Reklama

Obřízka

Tonda Vlas (St, 2. 10. 2019 - 22:10)

Ani fejkařit neumíš, pravá luci je vždy s malýl l. Tak to dopadá, když má někdo dvojciferné IQ začínající sedmičkou.

Luci (St, 2. 10. 2019 - 22:10)

Když jsem ti nedávno psala, že nechat se dobrovolně vykastrovat a tím doživotně degradovat, že je to je fakt síla, tak ty jsi mi odpověďel, vždyť to bylo do nedávna normální...a pak jsi ještě 9.6. dodal, : " A v Indii je to normální dodnes." Takže obřízka nebo jak ty to píšeš vopižlání, je podle tebe mrzačení a kastrace je podle tebe normální? Ty jsi fakt nebezpečný . Proč ale tvrdíš, že jsi normální heterosexuál a přitom se ale vůbec nezajímáš o moji mušličku a vůbec o vagínky a lalůčky?? Ale jen o penisy, kůčky a pižlání, kdy kastrovaní muži ti přijdou normální, a tak se ani nedivím, že kluci v tangách je pro tebe další důvod k diskuzi! Je mi to jedno na co jsi ujetej, ale nelži! Mi je jen líto všech těch maminek, chlapců a diskutujících, které všechny klameš jako guru Jára .

Jakub (St, 2. 10. 2019 - 20:10)

Hm zase jsem po čase nahlédnul a Tony, nezměnil ses. Stále se ukájíš honbou za přeludy a masíruješ si ego tím, že tě nikdo nebere vážně. Takovým jsi nebyl a opakuji znovu - změnil ses a jsi ostudou těchto diskuzních vláken,

Zkoumal (St, 2. 10. 2019 - 20:10)

Je nutno poznamenat, že je celá řada mužských , naprosto maskulinních, vypracovaných a obřezaných celebrit, na rozrthání. Přestože mají svůj věk! Arnold Schwarzenegger je obřezán, je to mužský a naprosto maskulinní herec, jaký kdy existoval. A je obřezán přesto, že je původem Rakušan ze Štýrského Hradce. Obřízka je to nejlepší, co byste mohli udělat pro sebe, svou ženu a váš sexuální život. To pochopil i mladý Justin Bieber a hned se ukázal na netu, což před obřízkou nemohl. Co mnoho prostomyslných tlustých lidí neví je, že PŘEDKOŽKA také produkuje ESTROGENY! ( ženské pohlavní hormony). Proto je tolik neobřezaných v suterenech, bytech a kajutách zalezlých hloupých, tloustnoucích individuí. K tomu se posilňují pivem, které je totiž jedním z nejhorších alkoholických nápojů pro jejich testosteron, zrovna tak jako jejich předkožka. Pak z fyzické nečinnosti, estrogeny z předkožky a piva udělají své a oni totálně upadají to podoby stěbetavé , paranoidní tety.

Tony (Pá, 4. 10. 2019 - 22:10)

Zkoumale, proč tedy nejsi obřezán ty? Pamatuju, když tu ještě vychvaloval obřízku až do nebe Jahoda. Jak mu ale začlo těci do úzkých, co si způsobil fimózu enormním chlastáním petkovového piva a ta obřízka mu akutně hrozila, tak velmi rychle změnil názor. Nějak se mu podařilo tu fimózu rozchodit a teď, když se obává, že kvůli těm pekáčům může dojít k recidivě té fimózy, tak špekuluje u sebe o plastické chirurgii s úplným zachováním té předkožky-----------------Zkoumale, o tobě si myslím to samé, kdyby tobě samonému hrozila ta obřízka, kterou tu vychvaluješ až do nebes, tak se začneš vykrucovat a budeš zpívat jako ten Jahoda.

Shabbatot-Jahoda (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Jsem momentálně v klášteře na klášterním dvoře a bude Mše Svatá.... Mám odvoza a proto strouhnu ihned po kostele několik nedělních, kostelních frťanu a spláchnu je plastovým víčkem..
.
jo a fimozu lze rozhodit,pokud je důsledkem kvasinky na žalude,ale ty si Tóny na harfu již nezabrnkas.... já jenom, když zde byla o mě ta řeč.

Tony (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Ty mě dlužíš už dva roky pár piv, na které jsi mě pozval ze soustrasti nad mým úrazem, když jsem přišel o ty prsty, které mi nemohli přišít zpátky, protože poté, co spadly do vody je mě odnesli racci. Ale musí to být dobré točené pívo, žádné petkové patoky, které do sebe liješ a kterými sis uhnal tu fimózu.

Tony (Ne, 6. 10. 2019 - 21:10)

Vidím že v době kdy jsem nehorázně chlastal, mi tu mým jménem, nějaký fejknačmáL NESMYSLEř

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 21:10)

je divné, že jsi nijak nereagoval, co někdo psal pod "tvým jménem". Jindy se proti tomu jasně vymezíš. To je divné svěcení dne Páně chlastat, příspěvek je dnešní, nepletu-li se.

Shabbatot-Jahoda (Ne, 6. 10. 2019 - 12:10)

Beru,..jsme lidi,ale když se ti představím,kdo mě dá záruku, že neřekneš kdo je jahoda
..?

Přece jenom, již roky ryjí do bolševika,fusaka,neonacisty a jiného dobytka a jak mám jako vědět že to neřekneš kdo jahoda je ? Uvažuj,oni chtějí vraždit a nevedi kdo jsem

Tony (Ne, 6. 10. 2019 - 14:10)

Ale já už přece vím kdo jsi. Stačí si jen projít spis mč. 22J 36/412. No ale nebudu tě tady diskriminovat. Vím proč se potřebuješ zde zviditelňovat a jakou máš minulost.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 6. 10. 2019 - 17:10)

ha,ha...to jsem musel nakrknout ukrustně spoustu bolševiků,rasistů,neonacistů že si na mě vedou spis....jenže já bráním své Židy,Israel,USA a jiné idoly a zůstane po mě nějaká virtuální stopa...dobrá virtuální stopa,koho ale osloví protiobřízkový aktivista nevím...

Tony (Ne, 6. 10. 2019 - 20:10)

No dělej jak myslíš. Židi jsou největší masoví vrazi na světě daleko horší než fašisté. Navíc anektovali cizí území atd. Jestli se stavíš za ně, sám jsi masový vrah!

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 21:10)

Tony (anonym)
Odpověď na ha,ha...to jsem musel
No dělej jak myslíš. Židi jsou největší masoví vrazi na světě daleko horší než fašisté. Navíc anektovali cizí území atd. Jestli se stavíš za ně, sám jsi masový vrah! "

Příspěvek, který jsem ocitoval, tak napsal nějaký antisemita a xenofob. Dokonce to napsal v den světového dne modliteb za Izrael.

Cituji ze stránek jednoho sboru CB: (jedno z témat: Modleme se za ) Ochrana státu Izrael a obrácení národa k Mesiáši v Ježíši Kristu. "

Co ten člověk píše, to je ve skutečnosti trestný čin. Chápu, že víru v Boha nemá, dávno ne. Ale měl by aspoň dodržovat zákony této země.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 6. 10. 2019 - 20:10)

Mossad si vždy najde falešně pištící a nyní pozor ....všichni jsou obřezaní a nebezpeční....Ty jsi v tom Německu nějak zparchantěl se mě zdá!

Shabbatot-Jahoda (Ne, 6. 10. 2019 - 10:10)

Oprava: a spláchnu je plastovým víčkem Braník....kostel začíná a proto končím....

Zkoumal (St, 2. 10. 2019 - 16:10)

Myslím, že to Johnny popsal znamenitě!

Tony (St, 2. 10. 2019 - 13:10)

Kopčím: ---------------------toli
02.10. 2019
A vůbec nejlepší jsou blbci co vyjadřují svůj vlastní názor,ale zásadně používají plurál „my“,jsou posraní strachy tak se musí schovat za „my“ anebo žijí v nějaké sociologické bublině o které si myslí že je většinou…..Tady to dělá např. multinick.---------------------Tím je myslen multinick OSACRový ale zdejší multinick doktorkový si myká taky.

Martin (Po, 30. 9. 2019 - 23:09)

Tondo, vzpamatuj se prosímtě, tohle už fakt není sranda....teď jsem si uvědomil, že to je asi opravdu velmi vážné...tímto bych chtěl poprosit Zkoumala i evangelikála, aby ho už nechali...ten člověk opravdu potřebuje odbornou pomoc....

Martine (Út, 1. 10. 2019 - 00:10)

on zná prý nějakou veterinářku, kterou doporučuje jiným mužům na vedlejšim vlákně na doktorce. Asi vychází z doměnky že je tchoř a myslí , že ostatní jsou také zvířata. To už je opravdu pro Chocholouška!

Reklama

Přidat komentář