Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Kačka (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

Mě je 17 a mám brachu kterému je 5 už od jeho 4 let ho hlidam pořad a teď jak byla karanténá tak můj nevlastní táta musel bydlet na chatě protože dělal doktora a nechtěl nás vystavit nebezpečí z nákazy a moje mamka cele 2 měsíce bydlela přes pracovní týden u babičky a starala se o ni jen o víkendu přijela se na na nás kouknout takže já sním byla 2 měsíce pořad sama a dost mě vzrušuje být předním naha takže jsem pořad byla naha a on pak taky na to že mu je 5 tak má dost velkého vocase asi 8-9 Cm proste dobře obdařen takže jsem mu ho proste chtěla vidět v erekci pořad jsem ho objimala a snažila jsem se mu dat proste jeho pindika do svoji kundy dvakrát se mi to hodně povedlo ale i tak mu moc nestoupl až když jsem mu omylem dala proste ránu do varlat tak mu hodně stal ale chudák brecel tak jsem ho pusinkovala na pindovi

Z (So, 8. 8. 2020 - 20:08)

Z

Natuska (Út, 4. 8. 2020 - 10:08)

Mě je 17 mam dva mladší brachové jeden 10 a druhy 9 let a i když nemám společný pokoj tak ale máme koupelnu která má dveře v mem a v jejich pokoji je jen pro nás rodiče mají koupelnu dole no ale nejlepší je to že mě proste vzrušuje když mě někdo smiruje a k nim vedou dveře který jsou skleněné a dost průhledné takže
Mě často smirují nebo si honí občas jdu k nim do pokoje jim dat dobrou noc jen naha takže si honí pořad

jirka (Čt, 11. 3. 2021 - 10:03)

moc hezky jen sem si to precetl uz mi stal a musel sem se vytrikat

Táňa (Čt, 11. 3. 2021 - 11:03)

Můj mladší brácha taky honí, ale už tak od deseti. Měli jsme a doteď máme postele docela blízko sebe, tak to vím. Začal s tím myslím tak, že si ho jemně třel a pak se rychle obrátil na břicho a pohyby se dodělal. Bylo to úplně jasný. Po nějakým čase se už jenom prstil. Od té doby, bylo mi tenkrát necelých 15, vím jaký je semeno. Nebyl den, abych to nezkoušela. Teď už mám známost, ale na ten čas pořád vzpomínám.

Dave (Po, 14. 9. 2020 - 20:09)

A vzrušuje je to, když jdeš k nim do pokoje nahá?

Radka (Út, 4. 8. 2020 - 16:08)

Taky se ráda ukazuju třeba v té koupelně, nebo při oblékání. Bráška má 14 a vím, že ho to hrozně vzrušuje. A mě snad ještě víc. Máme dost velkej děcák takže ho slyším jenom tak tak, ale pokaždý se nemohu dočkat až si ho začne mastit. Mamka je taky sama, takže už před pár lety jsem si pomyslela, že u nás se jenom honí a honí.

Vladik (St, 5. 8. 2020 - 05:08)

To musíš být pořád nadržená co? Kolik ti je a jak často si to dělas?

Radka (Čt, 6. 8. 2020 - 01:08)

Bylo mi 18 a jsem na tom stejně jako všechny holky. Když maj kluka tak to musí mít každej den a když jsou samy, tak je to to samý.

Pavlina (St, 5. 8. 2020 - 04:08)

Moje mama je take sama.Bydlime v malem byte,tak ze se nic neutaji.Mam pokoj z brachou dohromady.Brachovy je 16 a me 13.Casto jsem vydela brachu se stoborenim ptakem a jak si ho honi.Casto me smiroval v koupelne a kdyz jsem se prevlokala.Casto ho provokuju a hodim prednim naha a nekdy si to prednim udelam.To mu pak curak vystreli do pozoru a okamzite si ho zacne honit.Nekdy mu ho pohonim a kdyz siho strcim do pusy tak behem minutky vystrikne a ja to spolknu.Casto slichame i mamku jak si to dela a parkrat ji i vydeli.Mamka nas take opcas zahlidla a neodsuzu je nas.Bereto jako beznou potrebu cloveka,kdy si clovek musi uvolnit.Ale pred casem jsem prisla ze skoly driv a uslizela jsem jak mamu tak i brachu jak jsou v loznici.Opatrne jsem otevrela dvere a na posteli spolu soustali.Sledovala jsem je a dost meto vzrusovalo.Zajela jsem si rukou mezi nohy a zacla masturbovat.Byla jsem tak vzrusena ze jsem omilem strcila do dveri a ti se rozletli.Okamzite jsem odbehla do pokoje.Hned zamnou prisla mama a ja se porad omlouvala ze nechtela.Posadila se vedle me a vysvetlila mi ze zena nekdy potrebuje citit v sobe muze a tak si to rozdala z mim brachou.Zeptala se jestli se mi to libylo a jestli me to vzrusovalo.A ja ze ano.A pak rekla jesti bych se nechtela knam pridat.Bez vahani jsem souhlasila.Prisli jsme do loznice,kde lezel muj nahej bracha.Mamka me pomohla se sleknout a rekla at si lehnu k nim.Brachovy trosku zvadnul,tak mu ho mamka trochu pokourila az stal jak svice.Pak si nanej nasedla zasunula a zacli zas spolu soustat.Ja si hladila pipku a sledovala jak ji curak zajizdi do pindy.Dost me to vzrusivalo.Bracha natahl ruku a zacal mi strkat prsti do pindy.Dost me to bralo a byla jsem cela mokra.Pak bracha vykrikl ze uz bude.A behem vterini zacal strikat do mamky.To me tak vzalo ze jsem se udelala i ja.Kdyz z ni vyjel,mamka muho este olozala.Pak se me zaptala jestli se me to libilo a ja ze mo.Pak se zeptala jestli bych to nechtela take zkusit z brachou.Byla jsem tak vzrusena ze jsem souhlasila.A tak pritomnosti mamky jsem prisla o panenstvi z brachou.Bracha nas tet suka obe a moc si to uzuvame

Z (St, 5. 8. 2020 - 16:08)

Z

Monika (St, 5. 8. 2020 - 03:08)

A neláká tě prožít společnou mastrubaci s bratrem i matkou ? A časem i něco víc.

Radka (St, 5. 8. 2020 - 16:08)

Tak s mamkou už vůbec ne i když je pořád velmi pěkná a leccos si s ní leckdy představuji. A s bráchou spíš taky ne. Stačí mi, když si pak můžu vzít jeho spermie a užít si s nimi.

Z (Út, 4. 8. 2020 - 10:08)

Z

Petra (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Asi je to kluků normální. Bylo mi patnáct a bráchovi třináct let, pořád mě i mámu šmíroval a dělal to do našich kalhotek, jednou jsem ho i viděla onanovat oblečeného do mámino spodního prádla. Když jsem to řekla mámě, vysvětlila mi že to kluci v jeho letech tak mají a že bude lepší si toho nevšímat a dělat jako že nic, že by ho to mohlo ranit a ublížit mu to, ale kdyby mě začal s tím obtěžovat ať jí to ihned řeknu. Občas jsme se pak o tom s mamkou co brácha dělá tajně bavili a hodně jsme se u toho nasmáli. Z bratra vyrostl normální chlap, má rodinu o kterou se dobře stará a klape jim to. Já mám ale momentálně na chlup stejný problém jako měla před lety má matka, můj puberťák se taky začal zajímat o sestry i mé spodní prádlo. Tak doufám že to ustojím jako před lety má maminka.

Lenča (St, 8. 7. 2020 - 07:07)

Já 17 a bráška měl teď 13. Pořád to máme v děcáku stejné, takže ho potají můžu sledovat. Ale úplně mi stačí, když ho při tom slyším a až jsem v klidu sama, tak se uspokojím s jeho semenem. Už delší dobu nemám žádnou známost, tak toto je pro mě to nejlepší a nejjistější.

Z (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Z

Dvojčata (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

Ségra mi ho vyhoní a já ji to udělám rukou a oba jsme spokojeni. Jo a někdy mi ho vyhoní ségřina kamarádka, ta si dává víc záležet. Chtěl bych je obě vylízat a ony aby mi ho na oplátku vykouřili. Ale neví, jak jim o tom říct.

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 08:05)

Moje starší sestra večer když lezla na palandu ležela na břiše nohy dole vyhrnutou košílku a čekala až se vyhonim

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 18:05)

Taky mi navrhuje , abych si to dělala před ním, ale vyfakovala jsem ho.

Reklama

Přidat komentář