Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 15. 10. 2019 - 22:10)

Miluno ještě že si nejela u Pardubic tam byl smrťák,čelní střet 2x osobní.

Alice (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Tak to asi Milčo pojedeš domů za tmy,jestli ještě s Radkou si.Mě se Lucka pořád neozývá.Přemýšlela jsem nad tím čím by to mohlo ještě být a pak mi napadlo jestli nevytušila že mi naposled její syn trochu štval.Ale nevím že bych to dala na sobě znát.Jsem zvědavá zda přijede za tebou.Je možný že ti naslibuje a stejně nepřijede.

Radka (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Před chvílí odjela.Škoda že už se stmívá čím dál dřív.Bylo mi s ní krásně.Musí ti chybět si myslím.I když jste spolu zažily i špatné ale takovou skvělou holku už člověk jentak nesežene.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 14:10)

Raduš já vyjedu až budu vědet o Sergejovi.Potřebuju mít na řízení klid ale už o sobě nedal několik hodin vědět.Psala sem mu ať se ozývá.Jak mi chlap takhle cestuje v cizině tak sem víc nervozní.

Radka (Út, 15. 10. 2019 - 15:10)

Tak mu zavolej.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 16:10)

On mi nejdřív telefon nezvedal ale už se ozval.Tak já už pujdu do auta a pojedu.

Radka (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Tak to jsem moc ráda jestli chceš přijet.Já taky nechci být bez tebe.Akorát já to mám tak že mi jde jen o tebe a s jinou se mi nikam nechce,neznám jinou s kterou bych si tak rozuměla.Lucinu komentovat nebudu.Nejdřív se setkává s Alicí a najednou píše jen tobě tak je to divný a my tady nepoznáme co za tím je.Ale já na ní nechci myslet.Jsem šťastná jestli fakt přijedeš a že vůbec tě uvidím a je mi jedno že i bez sexu.Tak dej vědět kdy chceš jet,budu čekat a hlavně opatrně.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Neumim si představit jak bych na to měla dojet? Já mam Radku Bianko ráda tak já to tak nevidim.Někdy s ní sex i já chci a že dneska ne tak sem to radši dala vědět předem a je to už jen na ní jestli mi i tak bude chtít vidět.

die (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Já to vidím jinak, podle mne Miluna využívá Radku. Když nikoho nemá tak je ji dobrá. Kdyby ji teď zavolala ta Lucka tak Radka má smůlu. Ale když to Radce nevadí a vyhovuje je to jejich věc.

bianka (Út, 15. 10. 2019 - 16:10)

Včera tlačila Radka Milunu, aby dojela i když Miluna neměla čas. Já tady vidím většinou nátlak Radky.

Radka (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Mně to bez ní nebaví tak jí občas naháním.Potřebuju jí k životu.Miluju jí.Já bych si s ní dovedla představit vztah.

hm (Út, 15. 10. 2019 - 17:10)

Já to taky tak vidím.

Lalla (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Souhlasím Die

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Já bych si je rozdělila.Nejsem taková abych na jednu kašlala.Ale spravedlivě jeden den s tou a druhý den s tou.

správně (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

každé rovným dílem

bianka (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Mi to připadá, že si vždy nějakou výmluvu najdeš.☺ Já si myslím, že většina Radku, jako pro tebe vhodnou kamarádku nevidí. Ale ty to vidíš jinak. Jsi dospělá co ti na to více psát.☺

bianka (Út, 15. 10. 2019 - 12:10)

To víš, že odpoví, jsem ale opravila slovo zneužívat. Vzpomeň si, kolikrát jsi na to doplatila. A Radka se nudí a potřebuje si život zpestřit. Já po obědě vyrazím opět ven, mám ještě hodně věcí v okolí neprozkoumaných. Jak zanedbávat Radku? Tím že budeš s Radkou, budeš zanedbávat děti. Ale víme, že je zbytečné ti radit, jen píšu, že neděláš dobře. Tak dávej pozor na cestách Milu.

hm (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Souhlasím s tebou Bianko. Radka Milunu jen zneužívá. Jen aby Miluna na to jednou nedojela. Přece kamárádka nepotřebuje dělat od kamarádky.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 12:10)

Děti bych klidně vzala sebou ale nikomu se semnou nechce že se semnou jet bojí:-( Asi to chvíli potrvá než mi začnou věřit že to zvládam.Oni jsou nakouslý od babičky no.Ta vůbec z toho radost nemá že sem si řidičák udělala.Denně kouká na televizi a vidí ty nehody.Ale s chlapem to mi jet posílala,to pořád říkala ať nesedíme doma a jezdíme na výlety Jenže já se bojim víc ostatních řidičů.A co má říkat teď Sergej,ten je až támhle v Italii,takže mi to moc příjemný neni,zase sem si uvědomila že i přes hádky co jsme v srpnu měli tohle teď všechno mam díky němu.A u Radky sem to myslela tak aby se jí tu někdo nevysmíval.Vždyť já sama sem ráda že jí mam Bianko.To období kdy sem chtěla být sama jako Alešek a nikoho nepotřebovala už mam pryč.Teď je to obráceně a nechci být jen bez kamarádek,mam pak ty pocity prázdna a zjistila sem že poslední dobou mi na to ty kamarádky právě pomáhaji.Tak to je dobře jestli máš neprozkoumaný okolí.To pak láká zkoumat.Já nevim jestli si z vesnice nebo z města,nevim teď jestli už si to nepsala?

bianka (Út, 15. 10. 2019 - 12:10)

Milu, je to tvůj život, ale buď opatrná a hlavně se nenechávej VYUŽÍVAT. Proč udělat Radku, když jí nemiluješ a hlavně to nepotřebuješ. To jsou zase ty věci v kterých se lišíš od většiny. Takový výlet do přírody nebo do toho Globusu, by ti dal více než Radka. Ona tě potřebuje, aly TY ne. A o tom to je Milu. Můžeš z podobných akcí přijít o Sergeje.

Reklama

Přidat komentář