Reklama

stříkání semene

Default User Image
Miroslav (So, 24. 2. 2024 - 16:02)

To je  moc hezké .....

mobil (Pá, 29. 5. 2020 - 20:05)

ahojte

Pavel (Pá, 22. 5. 2020 - 12:05)

Me ve 14 nacapala 12 leta segra jak si hi honim.Kdyz jsem sni byl doma sam,nebo vecer v pokoji tak furt chtela abych si ho pred ni honil.Nekdy chtela abych se ji vystrikal na telo a jindy zas do pusy.Nikdy mezy nami nebyl sex,ale od semene byla kazdej den.

Tamara (St, 20. 5. 2020 - 11:05)

Ja zase zustala s tatinkem sama,mama zdrhla a je asi nekde v rusku,je pry blba rika tatinek,no a vim ze vzdy po koupani,kdyz jsem vylezla z vany a tatinek sel po me tak mel tvrdyho,rikal tomu ze je zvedavy,a pozdeji mi rekl ze je zvedavy protoze vidi moji pipinku,tenkrat jsem to jen tak presla ale ted v sestnasti letech kdyz se holim a tatinek je ve vane(nestydime se pred sebou)tak mu stoji a ja schvalne se
otacim tak aby ji videl co nejvic a kdyz jsem si ji roztahla tak tatinek neco zaseptal a vystrikl bilou hustou vec,semeno a to uz jsem vedela co to je ale ze to muze i samo,tak to jsem nevedela,pry se to stalo ze je dlouho sam,bez sexu,tak si ted uz i sednu pred neho na vanu aby se mohl podivat z blizka a pritom si mackat pindika a strikat,je to hezky pohled.

Tamara (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

A pekne kecas,michale

Míša (Út, 19. 5. 2020 - 02:05)

Sem si to tady přečetlo a řekla to tátovy aby my ukázal jak stříká. Že prej sem na to mladá, abych se dovolyla mámi. Ta se dost vošívala, ale pak souhlasila. Táta mi vokázal čůráka. Má ho moc velkýho. Pak sem si s nim mohla pohrát. Byl hodně horkej a tvrdej. Máma mu ho dlouho honila a kouřila
pak i já ale vystřík až gdyš se honil sám. Semeno lítalo daleko a dlouho. Bylo hustý a bílí. I sem ho vochutnala. Bylo dobrý. Měla sem s toho velký potěšení a dlouho sme si s mámou delali radost a táta se na to koukal honil se a zase stříkal. Mam hodný rodiče.

Karla (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Myslím že Míša nebo Michal pěkně kecá. Nevěřím, že by rodiče takto ukazovali stříkání semene, jedině že jsou uchyláci. Já v patnácti viděla staršího bráchu stříkat. Večer často onanoval ve společném pokojíčku a myslel si, že o tom nevím. Jednou jsem mu řekla, že vím co dělá, že se nemusí tolik snažit s utajením a že bych ráda v rámci sexuálního ponaučení viděla, jak vypadá mužské vyvrcholení. Nejdřív mě poslal do p....e, ale časem na moje prosby rezignoval a ukázal mi to. Fascinovalo mě to a vydrželo mi to dodnes, kdy výstřiky miluji.

Marie (Pá, 22. 5. 2020 - 00:05)

I já mám podobnou zkušenost. Byla jsem od mládí pro muže velmi přitažlivá, díky vnadům. Rodiče mne prostě naučili, jak čelit klukům a případnému otěhotnění. Jednoduše jsem je uměla než došlo ke styku kvalitně vyhonit.

Míša (Čt, 21. 5. 2020 - 00:05)

Nejsem Michal. Sou tu vjetčí úchylárny,kerím vjeříte. Sem holka aproč bich si měla vymejšlet.

Tamara (St, 20. 5. 2020 - 11:05)

Kdyz si te predstavim,taky bych chtela asi brasku ale kdo vi jaky by byl,tatinek nic nerika ale vim ze ceka na to az se bude moct divat,nijak me neosahava i kdyz bych treba chtela lizat,pry je to krasne ale nedovoli si nic,jenom tise kouka a honi si az vystrikne,je mi ho lito.

Tamara (Čt, 14. 5. 2020 - 06:05)

Tata,kdyz jsem ho videla poprve si honit tak mu to jednou striklo a potom hodne teklo a byli to takove kusy a strasne huste,jinak jsem takhle nazivo nikoho jineho nevidela.

Viktor (Čt, 30. 4. 2020 - 08:04)

Mi stříká semeno při vytažení s pochvičky a dohonění ženinou rukou ve třech rázech i dva metry daleko a pak už to jenom vyteče. Ale ty tři střiky jsou plnotučné.

Abe (Út, 28. 4. 2020 - 20:04)

To, jestli muž stříká nebo ne, nemá na oplodnění vliv. Záleží na kvalitě spermií. Stříkání vypovídá spíše o kvalitě prostaty. Na ženy to pochopitelně působí. Za mlada jsem stříkal přes tři metry. Dnes, sotva metr, ale i za to jsem rád. Je to důkaz, že jsem zdravý. Na ejakulaci má vliv spousta faktorů. Délka aktu, motivace, vzrušivost. abstinence, odpočinek, spánek, zdraví i fyzická kondice.

Robin (Ne, 19. 4. 2020 - 22:04)

Mám už 3 dětí a jaksi blbě, protože vůbec nepoznám, že se udělám a teču a když už to registruju je pozdě, to už jsem hotovej. Prostě blbá konstelace těla.

tak (Po, 20. 4. 2020 - 05:04)

To je spíš blbá hlava.

Týna (Ne, 19. 4. 2020 - 21:04)

Měla jsem krátce přítele a ten se nemoh dovystříkat. Do ruky nebo na břicho mi to dělal taky rád a měl dva tři silné výstřiky a pak nekonečně dalších slabších a stále to z něj šlo v malých dávkách až do poslední a trvalo to tak minutu,dvě a já to zbožnovala,proto že když to udělal do mně já jsem byla tak od něj plná že jsem měla největší orgasmy za sebou.

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 21:04)

Ten tě dlouho neměl a ani si to nedělal, když se nemohl vystříkat do konce.

Amálie (Čt, 16. 4. 2020 - 20:04)

Můj má někdy velké množství spermatu a stříká a stříká někdy naopak minimálně skoro nic.

Renata (Pá, 17. 4. 2020 - 09:04)

Můj taky

Mirka (Čt, 16. 4. 2020 - 18:04)

Mám různé zkušenosti, vůbec první můj sexuální vztah byl s klukem a ten měl při vyvrcholení jeden velký výstřik a to bylo vše a byli jsme spolu půl roku a pokaždé to bylo stejné. Druhý partner když mi to nedělal do fifinky, tak se mohl taky ustříkat nekonečně od velkého až po nespočet malých,vlastně taky pak jen tekl a tekl souvisle,ale musím říci,že to bylo moc hezký a poslední můj partner a i manžel to měl mnoho let tak ,že když to chtěl rukou ode mně tak než měl vyvrcholení musela jsem mu penis sevřít tak silně,aby z něj nic nemohlo vyjít a takto mu to držet třeba 10 vteřin až půl minuty. On u toho nepředstavitelně doslova křičel blahem a když jsem povolila tak měl dva,tři snad metrový stříkance a několik slabých. Fantazie!

Reklama

Přidat komentář