Reklama

Gamblerství

jepice (Po, 28. 3. 2016 - 18:03)

Ahoj Biku, je moc dobře, že sis vyčistil hlavu, je to tak osvobozující, že nemusíš myslet na hazard, jen si jedeš přírodou a kochas se...
Mirku děkuji za pochvalu, manžel se se mnou všem chlubil, že nepiju.... (škoda, že mu nemůžu říct pravej důvod me abstinence...) myslí si, že chci zhubnout do dovolené..

BIKER (Po, 28. 3. 2016 - 18:03)

Ahoj vsem,

tak jsem se po 4 dnech vratil do Brna a take sem, za vama:-)
Byl jsem na Sumave, nebyl tam moc signal, tak jsem se 4 dny nepodival sem a tedka si to ctu zpetne.
Davide, nenech se vyprovokovat nejakym kretenem , to nema cenu, my vsichni jsme zde normalni, az na nas problem s gamblem a obcas nas sem nekdo chodi vytacet.
Ja jsem odpocaty, vysportovanej , dal jsen cca 250km na bike, jako za starejch casu a musim ,rict, ze za pobyt v herne bych to nemenil.
Zitra opet do hokny a na brigosu, ale co uz:-)

Ja se mate po ctyrech dnech volna?
Zdravim vsechny, abstinentku, lemoga, jepici atd...

AZ

Mirek Brno (Po, 28. 3. 2016 - 16:03)

Jepice hezký. 9 kilo je dost. Já jsem teď byl chvíli běhat, ať taky něco zhubnu. Ale za odměnu jsem si koupil skoro kilo filetů z candáta, tak bude k večeři se zeleninovým salátem. Kompromis, bez přílohy.:)

Majitel herny (Po, 28. 3. 2016 - 16:03)

Jo, jeden drsnak vedle druheho, hahahaha

At se vam tady dari, jdu ai dal lososa a luxusni vinko, za vase penize

Anonym (Po, 28. 3. 2016 - 15:03)

co tu řesíte nechápu zase..majiteli herny,napiš mi čas a kde budeš a pojedu si vyfotit tvůj rypák po kopačce do něj..A vy sotatní serte na něj na buzeranta

David (Po, 28. 3. 2016 - 15:03)

Ty pičo co se hraješ na majitele herny, což asi těžko jen budeš. Držel jsi mě řetězy spoutaného u automatu a taky jsi mě tam vždycky na řetězu dotáhl. Pičo!Aby tě rakovina i s tvou rodinou pojebala!

Majitel herny (Po, 28. 3. 2016 - 15:03)

Ahoj Davide,
klidne se stav a muzeme se o tom pobavit, jestli jsem te nutil chodit do herny, nebo te tam snad drzel privazaneho u topeni:+)
ANO, nikdo te nennutil ty kokote, vis!!!!!!

David (Po, 28. 3. 2016 - 14:03)

No ještě tak jít do kriminálu kokote! Ne díky, ale spousta lidí se tam kvůli tomuto dostalo. Abstinenci zdar!

Anonym (Po, 28. 3. 2016 - 14:03)

řešíte hovadiny,vyvraždit rodiny tomu synotu,ale zákon je zákon,tak nic

jepice (Po, 28. 3. 2016 - 14:03)

Tak ahoj už jsem doma, pila jsem bylinkovy čaj a vodu....

Takže dnes 24 dní bez a bez....

Ještě mě každej chválil jak jsem zhubla, dnes mám dole 9 kilo...

Abstinenci zdar...

David (Po, 28. 3. 2016 - 14:03)

Majitel je synot, žádné jméno tam není

Davide (Po, 28. 3. 2016 - 12:03)

Adresu máš přece napsanou na dveřích herny kam jsi chodil. Tam je provozovatel svým jménem a nebo název s.r.o. provozovatele. Dáš si na na justice.cz jméno s.r.o. a ve výpisu vyjede majitel.

David (Po, 28. 3. 2016 - 12:03)

Ale povím ti jedu věc, tady ti zmrdi nemají ani ponětí o tom, kolika lidem působí bolest.

David (Po, 28. 3. 2016 - 12:03)

Dej mi adresu a jedu tam!

Mirek Brno (Po, 28. 3. 2016 - 12:03)

Davide, nemusíš chodit do herny. Můžeš na Velikonoce zajít domů k majiteli herny, kde jsi nejvíc prohrál a říct jemu a jeho rodině co si o nich myslíš, a komu všemu zničili život. A dát mu přes hubu. Jestli se Ti uleví.

David (Po, 28. 3. 2016 - 12:03)

Anonym: Přesně!

David (Po, 28. 3. 2016 - 12:03)

A víš co mě nejvíc nasralo když jsem asi před 4 dny odcházel z herny zase bez peněz?Když mi ta obsluha řekla:"Nashledanou." Ty vole já bych vraždil!

David (Po, 28. 3. 2016 - 11:03)

Alespoň vidíš, co jsou to za svině ti majitelé,když jim dávají minimální mzdu a topí se v miliónech. Jo jsem rozjetej, ale nepůjdu tam, musel bych to tam rozbít všechno.

Mirek Brno (Po, 28. 3. 2016 - 11:03)

Davide, chtělo by to míň sprostoty a nadávat hlavně sám sobě. Nikdo Tě gamblit nenutí. Obsluhu v herně dělají kromě jiných i lidé, kteří jinou práci neseženou a třeba i matky samoživitelky. Dělají vesměs na černo a nebo za min. mzdu plus zbytek na černo. Nemají pak nárok na nemocenskou, důchod. Ano, majiteli heren a kasin opovrhuji, ale nebudu snižovat sám sebe sprostým nadáváním. Kdyby jsi místo fňukání radši jako Biker přidal druhou práci, tak uděláš líp. Dlužíš naštěstí zatím docela málo a dá se to splácet. Ale cítím, že jsi rozjetej tak, že dostat se k penězům, hned jdeš gamblit.

anonym (Po, 28. 3. 2016 - 11:03)

souhlas s Davidem!majitelé heren jsou jako dealeři drog!smrt jim!

Reklama

Přidat komentář