Reklama

Cuckold

luci (St, 15. 8. 2018 - 21:08)

Ivoši, a vy máte děti? Z...Proč kurvu? O penězích nebyla řeč.

o. (St, 15. 8. 2018 - 19:08)

Ještě pro Ivoše: Ivoši, uvědom si svojí cenu, z toho cos napsal plyne, že se ti to co se děje nelíbí, tzn. ty nejseš případ jako třeba Petr - viz první příspěvek tohohle vlákna. Z věty "Mimko zatím nic" jsem pochopil, že děti ještě nemáte. Tím líp. Vykopni jí. Partneři spolu stojí v dobrém i zlém. To první je snadný, to druhý ne. Možná by byl zázrak, kdyby se ti postavil s vědomím, že žiješ s normnální drzou nevěrnicí (abych teda nepsal pořád jen o kurvách). Zdůrazňuju, kdyby se ti to líbilo a vzrušovalo by tě to, tak neřeknu půl slova. Ale znova opakuju - ty nejseš tenhle případ, ty jseš normální.
A rady zde přítomné expertky Luci prosimtě neber vážně, protože řídit se radami někoho, kdo je na pervitinu a nechá se oject i psem, což zde o sobě veřejně tvrdí, je na pováženou. Já bych se na ní štítil nachcat, natož si od ní nechat radit. Držim ti palce a dej se do pořádku.

Cuckoldi (St, 15. 8. 2018 - 17:08)

jsou lidi zvláštního ražení. Já bych takovéto píče rozkopal píču, že by si půl roku nezapíchala.

o. (St, 15. 8. 2018 - 17:08)

Ivoši, a vy máte děti? Z toho co popisuješ mi stojí... ...akorát chlupy na rukou. Kristepane, mít doma takouvouhle kurvu, to bych nedal. Nakopat do prdele a s milencem vyrazit futra. Lidi, co to s váma je?

luci (St, 15. 8. 2018 - 11:08)

Tak jsem se asi tím...No vidíš že jsi to zvládl a ani to tak nebolelo. Není to u vás tvrdý cuckold ale tato forma většině vyhovuje a důležité je dosažené uspokojení. Tento styl odbourává stereotyp a navozuje duševní rovnováhu díky tomu manželství vydrží.

Ivoš (Út, 14. 8. 2018 - 13:08)

Tak jsem se asi tím cuckoldem stal. I když ne takovým,jaké vídám na manželčiných instruktážních videích. Nenutí mě k lízání ani mě nijak neponižuje,pokud tefy do toho nepočítám, že přede mnou dost živočišně souloží se svým.milencem. Mohu při nich ale masturbovat,jen se nesmím manželky dotýkat. Je celá oddána milenci. Zjistil jsem však určitý pokrok a sice, že když vidím, jak ten muž do ní stříká, trochu se mi penis zpevní, sice nestojí,ale je větší a méně ohebný. Když se oba po prvním.milování zklidní, milenec mi.uvolní místo, já si nalehnu na manželku a s pomocí prstů se mi podaří penis zasunout do její roztažené a mokré pipinky. Ona mi rukou mačká varlata a já dělám opatrné pohyby jako při souloži,aby mi nevyklouzl. Po několika minutách se celkem spolehlivě udělám i já a naplním jí semenem, toho mám docela dost. Psk už opět nastoupí milenec a dsjí si opakování. Zjistol jsrm,že jsem mu docela vděčný, že to pro mě dělá. Možná se mi časem impotence upraví a pak se budeme ns manželce plnohodnotně střídat. Ona by to považovala za ideál. Mimko zatím nic. Snad nejsme oba neplodní, on již dvě děti má, pokud jsou teds jeho. Při jeho výbavě a stylu soulože asi ano, je to fakt dsmrc, to.musím uznat.

luci (Po, 18. 12. 2017 - 21:12)

nějak jsem nepochopil, proč...Má zřejmě orientaci kandaul/cuckold.Můj kolega to také zjistil až když viděl souseda jak to dělá do jeho ženy.Místo aby na něho narukoval,tak se vzrušením sledoval akt až do konce a udělal se také aniž zasunul.K ejakulaci mu stačily jen vizuální a verbální podněty.

xt (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

ahoj Luci, já vím, máš...nějak jsem nepochopil, proč ty se na ně musíš dívat a honit si ho? Nešlo by to bez toho? Jsi snad kandaulista a ten pohled tě vzrušuje? To, že si manželka najde milence, když ty nemůžeš šukat, je v jejím věku celkem přirozené, ale není normální, že si ho tahá s tvým souhlasem domů a oba to odůvodňujete tím, že tě tímto nepodvádí?? Řešení je dvojí, buď odejdi a najdi si jinou ženu, která není tak náročná a bude jí stačit orál a sex s dildem, nebo zůstaň a nasaď si pás cudnosti, abys nemohl onanovat. Všechno je jen v tvé hlavě a na tvém rozhodnutí.

viš co se říká (Čt, 14. 12. 2017 - 06:12)

Dokud jazyk, ruce máme, ničeho se nelekáme.

A pokud ti to moc vadí, tak si najdi nějakou neokoukanou pichnu a nejspíš bude po problému.
Navíc to bude férový, oba budete mít bokovky a za dlouhých zimních večerů si můžete vykládat svoje zážitky.
A pinďoura s kulkama si nechej.

luci (St, 13. 12. 2017 - 23:12)

ahoj Luci, já vím, máš...Pokud ti manželka jinak vyhovuje a nechceš ze vztahu odejít.Budeš muset potlačit svoje "jáství"jinak také ego a vztah manželky s milencem akceptovat.Věř,že nejsi sám,kdo na tuto lehčí formu cuckold přistoupil.To,že je milenec tvé ženy ženatý je pozitivní fakt.On totiž nebude chodit někam na trh s tím jak si s tvojí ženou užívá.Rozbil by si svoje manželství a to určitě nechce.Podle mé zkušenosti,řečeno vulgo:většině chlapů ani tolik nevadí,že jim někdo píchá manželku.Jako to,když se to proflákne na veřejnost.Tu kastraci opravdu pusť z hlavy,věřím,že to zvládneš i bez ní.Ber tu situaci jako fakt a snaž se jí vnímat pozitivně.Už to je pozitivní,že tě manželka nepodvádí,je to na rovinu.Má stálého milence ,o kterém víš,poměrně dost mužů má s milenci svých žen kamarádský vztah.Horší by bylo,kdyby manželka příležitostně nastavovala a podržela kde komu,jsou takové a není jich málo.Ano nevědomých paroháčů je spousta.

Ivoš (St, 13. 12. 2017 - 18:12)

Hlavně se z toho...ahoj Luci, já vím, máš rozumný názor. Mě hrozně trápí, že nemohu manželku uspokojit a musím se dívat, jak jí to dělá jiný muž. Zatím mi to žádné potěšení nedělá, strašně žárlím a když se na ně dívám, tak musím masturbovat. Po orgasmu se sice trochu zklidním, jenže jim to vadrží daleko déle a já pak již nemohu. Jen jsem myslel, že by mě jako eunucha ta žárlivost opustila, nebo myslíš, že se s tím smířím a bude se mi to líbit?

luci (Po, 11. 12. 2017 - 22:12)

Ahoj, mám trochu jiný...Hlavně se z toho nepodělat.To,že s věkem potence mužů klesá je známá věc.Nepostihuje to jen tebe,jsou vás miliony.Na praktiku cuckold bys měl přistoupit.Podle tvého příspěvku by se jednalo o lehčí formu cuckoldingu která je dost běžná a akceptují ji i mladší muži než jsi ty a není jich málo.Věřím,že si zvykneš i ty.Problém s navozením a udržením erekce má čím dál více mladších mužů.Nevěř takovým vychloubačům,kteří dnes ještě po šedesátce vykládají kolikrát za noc ženskou vystříkají.Jak říká Jirka Krampol:s kecama chlap vydrží do tý doby,než se rozestele.Co se týká té kastrace,kterou zmiňuješ,tak tu bych ti vůbec nedoporučovala.Nejde jen o to,že ti vyřežou varlata jako toulavému psu,ale nabourá ti to psychiku,může dojít až k poruše osobnosti.Sloužit jí při tom můžeš i tak,dělá to tak spousta cuckoldů a nejsou vykastrovaní.U těžší formy cucoldingu už ližbou manželku milenci připravují a po koitu sperma milence vylizují tak dlouho až manželka dosáhne dalšího orgasmu.Někteří cuckold i zavádějí milencův penis manželce do pochvy,když ho před tím ústy povzbudily.Ale to už je těžká forma a obvykle i trvalé spolužití.Ale, nepředbíhejme událostem!!!

Ivoš (Po, 11. 12. 2017 - 17:12)

Ahoj, mám trochu jiný problém. Je mi 45 a mám o 10 let mladší manželku. Již asi tak rok se mi nechce postavit. Léčím se, ale je to asi definitivní. Víme, že existují pomůcky, ale o tom nechci psát. Manželka mi prostě oznámila, že se pořád nenechá šoustat umělákem a že chce pořádnýho chlapa. Protože mě nechce podvádět, přivedla ho domů z jednoho večírku. Byl jsem na to připravený, ale vlastně nebyl. Když si spolu vlezli do naší postele a začali se mazlit a posléze milovat, byl jsem úplně mimo. Nevěřil jsem, že je to pravda. Stál jsem u nich a onanoval jak o život. Honit si ho můžu a rukou se i uspokojím, jen ho nemohu zasunout. Jsem i docela vybavený, ne sice jako ten milenec, ale slušně. Takhle se to opakuje i třikrát do týdne. On je v pohodě, je ženatý a chce si jen užívat. Prý ho docela vzrušuje, že já nemohu a musím se dívat, teda nemusím, ale já chci. Nemohu od nich odtrhnout oči. Strašně žárlím a bojím se, aby se mi to nezačalo líbit a nestal jsem se cuckoldem. Myslíte, že je možné, že si na to zvyknu. Žena mi navrhuje, když stejně nemuhu, ať se dám vykastrovat a pak prý budu mít klid a ještě jí to budu přát a sloužit ji při tom. Jenže to není vůbec jednoduché a myslím, že u nás i nemožné. Jsem v reálu, vím, že je mladá,krásná a chtivá a já ji neuspokojím. Prostě toho milence potřebujeme oba. Jen nevím, jestli se cuckoldem mohu stát, nebo bych to musel mít od narození. A také, jestli mi to časem přestane vadit. Nevím, jestli tu někdo podobný je, ale je to hrozné. Strašně chtít souložit a přitom se dívat, jak to manželka dělá s jiným.

luci (Po, 4. 12. 2017 - 23:12)

Hele moc rad bych u toho byl...Cuckold je přece deviace.Ti muži jsou vědomý paroháči a jejich "týrání" jim vlastně dělá dobře.Jsou ponižováni svými partnerkami a ještě je zato milují.Pro takzvaně normální heterosexuály nepochopitelné.

cuckoldhk (Čt, 30. 11. 2017 - 16:11)

Mně se to stalo trošku jinak. Jednoho dne jsem zjistil, že mě vzrušuje když mě manželka občas podvede. Začalo mně to silně vzrušovat abych to upřesnil. Vlastně jsem na nic jinýho při sexu při onanii nemyslel, enormě mě to stimulovalo. Jenže vím, že moje žena je velice rafinovaná a to je to co mě nedovolilo s ní jít v tomhle ohledu dál. Věděl jsem, že jakmile to na ni vybalím, sám sebe přikovu ke skále, nechtěl jsem tu úplně podřízenou roli subíka navždy. Prostě jen někdy, a klidně si užít všechno se vším všudy.... tak jsem jí to neřekl, postupně mě sex s ní, ten šedivej normální sex prostě už moc nebavil.... nějak jsem si ty sny a choutky samozřejmě zrealizoval a realizuju dodnes, ale jsem si vědom, že bez ní tam něco chybí.... vlastně jsem ji podvedl já. No ale říct ji to tak by asi udělala první poslední, že by to až přehnala :-) škoda, že jsou některý ženský takhle (no nevím co jsem dát za slůvko )

ale no tak (Ne, 26. 11. 2017 - 08:11)

Hele moc rad bych u toho byl...Každej má holt jiné choutky a pokud to jehop partnerovi nevadí, tak o co jde?? To ty jsi na tom hůř. Tady si hraješ na počestnýho a přitom jsi daleko horší, než ti, kteří tu upřímně píšou

Plenkar (Po, 6. 11. 2017 - 08:11)

My také rádi, když se u...Hele moc rad bych u toho byl osobne a podival se jak se spravne zije. Kolik by to kostovalo? Dam maximalne palackyho, taky se svliknu, ale nejake pradelko a hlavne pliny si na sobe necham, abych si mohl prubezne delat dobre a ikdyz jsem cistej a s kurvama se nezahazuju, tak uz vim, ze se pripojit nebudu chtit a taky nic nepriplatim. Uvazuj a dej kontakt ty vylizovaci

hedejvole (Po, 6. 11. 2017 - 02:11)

Neni potreba kastrovat. Lepsi...yesss

Rob (Pá, 3. 11. 2017 - 08:11)

My také rádi, když se u nás sejde parta kamarádů. Známe se s nimi již dlouho a setkáváme se tak dvakrát do měsíce. Manželka má ráda, když ji postupně všichni naplní a já se na to dívám, ale neúčastním se. Jen pak, když je po všem a ona je plná semene uplně všude, ji celou jazykem očistím a jejich semeno spolikám. Ona mi pak nechá abych se vyhonil.

Skutečný cuckol (Út, 31. 10. 2017 - 13:10)

všichni se tady rozplýváte...Ale vždyť to tady píšou honiči. Také si nedovedu představit příčetný pár, který si pozve "skupinu divochů" a dokonce nepoužijí ochranu.
Moje ženuška má dva milence. Jeden je občasný (bydlí daleko). S tím začínala s kondomem a až po čase mu dovolila bez. Ten druhý - pravidelný - je náš dlouholetý společný přítel. Je dárce krve. S ním šla už napoprvé bez.

Reklama

Přidat komentář