Reklama

Kastrace

Mila (Ne, 14. 8. 2016 - 08:08)

Ahoj chci se zeptat mám problém s erekcí ale jiný než všichni co si stěžují pořád mi stojí třeba i dvanáctkrát denně a musím si ho vyhonit. Je to ale nesnesitelný mám malý penis ale při erekci je třikrát větší takže si každý přes kalhoty u saka všimne ze mi zas stojí myslíte že by pomohlo nechat se částečně vykastrovat? Myslím dát pryč jen jedno varle. Díky za nazor

Patrick (St, 10. 8. 2016 - 17:08)

Píše se správně...Než začneš radit , podívej se do netu ty chytračko, Patricie, viď...to je jasný:
Orchiectomy (also named orchidectomy, and sometimes shortened as orchi)

Roman (Čt, 21. 7. 2016 - 08:07)

Pánové tak to tady trochu nechápu. Kdyby šli koule ne´ěkam zastrčit a ufiknout pytel to bych bral. Kastrovat to ale né. Kastráti odjakživa ztratily chutě a proto se to dělá. A že vám to udělají KDEKOLI ZA 3000 TO JE PODLE MNE BLBOST. V CZ je kastrace zakázaná mimo zdravotní problemy. Zákon o kastraci na přání pacienta se teprve připravuje. A to víc než frigidní manželky na něj čekají lidé s úchylkou.

Jan (St, 20. 7. 2016 - 13:07)

proc ta vodka? Tak si dej co ti chutná. Kvůli koulím, které
tě obtěžují, se vyplatí si dát něco lepšího.

maxis (St, 20. 7. 2016 - 08:07)

Maxis, ale jo,dá se...proc ta vodka?

Jan (Út, 19. 7. 2016 - 21:07)

Ziadni dalsi napad? alkohol...Maxis, ale jo,dá se aplikovat. Používá se na to CaCl. Přeloženo Chlorid vápenatý. Také 2 ml do každého. Než si to tam píchneš, musíš vypít mimálně pulitr vodky. Další dávku opakovat nemusíš.
Ten alkohol, pokud jsi dodržel 2 ml, měla to být mírná bolest.

maxis (Út, 19. 7. 2016 - 11:07)

Ziadni dalsi napad? alkohol do varlete sem aplikoval do jednoho to bola kurna bolest. nieco ine sa neda?

emul (Pá, 15. 7. 2016 - 11:07)

To já bych chtěl opak....taky bych si je nechal vyndat kdyby to nemelo vliv na testosterom

Olda (St, 13. 7. 2016 - 20:07)

Nechal jsem se loni...Já už toho také lituju,mám je pryč dva roky a už si ani neškrtnu,už jen podojení prostaty a to má u toho manželka kecy!

maxis (St, 13. 7. 2016 - 19:07)

Ahoj Maxis. Tvé přání je...diik a este je najakz dalsi napad?

tento beru do uvahy

vie niekto ake to je mit tam alkohol? stipe to pali to jak dlho a co se stane jak vpichnu jen jednou ? neco se stane zmensi se nebo co?

franta (Út, 12. 7. 2016 - 22:07)

Mám je vyndaný již přes...jestli by si to chtěla zopakovat tak dejte na sebe kontak jsem ji kdyspozici,rad si to necham udelat od ni když ti to nebude vadit a ji to udela radost dekuji

evoluční omyl (Út, 12. 7. 2016 - 19:07)

Draci, takhle to Rusko nepřemůžem... :-))

Jan (Út, 12. 7. 2016 - 17:07)

ahoj
sem taky za kastrasi...Ahoj Maxis. Tvé přání je nejmenší problém. Do každého varlete pomocí injekční stříkačky vstříkni 2 ml alkoholu. Stačí padesátiprocentní
vodka, nebo slivovice. Jehlu je třeba zapíchnout do poloviny varlete. Opakuj to po týdnech.
Zhruba po deseti opakování už budou nefunkční.

Pepa (Út, 12. 7. 2016 - 16:07)

Mám je vyndaný již přes...Děkuji Ti Karle,že jsi se ozval. Myslel jsem si, že to není legrace. Kvůli nějaké potrhlé ženské nemá smysl se nechat zmzačit.

Karel (Út, 12. 7. 2016 - 15:07)

Najde se čerstvý kastrát,...Mám je vyndaný již přes rok a nic pěkného o čem bych mohl mluvit není,jen samá negativa.Neblbněte a hlavně nevěřte manželkám,že je to pro Vás to nejlepší.Zatím co já jsem se při tom klepal strachy a chtěl to zastavit,tak manželka si to dost užívala a natáčela si to!

Tom (Út, 12. 7. 2016 - 10:07)

To já bych chtěl opak. Varlata pryč ale testosteron aby fungoval dál. Škoda že nedělaj operace aby část varlete co produkuje testosteron voperovali do těla a šourek zůstal prázdnej nebo ho dát celej pryč.

maxis (Ne, 10. 7. 2016 - 18:07)

ahoj
sem taky za kastrasi sam ji chci...
ale zvazujem moznosti bez operacie a krve...
chcel bi som ich mat nefunkcnwe je mi jedno jesli budu ako hrasok alebo ake ale na mieste nefunkcne... diik za odpovede kto chce a vie ako na to

Tony (So, 7. 5. 2016 - 12:05)

Testosteron produkují...Jenže to platí jak u koho. Někteří mají pár týdnou po vymyškování se sexuální aktivitou vymalováno.

Nadledvinky (So, 7. 5. 2016 - 12:05)

Testosteron produkují nadledvinky. Sice méně ale pro sex to stačí. Mám koule pryč 10 let a sex a honění funguje dál.

Pepa (So, 30. 4. 2016 - 08:04)

Jsem bez nich cca půl roku a...Miloši ukaž foto, abychom Ti mohli věřit.

Reklama

Přidat komentář