Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

.. (Pá, 25. 10. 2019 - 08:10)

že...a ona je přitom takhle šťastná.ještě jak se jí povedlo že s ní ženská do které je zamilovaná začla kamarádit.a něco si obě chtěly dát proto jely vlakem.to nejsou emoce.

Alice (Čt, 24. 10. 2019 - 22:10)

Lucka už mi napsala a to že teď jste se zase sešly? Vždyť si nic nepsala.

Miluna (Pá, 25. 10. 2019 - 02:10)

Jo já to nestihla napsat ,přijela zamnou u nečekáně.Jely jsne spolu vlakem do většiho a teď j sme na nádraží a jo to je životz jinej tohle takle.Jinej život a já sse semno všechno točí jo to nádherný.já sem o ní opřená,sme spolu si dali a to je nádhermý a jak se toči.Mam te da mokrou prdel já sem spadla někam do příkopi jak sem spadla ale nevadjí hlavné že sem se sbvou parťačkou.Půl roku sem si tohle přála a zeď to mam.To jrb nádherný já nechci aby to končilo já cji tohle dál takle žít protože že ten život má smysl takle.Já tevď jedu deně jedu denně,sem v pohybu denně teď a jjá chci dál.Já pozřebuju jak teď jeďu dennne tak já potebuju takhle a nezastavitt se protže mam strach se zastavit a chci jí aby býla semno co nejví8c.Moje holka.a jíchci.Jestle mib to nekdy dovolí ale hlavne že j3 semnou to je nejduležitejší že sedíme a já se opřená o ní.tak nádherný,moc to pro mě znamená.

Návštěvník (Čt, 24. 10. 2019 - 16:10)

vysadit něco na Milunu není špatný nápad, ty by byly výnosy

Miluna (Čt, 24. 10. 2019 - 20:10)

Co bys na mě vysazoval? Sem nějaká hlína nebo co?

Miluna (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

Mě o D1 nejde.Já se dálnice nebojim.Spíš bych si říkala abych tam nevázla v kolonách ale víc bych se bála přes ty větší města.Ale nejedu Bianko,rozbolela mě hlava a hnusně za krkem a s tim si to neumim představit jet,hrozilo by že se pobliju nebo mi veme sraní.No já mam prostě smůlu s tou hlavou,pak jak si můžu něco plánovat.Pojedu k večeru jen někam sama jestli hlava dá pokoj.

Návštěvník (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

Di uz do prdele ty kravo

Miluna (Čt, 24. 10. 2019 - 19:10)

A ty mi můžeš následovat ty anonymní sračko.

hm (Čt, 24. 10. 2019 - 16:10)

Asi vysazenej na Milunu?

ale (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

píše se jdi - vypadá to že o tobě je tato diskuze

-Aleš- (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

A není to od tebe zbytečně krutý, zrovna teď když se Miluna zase jednou rozhodla rozumně? Z Písku by to bylo 400 km, dál by u nás už jet nemohla.

bianka (Čt, 24. 10. 2019 - 14:10)

Milu, souhlasím s Sany. Je to daleká cesta a jsi začátečník. Potřebuješ se v klidu soustředit na jízdu a 3 chlapi tu dlouhou cestu v klidu nebudou. A jsou tady i jiné rizika.

Radka (St, 23. 10. 2019 - 21:10)

Já se teda nějak při těle necítím.Jo Milunka má hezčí postavu tím jak je vysoká a štíhlá ale já vážím podobně jako měřím,podle BMI nadváha 2kg,normální postava.Tak sympatická je mi ta z práce tak normálně.Já vím že by to tak mělo být v kamarádství ale od doby co jsem to měla s Milčou už mám na ženský trochu jiný pohled a měřím si je trochu pohledem i sexuálna.

Anonym (St, 23. 10. 2019 - 20:10)

Raduno ty jsi taky pěkně při těle a Miluna má ráda hubený a vysoký tak se nediv že se jí nelibis

Radka (St, 23. 10. 2019 - 19:10)

Na Lucinu žárlím ale co mám dělat když Milča s ní chce být.Co mi zbývá,hlavně ať mě nenechá.

Anonym (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

A co Radka bude smutná,to ti nevadí?

Miluna (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

Radka nemusí být smutná.Naopak dostanu náladu a sílu a to bude pro Radku jedině plus a budu moct zase fungovat i s Radkou protože bez L.sem už přestávala být schopná fungovat jak sem byla smutná a ve smutku bych pak nedokázala nic ani za Radkou dojet.

Miluno (St, 23. 10. 2019 - 13:10)

Co na Radce vidíš? Jen to, že když není jiná, tak ti Radka stačí? Není vůbec žádné podobná kterou jsi chtěla. Je taková nezajímavá.

Miluna (St, 23. 10. 2019 - 22:10)

Já na Radce vidim že je mi příjemná povahou a úsměvem.Je v ní taky něco pěknýho že se mi něčim líbí i když neni muj typ ale špatná pro mě rozhodně neni.Tak mi to s L. už konečně vyšlo dneska a přijela a bylo to fajn.A sama mam co přemýšlet.Nejdřív jsme šly posedět a já si dala kávu a ona pivo.A jak jsme povídaly tak zjišťujem že jsme místama podobně naladěné,což je skvělý ale když jsme si v nějakym tématu tak rozuměly tak ona mi z ničeho nic chytla na pár vteřin za ruku a jemně mi jí stiskla ..nevim co to mělo být.A při loučení místo aby řekla jen ahoj mi sama od sebe obejmula a dala mi pusu na tvář vedle ucha tak sem jí to oplatila.Sem z toho zmatená.Nevim jestli to dělá běžně a je taková a nebo mi taky dává něco najevo???? Taky párkrát se mi delšim pohledem zakoukala do očí tak sem neuhla a udělala sem jí to taky.No zajímavý,buď jí taky nějak sedim a nebo něco ze mě poznala a nebo je taková,to mi teď bude ležet v hlavě.Pak sem jí svezla po okolí a jako fakt se to povedlo a počasí jak na jaře.Teď sem v autě byla sem ještě pro jídlo a pojedu už domu.Jo to byl uplně jinej den a hned je mi jinak.Ráďo tobě napíšu zase na profil a sem ráda že si byla s kolegyní a nebylo ti smutno.A Alčo jestli to čteš,vše v pořádku u ní k tobě.Jen prostě prý chtěla taky pobýt semnou sama a další schůzku prý zase klidně ve třech,tak se neboj.

Alice (Čt, 24. 10. 2019 - 12:10)

Tak jsem ráda že mi neodsunula a že se to vysvětlilo.Ráda se zase sejdu ve třech.A mě pusu při loučení nedala ani za ruku nechytala.Třeba byla lízlá po pivu:) nebo si jí blízká a nějaká náklonnost k tobě je tam taky.Nadruhou stranu nějaký kamarádky to tak dělají že se při loučení políbí ale nevím jak je to častý.

Reklama

Přidat komentář