bude dávat pleny jsice jsem nesouhlasil až mi pleny nedává ale měl jsem smůlu večer přišla ke mně do pokoje ale rovnou s plenkami plus gumové kalhotky přinesla a já jsem musel dát pyžamove kalhotky dolů dala po demne asi 5 látkových plen s gum kalhotky nejdříve my dala plenky po demne a pak prelnula mezi nohama stáhla kabátek od pyžama co nejvíce dolů a pak natáhla gumové kalhotky a nakonec vytáhla pyžamove kalhoty nahoru a abych si pleny nesundal tak jsem dostal ještě dětské bodyčko přes pyžamo ono mělo zapínání v zadu na zip který se zapinal na horu ke krku. Ale jelikož jsou předčasné prázdniny tak jsem stále v plenkách a místo pyžama nosím dětské oblečení a punčocháče.

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 21:03)

Mě i příteli je 18 let . Vzddcky ze srandy za trest se navzájem nutime nosit plenky

Honzík 13 (Pá, 13. 3. 2020 - 08:03)

Tak teď výhoda že nemusím do školy že mne pleny jsou davany nastalo akorát že si je musím měnit sám mám jednorázové když je mamka v práci a mám připravené i 4 kojenecké láhve 2 ze sunarem a 2 s kaší a intranetu se učím až přijde mamka s práce tak mne dá zase 4 látkové pleny. Které se teď perou když mamka šla do práce tak je dala prat a já je pak mám přepnout na sušení a když prý budu mít náladu tak jsi je mám poskládat po 4 kusech na šířku ale sám si je nesmím dát že mne je dá až přijde z práce to mne musí dát vše co k tomu patří jako svrchnimi a gumovimi kalhotky punčocháče a bodyčkem teď přišel test s matiky a přemýšlím ale v puse mám dudlík lépe jse my přemýšlí až jsem to s přemýšlení pustil do plenek jenom se pomocil.

Syn Honzík (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Tak ráno co jsem vstal tak pleny a punčocháče s gum kalhotky byli připraveni a tohle vše jsem si musel hold vzít ležel jsem nahý na posteli a čekal na mamku až mne prebali do 4 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče šli jsme k lekarce na kontrolu 14 dní jsem marodil a po celou dobu jsem nosil klasické látkové pleny a jiné věci co noseji malé děti. Teď jsme v dětské ambulanci a čekám až přijedu na řadu ale teď jsem se pocural a pokadil a musím říct mamce aby mne šla prebalit když mne mamka dobalila tak jsme šli akorát na řadu paní doktorka se mne ptala jak mi je a já řekl že trochu ještě bolí krku a pak prohlásila že mne nechá doma do konce tohoto měsíce spíš si říkala že chci mýt ještě plenky a to já chci být prebalovany pak mi mamka řekla až jdu chvilku ven do čekárny že paní doktorka chce mluvit osobně. Já si myslím že chce mamce předepsat nijake silnější pleny aby mne nemusela prebalovat do látkových plen. Ale když jsem doma tak mne látkové pleny nevadí spíš mi vyhovují.

Jana (Čt, 5. 3. 2020 - 11:03)

Když syn šel ráno do školy tak si řekl o punčocháče jelikož byla zima a před chvilkou volala paní učitelko abych si pronej přišla že se mu udělalo špatně tak jedu pro něj a mám vše sebou jako oblečení dětské a radši i plenky a veškeré dětské oblečení plus co k plenkam patří kdyby náhodou tak jsem u školy a už jde. Tak pojď pepiku usedni tak mi řekni co ti je mami cítím horečku tak jo pojedu s tebou rovnou k dětské doktorce tak pojď Budem vystupovat s auta mamko nemohu já jsem se pocural do kalhot no nemuzez za to tak se prevleknes mám vše čisté sebou vytáhla jsem přebalovaci podložku aby si mohl lehnout tak si lehl na zadní sedadla vzadu pak vše sundal ze sebe úplně do naha pak jsem ho otrela mokrou plinkou měla jsem kyblík s vodou sebou když jsem dávala pleny pod něj tak je moc nechtěl ale já mu řekla že je má pro jistotu kdyby se ještě pocural a mami dáš mi i gumové kalhotky s punčocháči a tepláky ano dám ti vše co chceš. Tak jsem ho prebalila do čistých plenek aby byl v čistotě a řekla jsem mu aby počkal v autě a šla jsem k lékař jestli my nemůže půjčit teploměr že syna mám v autě a půjčila mi ho a dala mi dvě roušky. Tak měl 40 stupně tak jsem sobě a jemu dala roušku a šli jsme do kartotéky pro kartu zdravotní a pak jsem sním šla čekat do čekárny tak čekám a teď my Pepík říká že se asi znovu počural a já mu říkám necitiš spíše že jsi spoceny ne mamko cítím v plence že jsem mokrý no to musíš už vydržet jelikož jdeme na řadu a paní lékařka mi řekla proč jsem už nešla dřív když jsem stala autem před poliklinikou a já odpověďela že jsem mu řekla ať se vysvlekne celý do naha jelikož se pomocil a celý se prevlekl a já jsem mu dala pleny mezi nohy to jste udělala dobře s tou plinkou tak prosím ať se vysvlekne tepláky a punčocháče musejí dolů. Pojedete na vyšetření do nemocnice na infekční oddělení odvezete ho vy a nebo zavoláme sanitku a já jsem řekla že ho odvezu já stejně ho budu muset v autě prebalit do čistých plenek a jak jsem to dorekla tak pleny mi sestra přinesla.

Kdo bude chtít mi napsat a popovídat si na toto téma, e-mail: [email protected]

W (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

Je lepší být kokot nežli být v posteli mokrý či posrany pleny a punčocháče mít je dobré aspoň nenastydne všichni se teď bojíte koronaviru. Ale až to přijde jednou tak v nemocnici bude mít určitě také pleny ať si každý se svim dítětem dělá co chce když mu pleny a punčocháče nevadí tak až je klidně nosí i když se nechá prebalovat od rodičů je jeho věc a vaše zbytečná starost.

W (Ne, 1. 3. 2020 - 06:03)

Záludna otázka je lepší většímu dítěti dávat pleny a punčocháče nežli by bylo nemocné? Našemu dítěti jsme je začali dávat pro jistotu s pomoceni se a vzal to normálně tak uvidíme jak dlouho mu tento způsob vydrží dostal ji teprva včera večer dostal 2 látkové pleny s jednotlivými plenky plus gumové kalhotky a punčocháče...prespaval dne včera u kamaráda sousedky a ta právě synovi dává pleny. Večer si ho vyzvednu teď jedu z práce. Punčocháče nosí pod kalhoty ještě normálně jelikož jse mu ve skole nikdo neposmiva tak je má ale říkal že dva kluci je také noseji.

W (Ne, 1. 3. 2020 - 06:03)

jsi kokot.

Honzík 13 (So, 29. 2. 2020 - 18:02)

Tak včera jsem dostal nijaky záchvat a v nemocnici zjistili že byl epilepticky z domova jsem měl už látkové pleny a mamky se ptali jestli jsem se nepomocil a oni to nevím ale to jde zjistit prý se musejí kouknout mezi nohy že mám pleny tak jak jsem ležel na lehátku tak mi mamka sundala punčocháče a rozepla gumové kalhotky a koukla na pleny a byl jsem celý mokrý tak mi tu plinku sundala a sestra ji přinesla jinou ale pouze jednorázové pleny byli dvě a obě pleny mi nasadila pak prepla i gumové kalhotky a dala zpět i punčocháče. Ale stejně jsi mne nechali v nemocnici na pozorování tak jsem na dětské neurologické klinice ale pleny mi stejně nechali ale nemám dvě jednorázové ale jednu ale silnější plenu a erarni dětské pyžamo před chvílí jsem byl prebaleny do čisté pleny a kolem 22:00 hodiny je kontrola plenek ostatní děti mne to říkali a asi si řeknu o Dudlík dávají ortodenicky prý nezkazí zoubky spíš to pomáhá ale doma mi mamka dává klasicky dudlík. Stejně jsem připojen na přístroje takže se pleny hodí je to lepší než mít cevku a kadit do nocniku.

Otakar (Po, 24. 2. 2020 - 18:02)

Tak to máš dobrý hochu že na noční spaní dostaneš pleny automaticky a přes den si řekneš sám že je chceš jsi dobrý jak toto dávání plen chceš nadále vládnout.!!! Hlavně do kolika let.

Honzík 13 (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Jsem zdravé dítě ani na invalidním vozíku nejsem víte proč mi mamka dává pleny jelikož se každou noc pocuravam tak mi je dává ale přes den si o ně říkám já sám osobně a mamka vše doplní sama co k plenkam patří jako gumové a svrchní kalhotky punčocháče s bodyckem a dětskou zimní kombinézu vždy dostávám a pak mi dá obuv prestige mám číslo 38 ale i úzkou nohu a tak se dostanu i do 36 mám buď kotníkové barevné a nebo bilo růžové a nebo bilocervene to přinesla mamka z práce od kolegů že jejím dětem už jsou malé. A že mne v lese prebaluje je její věc ale i moje ale byl jsem vidět i jinými dětmi jak mne mamka musela prebalit a dostal jsem jen látkové pleny a teď doma mne musela prebalit. Když jsem přišel ze školy odpoledne tak jsem se celý vysvlekl úplně do naha a pak jsem si šel lehnout na postel a čekal jsem až my půjde dát pleny se vším všudy ale v pokoji bylo něco na víc a bylo to přikryté přišla mamka a odkryla to a byl to prebalovaci stůl a pod ním celá výbava pro děti co musejí nosit plenky byli tam jak pleny látkové tak i jednorázové pleny a jiné věci pro mě masti a pudry tak jsem si musel lehnout na přebalovací podložku a pak jsem čekal až my nasadí pleny mezi nohy ale nejdřív použila ještě depilační krém a celého mne oholila hlavně mezi nohama abych byl krásný heboucky a krásné batole pak mi do pusy dala dudlík a pak konečně konala svojí práci dávání 6 látkových plen a gum kalhotky, bavlněné punčocháče a na konec i bodyčko. Pak ke svačině my dala kojeneckou lahev se sunarem. A teď jsem se i pochcal a i posral a musím říct o prebaleni mamce o čisté látkové pleny.

Otakar (St, 19. 2. 2020 - 13:02)

Ten Honzík má smůlu že tak ve 13 letech být v plenkách ale se vším všudy to kdyby mu mamka dávala pleny jen doma a ne venku ho nikde prebalovat to si má nechat. Na domácí péči a ne venkovní zajímalo by mě jestli to dítě není vystresovane když ho prebali venku pochopím že je třeba nemocný že neudrží moč ale takto ho mučit s latkovymi plenkami když by stačila jednorázově pleny to by ho prebalila i ve stoje přece ty kombinézy mají dvoucesny zip že se rozepne k nohavici pak by stačilo jenom stáhnout punčocháče a sundat pospinenou plenu a dát jinou. A nutit ho pít s kojenecké láhve a nosit dudlík je také přehnané to se mi nezdá. Kdyby dítě bylo postižené třeba na invalidním vozíku tak proč ne že má klasické látkové pleny s jednorazovkami to by se ještě dalo pochopit.

Honzík 13 (Pá, 14. 2. 2020 - 11:02)

Včera jsem šel s mamkou do přírody ven ale měl jsem látkové pleny na sobě asi 3 a punčocháče dětské. A sebou si mamka vzala igelit pytlík kdybych se posral či pocural do plenek ale jelikož jsem udělal vše tak mne musela prebalit do čistých plenek měla sebou jenom jednorázové pleny tak co byli jsme v lese a nikdo nikde nebyl tak vytáhla přebalovací podložku a rakla my ať si sundam zimní kombinézu a lehnu si na zem tak jak řekla tak jsem udělal stáhla my punčocháče odlepila gumové kalhotky a bavlněné špinavé plenky vytáhla a byli jen trochu posrane ale hlavně hodně pocurany tak jsem ležel v lese polonahy na podložce pak mne otrela vlhcenymi ubrousky namazala mastí a zaspala pudrem a pak my řekla že si vzala i dvě látkové pleny tak my dala kombinaci plenek. Říkal jsem mamce ať my nedává zimní kombinézu ale jen Když tak oteplovacky že by pak bylo jednodušší přebalování. Ale pak řekla že mi bude chtít dávat funkční prádlo a punčocháču že i to bude také lepší mne prebalit stáhne funkční prádlo a punčocháče a plenky a bude hotovo a já souhlasím mamko a pak přišel čas oběda ona si dala něco malého a mne dala kojeneckou lahev s kaší tak jsem cumlal s láhve a po nakrmeni mne pak dala dudlík a potom se šlo dál. Po cestě domů a v zimní kombinéze ale s punčocháči a plenkami a dudlikem v puse.

(Út, 11. 2. 2020 - 16:02)

Tak jsem měl plenku na posledy v neděli na noc a v pondělí a úterý ji snad taky nebudu mít ale co musím nosit jedině punčocháče pod kalhoty zatím vždycky ra se jsou punčocháče připravený pak jsem skontrolovan jestli je mám na sobě. Pokud prý nebudu aspoň nosit punčocháče tak mne čeká trest nošení plenek a to bych nerad stejně si myslím že v pátek mne budou dávat pleny zase až do pondělí rána. Ale řekl jsem mamce že do školy asi chodit nebudu jelikož mne není moc dobře průjem stále více mám. A jdu tam zítra k dětské lékařce. Dnes jsem se při vyučování dvakrát málem posral a když jsem šel domů tak jsem už přišel posrany domů vše bylo v trenkach a v punčocháčích nikdo nebyl doma tak jsem všechny věci dal do pračky a mamka se ptala co se mi přihodilo a já řekl že když jsem šel domů tak jsem to nevidrzel a vše pustil do gati že už mne ta sračka začíná otravovat život a ona mi řekla že zítra dojdeme tedy k lékaři a milí honziku teď ti přinesu 4 látkové pleny s gum kalhotky abys se netrapil a já prohlásil děkuji mnohokrát za pleny že máš semnou takovou trpělivost. Tak už mi začíná dávat pleny a říká že mne dá bodyčko a punčocháče a já souhlasím ano dej mi je prosím. Tak už mám pleny teď. Skoro jeden den jsem je neměl. Ale to prejde ta hnacka jednou a pak budu zase bez plenek.

(Ne, 9. 2. 2020 - 17:02)

Mám pleny na sobě celý den a noc to bude asi taky tím že jsem včera s venku přišel posrany jelikož nebylo kam si zajít do křoví tak dlouho jsem to držel až to najednou proteklo skrze tepláky a punčocháče. Tak my bylo přikázáno až se umyji tak dostanu pleny 4 látkové a punčocháče se ksandami ale i s bodyckem nejdříve jsem dostal pleny a gumovimi kalhotky pak bodyčko a na konec punčocháče já jsem protestoval že to takhle nechci ale protest byl zbytečný. To kdybych prý neprotestoval že bych dnes pleny celý den neměl ale stejně mám průjem takže se pleny stejně hodí. Ale už nemám bodyčko ale pouze punčocháče a tepláky ty tu plenu pěkně drží na místě tam kde má mezi nohama

(Ne, 9. 2. 2020 - 16:02)

Nejsem v pohodě jelikož mám pleny na sobě od včerejška a před chvilkou jsem byl prebaleny do čisté pleny a punčocháču a veškera potřeba jde právě do plenek jelikož mám průjem tak jsem byl furt na WC tak táta s mámou se dohodli že my budou radši dávat pleny a punčocháče a budou mne radši prebalovat to je prone lepší než abych stále obsazoval wc.

Alena (Út, 4. 2. 2020 - 17:02)

Když jsem hlídala děti sousedky tak její děti přišli už v plenkách měli jednorázové ale večer při přebalování to bylo náročné prebalit 4 děti sousedka my řekla že musím použít pouze jednorázové pleny že do látkových plen je nedostanu ale to u mne mají smůlu látkové pleny se u nás používají hlavně na noc tak nejdříve přišel na řadu syn honzik dostal 4 látkové pleny gumové kalhotky a bodyčko s dlouhým rukávem. Pak to samé jsem udělala dceři janicce a pak to nastalo přišli na řadu sousedky dvojčata to jsem se ptala jestli budou chtít být bez plinecek a nebo s plenkami a jeden z nich řekl že s plenkami ale mohu vám nabídnout pouze látkové pleny tak ten co byl na prebalaku tak prohlásil že skusi látkové pleny tak dostal 3 látkové pleny a gum kalhotky a také bodyčko s dlouhým rukávem a pak už to bylo jednodušší přebalování toho druhého dostal to samé. Potom jsem všechny 4 dala do manželské postele a zapla jim telku s pohádky a já si šla také lehnout na gauč a pak volala sousedka jak dopadlo přebalování a já řekla že jsou prebaleny do látkových plen a ona tomu nevěřím že mají látkové pleny jo mají je tak to jó a pak v ten den přišla se na ně jen kouknout a nevěřila vůbec že leží v lat plenkách s gum kalhotky a bodyčkem. A pak mi řekla že jsou všechny pohromadě v jedné posteli a kam jsem je měla dát plenkare. To bys honzik s janickou museli být v dětském pokoji na svých postelich a ty dva dát jedině do cestovní postýlky. Tu máme radši ještě v záloze kdyby náhodou se hodila.

Reklama

Přidat komentář