Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Já to Bianko nedávam sedět v klidu.Teď to mam nějaký zhoršený pár týdnů.Nebaví mi ani internet a videa.Je to nutkání pořád žít tak jak včera nebo poslední dny.Když vy tohle nemáte tak mi nemůžete pochopit.

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2019 - 15:10)

Už chápete co je to bílá cikánka?

bianka (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Ale to není TRVALÉ štěstí. To jsou jen chvilky, po kterých je pád. A pro tebe bolestivý.

Miluna (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

A jakej pád Bianko? Vždyť já sem v pohodě,ještě mam dozvuk nalady.

-Aleš- (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Zajímavý je jak reagoval ten anonym 24. Říjen 2019 - 15:04. Říkal jsem si proč tak na Milunu vystartoval, když zrovna psala rozumně, a on je to věštec. On věděl dopředu co se v noci stane :-)

bianka (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Já zůstanu pořád naivka a to jsem tady asi z vás nejstarší...:-D

povídka (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Ech Blanko, netahejte si kšandy ať vám neprasknou. Anketu za za účelem vytvoření grafu věku Jiluny a jejích spol včetně přispěvatelek, zatím neplánujeme. Trochu nás mate, že pro Jitunu, Katku, džejáry, ukrajince, armeny, pakoše a podobné zahraniční návštěvníky začíná pojem "důchoďák-po 40.roku věku. O vysvětlení jsme požádali Ustav pro jazyk český

Miluna (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

To byl jen jeho prázdnej výkřik do tmy Alešku.Třeba byl nervozní a neměl skym kam jet.

Miluna (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Špinavá sem byla když sem spadla to je jasný.Nebyl sex vždyť já vůbec nevim jestli by mi chtěla.Ještě pár schůzek a přitvrdim.Ale aspoň sem po ní mohla lézt že sem jí dala pusinky kolem ucha a sem jí chytala když to šlo.Ssem z ní hotová no.Ta představa jí mít v posteli a hrát si s ní achjo.Bianko a já nevim co si oni myslí ale nic si nepícham a vlak jsme si vybraly právě aby jsme si mohly dat něco obě.Chvíli tam s náma byli ještě co zná ona lidi a dobrý rozuměla sem si s nima,moje krevní skupina lidí,sice taky s minulostí ale vnitřek nastaven stejně.

bianka (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Dát něco obě? A lidé s minulostí, to už je jasné Milu. A v takové společnosti je ti nejlíp?
Potom se nediv, že padáš pořád níž a níž. Ne jak jsi v noci psala, to není štěstí Miluno, to je to, co tě vede do neštěstí. Nechápeš, že. Doopravdy ti není pomoci.

Miluna (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Bianko ale já už zkoušela všechno,práce,sedět doma v klidu a nic nepomohlo.A pak se sejdu s ní a k tomu těch pár nových lidí a hned v sobě takový napětí nádherný,radost,pocit že sem ještě ožila víš co že kolem ten potřebnej ruch a já pak sem šťastná z toho.Tak si tak říkam proč mam žít tak jak nejsem šťastná? Že potřebuju tohle.

Anonym (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Miluno,to jsi nechala děti doma a ráno přišla ožralá a špinavá domů aby tě viděli?,

Miluna (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Když jedu na tah tak děti jsou vždy u babičky.Asi dneska už nic nebude.Ona nemá data a já jí nestihla napsat dřív.

Anonym (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Miluno a byl sexík

Miluna (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

To byla jízda skvělá.To je přesně ono co sem potřebovala.To je pro mě život a to co neustále opakovaně potřebuju jinak sem v neklidu.Teď několik dní sem rozjetá a člověku bylo naprosto jinak.Ale nejde jen o to že někde sem ale záleží taky skym.Třeba s nějakou usedlou pani co doma vyšívá blbůstky bych to asi nerozjela.Nic proti znam osobně takový ale nejsou to moje týpci jako L..no ale co teď, ja zas čekam jestli nebude i dnes setkání ale sem tak rozjetá že mi vypadlo z hlavy heslo a zablokovala sem si svoje bankovnictví.Nevim proć jak je možný že mi nešlo zadat heslo.A máš pravdu s oknama,ty neřešim nechávam to na dešti.Koukam že je trochu i posraný ale já taky na to seru.

bianka (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

Milu, prosím tě můžeš upřímně odpovědět, co jsi měla v noci v sobě? Když neodpovíš, jen potvrdíš, to, co si tady myslí většina. Děkuji.

To (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

ona nikdy nenapsala co to bere a co s Fandou tam asi opravdu síla. No a Ukrajinci a tahle ženská asi taky

no (Pá, 25. 10. 2019 - 14:10)

špína se k špíně hodí

:) (Pá, 25. 10. 2019 - 11:10)

Lallo to znamená že chodí roztrhaná.Že jim to je jedno než si koupí nový.

Lalla (Pá, 25. 10. 2019 - 11:10)

:))

Reklama

Přidat komentář