Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Lentilka (St, 2. 8. 2017 - 13:08)

Lentilko, tvému bratránkovi...Jo, to ti věřím. Mě to ani kupodivu nedalo moc práce ho přemluvit, takže teď je z Tomáše do konce prázdnin Terezka. :-D
Ostatně tady u nás ve vsi na chalupě jsou většina dětí holky, takže mezi ně určitě i mnohem líp zapadne.

Robert (St, 2. 8. 2017 - 07:08)

je buzik a pedofil.Lentilko, tvému bratránkovi závidím. Taky jsem si kdysi hrál se setřenicí na holku a bylo to moc hezké. Rád si na to vždycky vzpomenu a chtěl bych to někdy vrátit.

Lentilka (Út, 1. 8. 2017 - 19:08)

Doufám,že ti ten 9-ti letej...To víš, že jo. Líbí se mi, jak hezky prskáš, ale to je tak jediný, co můžeš udělat.
Jo a bratránek už má šaty na sobě, nakonec to ani nedalo mic práce ho přemluvit a představ si, že mu to vůbec nevadí, naopak to bere jako bezva legraci.
Takže si hezky dál dupej vztekle nožičkami, kreténe, páč se na víc nezmůžeš!

Mudr.Cyril Choc (Út, 1. 8. 2017 - 17:08)

Trhni si nohou, kreténe....Doufám,že ti ten 9-ti letej kluk dá pěstí do tvýho hnusnýho ksichtu,aby ses vzpamatovala ty debilní,hnusná a ujetá doroto!To že ty jseš debilní ujetá kurva je tvůj boj,ale k tomu nemusíš dělat směšnýho panáka z malýho kluka!A ty jeho rodiče doufám,že tě zkopou a udaj jako úchylačku na sociálku a na policii!Ve výkonu trestu odnětí svobody po pár komplet-bitkách a následně nařízené ústavní sexuologické léčbě tě ty zvrácenosti uvádět do praxe tenhle humus přejde,doroto!Na to vem jed!Prozatím si zralá na 10 pěstí!Takže to zklidni ty debilní krávo,skoč do zdi,osprchuj se pořádně studenou vodou,jelikož ti z toho vedra hrabe,vezmi si prášky na uklidnění a dej si odchod do tvý hnusně smradlavý píči ze který ti lezou housenky!

Lentilka (Út, 1. 8. 2017 - 17:08)

Pouvažuj o návštěvě...Trhni si nohou, kreténe.
Už se mi ozvala jedna paní, která s tím má rovněž zkušenosti, takže na tom začneme společně pracovat a ty s tím nenaděláš vůbec nic.

Mudr. Cyril Cho (Út, 1. 8. 2017 - 16:08)

Ahoj! Chtěla bych nějak...Pouvažuj o návštěvě nejbližší psychiatrické ambulance!Velice nutně potřebuješ nasadit tlumící léky a prodělat několik psychoterapeutických sezení!

Lentilka (Út, 1. 8. 2017 - 08:08)

Ahoj! Chtěla bych nějak přinutit devítiletého bratránka, aby se oblékal a choval jako holčička. Bude teď do konce prázdnin u nás, tak bych z něj chtěla udélat aspoň na ten měsíc malou sestřenku.
Jestli máte někdo zkušenosti nebo radu, tak mi napište na maila.
[email protected]

Lenka (St, 12. 7. 2017 - 11:07)

Dobrý den, asi to sem úplně nepatří, ale při hledání mi Google dal odkaz mj. i na tuhle diskuzi.
Mám syna, který se rád doma převléká za děvče a chtěl by kamarádku, které by to nevadilo a nesmála se mu.
Tak by se chtěla zeptat, jestli by se zde nenašla nějaká maminka, která má dceru 8-11 let, která by brala za kamaráda kluka s touhle zálibou?
Bydlíme kousek od Kladna.
Děkuji.

olina (Čt, 2. 8. 2018 - 17:08)

Když byl syn kolem 6ti let tak chtěl ukázat co mám v rozkroku,ukázat a potom už o tom nemluvit.

LUCIE (Čt, 2. 8. 2018 - 17:08)

s mamkou jsem se zkousel...Dej tomu čas,nech to uzrát,jen si s tím tak pohrávej.Maminka je asi ve stresu,přijde z práce,honem uvařit,to víš to je potom všechno hloupost.

honzas133 (Čt, 2. 8. 2018 - 17:08)

lucie a nechete me prevlikat...s mamkou jsem se zkousel bavit a rekla mi at si nevymyšlim hlouposti

LUCIE (Čt, 2. 8. 2018 - 17:08)

lucie a nechete me prevlikat...Nechci ublížit tvojim citům,ale ne.

LUCIE (Čt, 2. 8. 2018 - 17:08)

dík za rady ale do...Jestli máš hodnou a empatickou maminku,tak to určitě bude chápat.Jen musíš najít vhodnou chvíli,a nenápadně se začít na toto téma bavit.Zkus to jako nejdřív ze srandy,a potom začni mluvit vážněji.Sám poznáš jak na to začne reagovat,a podle toho pokračuj,a nebo ne.

Přesně tak (Čt, 4. 5. 2017 - 21:05)

Vždyť to holčičí oblečení je stejně jen kus látky jako oblečení pro kluky, akorát prostě trochu jinak střižené.
Když si holka na sebe vezme klukovské věci, nikdo se nad tím taky nepozastavuje, tak nevím, proč by se měl dělat poprask kvůli tomu, když se kluk oblékne jako holka. To jsou jen pitomé předsudky.

Lucko (Čt, 4. 5. 2017 - 12:05)

Neboj, nic se mu nemůže stát! Je to jenom opravdu zvědavost akorát čím víc mu v tom budeš bránit tím více ho to bude lákat. Jak si to vyzkouší, tak ho to přejde. Nedělejte si s tím hlavu. A pokud jednou přijde na to že ho to láká stále, tak stejně s tím nic neuděláte a nic nezměníte.

Bláža (Čt, 4. 5. 2017 - 11:05)

Dobrý den, mám...Podle mě nemusíte mít z chování vašeho syna obavy. U nás doma máme něco podobného, mám dceru a syna, klukovi je osm a holce třináct a ta převléká malého za holku dost často, protože by moc chtěla krom brášky i mladší sestru. No a kluk se nijak nebrání, naopak se mu to líbí a říká, že je to bezva si vyzkoušet být holka. Takže si myslím, že u vašeho syna to bude také jen zvědavost.

Lucko (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

A co by se jako mohlo stát? Jak si to obleče tak si to zase svlékne. Neboj nic se nemůže stát. Hlavně se mu nesmějte. Skusí to a zjistí, že v tom žádný velký rozdíl není svlékne se a víc si na to nevzpomene, ale pokud mu to budete rozmlouvat a nebo se mu budete vysmívat tak to může začít dělat na truc. Ničeho se neboj!

Lucie Řezníčkov (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

Dobrý den, mám desetiletého syna a ten se mě před pár dny zeptal, jestli bych mu nepořídila dívčí oblečení a boty, prý by se chtěl převléci za holku. Když jsem se ho zeptala proč, tak mi řekl, že ho to láká.
Pročítala jsem zdejší diskuzi a myslím, že když bych mu vyhověla, tak se nic tak hrozného nestane.

honzas133 (Po, 30. 7. 2018 - 23:07)

dík za rady ale do secondhandu se stydim jit
moc se mi libi predstava že by mě mama prevlikala za holku ale to ji nemuzu rict protože by se mi urcite smala
tak bych chtěl najit nejakou pani která by mě oblikla jako svoji dceru nebo si se mnou o tom aspon napsala

velikost obleceni mam 158

muj mail je [email protected]

LUCIE (Po, 30. 7. 2018 - 14:07)

Jestli po tom oblečení tak...Jestli je jeho touha siná,potom to dokáže.I když dnes už na tom není nic divného.Někdy je problém rozeznat na ulici,jestli je to žena nebo muž,už se to slejvá dohromady.

Reklama

Přidat komentář