Reklama

plenková disciplína

RENATA (St, 7. 7. 2010 - 11:07)

je to velmi výchovné a... Patriku,Adame je vidět že jste ještě žádý průšvich svích potomků neřešily,my jsme doma také přistoupily na tento trest a hele dětičky raději jsou včas doma,nechtějí zůstávat u kamarádů přes noc.Když se dohodnem na času příchodů dom jsou tam v předstihu.A škola je také lepší.

Patriku (Út, 6. 7. 2010 - 16:07)

oprava... trestné... byl...je to velmi výchovné a věř tomu-trestat tě takto tvá matka-byl bys dozajista lepším člověkem než jsi teď!nebyl bys tak vzpupný a plný nenávisti k věcem kterým vůbec nerozumíš!budeš asi pěkný citový deprivant!

Patrik (Út, 6. 7. 2010 - 15:07)

oprava... trestné... byl jsem hodně vytočený, když jsem uviděl tuto úchylárnu, kterou se někdo snaží vydávat za výchovu.

Patrik (Út, 6. 7. 2010 - 15:07)

To je ale neskutečně úchylné, plně souhlasím s Adamem, nic jiného než psychické týrání to není, a taky bych řekl, že i trastné ve smyslu omezování osobní svobody.

Mila (Út, 6. 7. 2010 - 14:07)

Adame, laskvě se mne nesnažte učit, jak mám vychovávat děti, se synem problémy nikdy nebyly, takže asi nebude chyba jen v nás. Navíc, jak jsem již psala, je to vyřešeno. Plenky dcera bude nosit až do maturity, především proto, že se osvědčily - a jako pojistku, že nezačne vlčit znovu. Teprve až dokáže, že si naši důveru opravdu zase zaslouží, bude mít volnější režim. Raději si trochu vytrpět teď, než aby skončila na ubytovně pro svobodné matky a trpěla po zbytek života. Hezký den.

adam (Út, 6. 7. 2010 - 12:07)

U nás tuto zahraniční...Když je nosí rok, tak je ta metoda (slušně řečeno)na draka. Uvědomujete si, že je to psychycké týrání dětí a že je to trestné!!!
Kdyby jsi si se svou dcerou sedla a promluvila, možná by bylo po problému. Ale asi jsi na ni nikdy neměla čas, až teď když vám dělá ostudu, chceš to řešit. Jedno přísloví říká: Pozdě BYCHA honit.

Mila (Út, 6. 7. 2010 - 11:07)

U nás tuto zahraniční metodu aplikujeme již od loňského léta. Nejprve jsem váhala, ale dcera začala být v pubertě opravdu nezvladatelná a výsledky mne přesvědčily o tom, že děláme správně. Bohužel s ní byly takové problémy, že nešlo použít plenky dočasně jen jako výstrahu. Nosí a používá je již téměř rok a ačkoli to ze začátku bylo hodně náročné, nyní jsme si na to již všichni zvykli, včetně ní.

Jarča (Po, 5. 7. 2010 - 08:07)

Já z vlastní zkušenosti...Mám podobný zážitek z mých sedmnácti, ty pocity si vnímám docela detailně, přestože to je již 32 let. A to po nějakých jednorázových plenách nebylo tehdy ani památky a na venkově už vůbec ne. Podařilo se mi na jedné páteční zábavě opít se jak zákon káže. Z cesty domů si moc nepamatuju, jen se mi mlhavě vybavuje stav, kdy mi bylo najednou strašně zle od žaludku. Když jsem se nahnula na kraji silnice, cítila jsem úlevu nejen žaludeční, ale i nějakou zvláštní dole, nějak jsem si neuvědomovala ani jeden svěrač. A pocit, kdy jsem se pak druhý den nevím v kolik probudila s mokrým balíkem mezi nohama, ten nezapomenu. Od pořádného matčina výprasku mě to zabalení stejně nezachránilo, navíc pak celý víkend jsem nesměla z domu, nesměla na WC a musela si prát plíny. Od té doby jsem si doma nedovolila žádný malér, žádné zkoušení cigaret a courání po nocích, alkohol piju zřídkakdy a když už, tak jen malou skleničku na přípitek.

Ptam se (So, 3. 7. 2010 - 04:07)

Ahoj. Praktikuje nekdo z Vas trest pro kluky za pomoci nuceneho noseni divciho obleceni?

XY (Čt, 1. 7. 2010 - 14:07)

Toto je spolek pedofilů, nikoli rodičů.

? (Čt, 1. 7. 2010 - 02:07)

Kdopak dostal za vizo tyden v plínkách? :)

???????????? (Út, 29. 6. 2010 - 14:06)

To uz bych nedelala chodit s...pokud chceš být důsledná nesmíš povolit při žadém trestu každá sranda něco stojí taky si myslím že to může být alternativní trest s dobrým učinkem

No (Po, 28. 6. 2010 - 20:06)

Nemusí je to věc...To uz bych nedelala chodit s ditetem mezi lidi v plynkach. Ale proti gustu...

JAJA (Po, 28. 6. 2010 - 18:06)

dítě musí být neustále... Nemusí je to věc cviku,pokud máš aspoň trochu autority,dcerato na mě zkoušela všelijak než zjistila že jí nikdo nepomůže,po cca 5hod vylezla z pokoje že se pokakala a chce čistou plínku,dodělavala jsem večeři tak jsem jí v tom ještě asi půl hodky nechala.Pak jsem jí přebalila držela aniž by měla jedinou připomínku.Tedˇ jí bez problémů beru i na nákupy v plíně,pěkně minisukni aby jí plínečky byly vidět!

jak? (Po, 28. 6. 2010 - 14:06)

A prozradis nam jak...dítě musí být neustále pod dozorem!-tak jako malé...............

Mommy (Po, 28. 6. 2010 - 11:06)

Bezvadné jsou plenky na zámek, které bez patřičného klíče nejdou sunda. Dříve je vyráběla firma inka. http://img821.imageshack.us/img821/5503/sdc10242.jpg

Dotaz (Po, 28. 6. 2010 - 10:06)

už praktikuji při zlobení...A prozradis nam jak zabranujes tomu aby si plinky deti sundavaly?

Plenkovou disci (Po, 28. 6. 2010 - 09:06)

už praktikuji při zlobení na dětech už více jak dva roky-a musím vám říci že je to snad jediná a spolehlivá metoda!

Drew (Po, 28. 6. 2010 - 03:06)

No dekuju pekne za takove rodice

Jenda (Ne, 27. 6. 2010 - 20:06)

No to snad neni pravda, co se...Ne neni. Je to diskuze rodicu hledajici efektivni trest pro deti na ktere uz nic jineho neplati.

Reklama

Přidat komentář