Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

"Nechal jsem je, ať se trochu poperou, řekl Trump o turecké invazi se stovkami mrtvých"........
Převzalo Turecko v této oblasti roli USFT ??? A co slíbili Amíci Turecku za tuhle akci ??? 6e by F 35 ???

Rakato (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

Státy NATO bez koulí. Nechápu, proč není Turecko vyloučeno z NATO, když zaútočilo na jiný stát. Morálka zase prohrála v souboji s výhodou, že Turecko je cenný spojenec proti Rusku. Dokonce to nikoho ani nenapadlo, a to je už hodně za čáru.

aladin (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

"Chcete 2500 Kč na nákup? Lidl varoval před podvodníky".....Jak může v KAPITALIZMU někdo skočit na informaci : ZADARMO, to musí být dement !!!

Rakato (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

Hlavní zpravodajové vzpurně mlčí. Ještě že máme Aladina, geniálního ekonoma, kterému vyšlo (na rozdíl ode všech), že kanál Dunaj–Odra–Labe bude ziskový. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- H - systém je sice kauza o Smetkově zlodějně a hlouposti, ale také o hlouposti lidí, kteří si svobodně vybrali firmu, která jim postaví domek, ale když firma zkrachovala, dostavěli její majetek, který jim nepatřil, aniž si to právně ošetřili, a teď drze vykládají, že na ně má stát zadarmo přepsat cizí majetek. Tito ekonomičtí a právní neználci měli pořád pocit, že všemu rozumí a podle toho samostatně jednali, ale když se teď podle soudu mají vystěhovat, rozum jim došel. Je sice smutné, jak dopadli, ale rozhodně to nemají být daňoví poplatníci, kteří budou financovat výsledky jejich hloupých rozhodnutí.

aladin (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

"S internetovými soutěžemi se roztrhl pytel. Podvodníci jdou po penězích".......Když se mi tohle objeví na obrazovce, okamžitě klikám na X !!!

aladin (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

"KOMENTÁŘ: Absurdita církevních restitucí a snah KSČM v zemi ateistické – Thomas Kulidakis".........Pane Kulidakis, nenakradla náhodou církev ty majetky po Bělohorské bitvě ??? Opět totiž dostala moc nad Českou zemí !!! V bitvě na Bílé hoře jesně vidíte jak nás Čech západ miluje a podporuje, úplně stejně jako za Mnichova a i teď po převratu !!! Západ z nás jen saje zisky !!!

aladin (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

"USA bombardovaly v Sýrii vlastní velitelské středisko, aby nepadlo do rukou Turecka"......Pro koho to tam zanechali ??? Snad ne pro nové "ISIL - KURD" ???

aladin (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

"Kvůli dronům museli opakovaně uzavřít budapešťské letiště"......S E S T Ř E L I T !!!!!!!!!!!!!!!!!

aladin (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

"Orbán chce dát Turecku další peníze, aby nepouštělo uprchlíky. Hranici bude bránit silou"....
A dělá dobře, proti tomuhle Sionistickému plána na zničení Evropy je nutné se bránit jakýmkoliv způsobem !!! Co by asi dělali Sionisté, kdyby někdo vypracoval plán na jejich zničení a chtěl ho realizovat ??? Asi by se zuřivě bránili, že ??? Kalergiho plán na zničení Evropy a realizovaný Sionisty je zločin proti lidskosti !!! Všichni kdo se podílí na jeho realizaci by měli skončit před soudem jako váleční zločinci z II sv.války !!!

ShabbbaTot-Jahoda (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

dávat příznivce Státu Israel do jedné roviny s zločiny proti lidskosti mlže jen debil!...Mám zajít na Aeronet a opět sem opsat něco hnusného,antisemitského a rasistického ?!

Rakato (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

Každý si najde nějakého nepřítele - Slávista Spartu, Turecko Kurdy, pražská kavárna Zemana. A ty sis našel Aeronet. Nicméně - když se mi to nelíbí, tak to nečtu. Zabývat se negativními věcmi kazí charakter.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 18. 10. 2019 - 21:10)

no a Aeronet si našel nepřítele ve Státu Israel a Židech po celém světě.Jako Adolf Hitler!...Myslíš že to zvládne...?...Já bych na to teda moc nesázel

Jedovatej (Pá, 18. 10. 2019 - 17:10)

Moje řeč. Jahodovej by to ale moh ještě drobátko vylepšit - zíral by v kompu na článek z aeronetu jako psychickej masochista, a přitom by se moh bičovat jako novodobej flagelant, nejlíp před vobrovským vobrázkem svatýho orla bělohlavýho...

Shabbatot-Jahoda (So, 19. 10. 2019 - 07:10)

Neser brány pekel..!Neser brány pekel.
!!.. Neser brány pekel !!!Jedovatej,Jedovatej
...tak dlouho bude Aeronet nasírat orla bělohlavého, predátora, šelmu orlovitou , obranáře svobody a demokracie svým ruským, pokryteckým a hnusným antisemotizmem, až se orel ale fakt nasere a s nenávisti na Aeronet zatočí jak buben ždímačky a automatické pračce!!!!!

Co si vůbec ty svině myslej...??!!!, že si budou jen tak vyvolávat nenávist,nic se jim nestane a nikdo to nebude řešit.!??.Ale to se nestane a až orel po těch antisemitech vyjede,jak jsem psal...!!!!
..S rozběhem je kopne do prdele až udělají nkotrmelec a salto mortale i s vývrtkou!!!

A prostředním vystrčeným pařátem s drápem ostrým jak ocelová břitva jim natrhne ruskou řiť od kostrčky až po koule!!!Tam se nebude brát ohledů,CIA je sleduje a ví o nich a útok na ně je pouze otázkou času....

Rakato (So, 19. 10. 2019 - 14:10)

Američané opět odešli jako spráskaní psi - tentokrát že Sýrie. A morálně se tam předvedli jako čubky, protože a) vstoupili na území Sýrie nelegálně, b) protože tam vyzbrojili a vycvičili budoucí vojáky IS, c) protože ponechali své spojence Kurdy svému osudu. Jsou to bezectní parchanti. (ostatně jako vždycky).

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 20. 10. 2019 - 02:10)

víš ty co to jsou drony?!...Bezpilotní predátoři,šelmy orlovité...krouží nad celou planetou a hlídají....a jak oběví nějakou zahadrovanou jihadistickou hubu,je po ní!...Něříkej nikdy že Amerika odněkud odešla...Orel bělohlavý nikdy neodchází od nikud!

Jedovatej (So, 19. 10. 2019 - 09:10)

Už ses bičoval, Jahodovej troubelíne? Výstavní příspěvek, všechna čest... takovej hutnej a procítěnej. Tos splácal zastřízliva, nebo ti v tom pomohlo pivo chlemtaný z petky v množství zatraceně velkým, ty šelmo orlovitá? Vobávám se, že ten bělopták má a bude mít dost jiný starosti... je přece připravovanej dost neslavnej ústup z Afghánistánu, v tý Sýrii se teda taky moc nepředved, Turci si z něho zjevně taky moc nedělaj... A k tomu vyvolávání nenávisti... vždyť ty sám tady vyvoláváš nenávist, a k tomu navíc vyvoláváš velikej, vopravdu převelikej smích...

Shabbatot-Jahoda (So, 19. 10. 2019 - 09:10)

No !!.. Moc se nesměj, můj selský rozum mě totiž říká, že blbečky antisemitský z Aeronet brzo smích přejde a nad čím pak budeš u monitoru onanovat je mě ale fakt záhadou...ha,ha,ha

Jedovatej (So, 19. 10. 2019 - 10:10)

"a nad čím pak budeš u monitoru onanovat je mě ale fakt záhadou...ha,ha,ha" --- Toho vopravdu nemám zapotřebí, tebou si ale nejsem jistej... hele, ty si leštíš tyč před vobrázkem vorla bělohlavýho?

Shabbatot-Jahoda (So, 19. 10. 2019 - 08:10)

A ze předu je chytne za koule,stiskne a začne trhat..... slyšel jsi někdy zpěv skřivana..?.. Pištění sviští..?!.. Vřískot vřešťanů...??!... Sloní troubení a řev lva..???...Tak to asi tak pro tvou představu co pak bude následovat a jak jsi psal o té motorové myši,tak přesně jako motorová myš Aeronet vyjede svinským krokem s U$A...a to bude jejich konec,neb v Evropě si teda ani neskrtnou...!! Svině a antisemitský, pokrytecký, hnusný, ruský

Reklama

Přidat komentář