Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jana (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Když bylo mému synovi 17 let měla jsem zrovna nového přítele. Byl to masochysta a me to vyhovovalo. Vyprasky , trestání a ponižování bylo na denním pořádku. Tušila jsem že můj syn občas něco zaslechl nebo zahlédl ale mel svůj fotbal a tak jsem si myslela ze to ignoruje. Jednou když jsem přišla z prace a můj přítel mel odpolední byl už Honza doma. Bylo to divné chodil z tréninku mnohem dyl. V kuchyni na židli taška s vecma a na stole vzkaz. " Dneska na tréninku jsem hodně fauloval a tak me trenér poslal do sprch a domů. Myslím si ze bych mel byt potrestán. " V první chvíli jsem nevěděla jak reagovat a jak to myslí. Dveře do obyvaku byli pootevřené. Nakoukla jsem dovnitř a pochopila. Honza klecel úplně nahý na koberci. Lokty a čelo pritiskle k podlaze a zadek vystrceny a vyspuleny primo ke dveřím. Byla jsem dost překvapena ale po pravdě i vzrusena . Vedle na gauči ležel pásek z jeho kalhot. Nerikal nic a já také ne. Vzala jsem pasek a pleskla ho pres zadek. Jen zasycel , zachvel se ale zůstal klecet. Přidala jsem další a další. Když jich dostal pět přestala jsem. Nešlo si nevsimnout ze je hodně vzrusenej. Mel pořádnou erekci a na žaludu kapicku. " Jestli ti to stačí můžeš vstat a odejít. Pokud ne dostaneš dalších dvacet ale mnohem tvrdších. " Zůstal klecet a me to začalo bavit. Vzala jsem znovu pasek a tentokrát ho vůbec nesetrila. Na zadku mu začala naskakovat jelita. Dostal celkem pětadvacet. Hodila jsem pasek ma gauč a řekla mu aby vstal. Poslechl a otočil se čelem ke mě. Pták mu pěkně trcel a ze žaludu se mu rinula mazlavka. " Necintej to tady a utri si to ! " Hodila jsem po něm jeho trenky. Poslechl. Utřel si ptáka ale už to na něj bylo moc. Jak si požmoulal žaluda zatřásl se a udělal se. Semeno z něj strikalo proudem a mel co dělat aby to všechno pochytal do trenek. Začala jsem se smát. Honza zrudnul a utekl do svého pokoje.

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Stejne je zvlastni ze se da pochopit ze syn si honi pred matkou,a matka mu vetsinou pomuze proto ze ji to vzrusi,ale otec s dcerou to se mi prici a tatove co milujete svoje deti tak mi rozumite

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Ne ze by mne to nnenapadlo,urcite jako kazdeho normalniho chlapa,protoze pri sprchovani nebo kdyz sedi v kresle,ma nocni kosilku a vzdy sedi jako turecky sed,nejde se nedivat a ona se vzda usmiva ale to je vsechno,to bych si ho usekl

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Mama se synem to maji jinak,a zeny ani moc nejsou trestane za to ze treba starsiho syna koupou a kdyz mu stoji tak mu pomuzou,ale zkuste to udelat opacne,ze by jste vzrusil dceru a potom ji treba vylizal nebo vyprstil,nebo jenom lehce vyhonil,to nejde,protoze jsme chlapy a potrebujeme se vystrikat,to je ten zensky mravni nazor,mama kluka jo ale tata dceru ne,ja bych si nic nedovolil a ani nedovolim,na to musi poznat pravou lasku a ne domaci rodinny sex

luci (Čt, 28. 11. 2019 - 16:11)

Ale věř tomu , že jsou tací co si dovolí , ale pokud nezplodí potomka , nic tak mimořádného se nestane . Pokud to ovšem někdo nenapráší . Ale kde není žalobce není ani soudce .

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

To je jasne,myslim si to taky ze jsou takove pripady,je to hnus ale mamka synovi kdyz podrzi tak je to ok

luci (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Incest je to jestli podrží matka synovi , nebo dcera otci . Obojí se stává , ale určitě to není OK .

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Nikdy bych do dcery zajel,nikdy,to uz je mi moc proti srsti,povifat si,pohladit,ukazat a vysvetlit jo ale to je vse

Xxx (Čt, 28. 11. 2019 - 11:11)

Teda já mám dceru a nedovolil bych nic si sní zkoušet, toto mě fakt nenapadlo, i když možná existuje případy kdy tatinkove sáhli na panenství dcery

Mamka (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Ach jo,ono se to pise ale skutecnost je trochu jina,napsat vylizal mne syn je jednoduche ale ci vsechno tomu predchazi,co si reknou a co prozivaji,to chveni tela uz jenom pri pomysleni na to,to uz se neda napsat tak to pak vypada divne a az uchylne

Maja (Čt, 28. 11. 2019 - 07:11)

Ano,je to tak,sexuální pudy jsou sylne a kdyz je uprimnost v rodine a pochoeni,tak to neni problem v zadnem veku,kolik rodin se o sexu doma vubec nebavi,kdyby nebyl internet tak jsou deti v chovani taky jinde,je to už takova doba a uprimne preju to vsem mamam ktere si tise dovadi se svymi detmi

Xxx (Čt, 28. 11. 2019 - 05:11)

Ono jak jsem tu už jednou psal, matku bych chtěl hodně dlouho už tak 20 let ale nikdy jsem nenašel odvahu, teď už je to ženská co má přes 60 ona doma nenosí podprdu a to mě bere stále dokola, kdy že potkáme a ja jsem jen v úplných trenkach tak oči na malou chvilku sjedou dolů, asi jsem blázen, ale kdyby na to došlo tak bych neváhal

Parmazanzaráfkem (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Je to blbost, synové matky nemůžou přitahovat

Maja (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Tak zacni

Parmazanzaráfkem (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

A teď o té červené karkulce :D

Maja (St, 27. 11. 2019 - 16:11)

Omlouvam se za chyby

maja (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

ja mam dceru a taky nevim jak dopadne,jestli bude mit stesti na kluka,zatim je ji 12let a spolu masturbujeme uz od jejich deseti let,to ještě jen tat trela pipinu o polstar ale vysvětlila jsem ji to a uz je vse v poradku

Maja (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

A v dnestni dobe je to samej nadrzenec a muzete kazdemu verit ze je zdravej?Maji to tezke holky

Maja (St, 27. 11. 2019 - 14:11)

No ono kdyz se bydli na vesnici a ta pani dela ve statku v kravine tak asi moc muzu se nehrne a ti mistni,o tom se neda mluvit,divim se neni na zeny,chudinka

Anonym (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

Píšete mladé masíčko, tak počítám že matce bude kolem 40, to si jako nemůže sehnat někoho jiného? V tomhle věku? To ještě není za zenitem

Reklama

Přidat komentář