Reklama

Syn a masturbace

Kaťa (So, 26. 10. 2019 - 19:10)

Samozřejmě, chutnám se pokaždé. Udělám si to třeba později večer a ráno pak to hned, ještě mokré, při onanii použiju. Začala jsem s tím už tak asi ve čtrnácti a bez toho si dnes svoje hrátky při uspokojování nedokážu představit.

Cvok (Út, 5. 11. 2019 - 07:11)

Kato,fascinuje mne jak to pisete,jak chutnate,sladka nebo slana a kdyz tecete kolik pustite stavicky?

Kaťa (Út, 5. 11. 2019 - 11:11)

V mládí, tak od patnácti jsem měla několik dívčích lásek. Od nevinných dotyků, hubičkování a francouzáky jsme se dostaly až k lízání. Každá s těch mých lásek, když to poprvé zkusila, tak příště mířila jen do mého rozkroku. A samozřejmě já také do jejich. Poznala jsem, že každá dívka chutná jinak, ale u všech to bylo úžasný, jedinečný. Při orgasmu mám zhruba deset stahů a vyteču, řekla bych, tak akorát. Když mám na sobě kalhotky a udělám se do nich, tak i s dokonalým utřením jsou vepředu docela slušně mokrý.

Cvok (St, 6. 11. 2019 - 06:11)

A vzrusuje vas kdyz pisete?udelate si to pri tom?

Cvok (St, 6. 11. 2019 - 06:11)

Kato,rozumim dobre ze mate radeji pičku nez pindika?

Kaťa (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Jsem Bi a preferuji kundičku. Tak bych pojmenovala i dívenky. Při psaní vzrušená nejsem a v návaznosti na to si to nedělám. Těším se na večer nebo ráno až si to s mojím sekretem nebo synovými spermiemi udělám. Ale taky to není každý den. Nechávám si to jen tak ze dvakrát týdně. Ale samozřejmě každý den ráno si ji třu. Jen tak chvíli.

cvok (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

no a deset minut to nevydržela zadna,pri rychlosti kmitani jazyku a sani klitorysu se udelate holka do per minut a to poradne

Sting (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Hele cvoku. Nauč se aspoň základně česky a pak teprv něco piš. A jestli česky umíš, tak se podívej jak to máš napsaný a oprav chyby.

cvoki (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

tak jsem se prehmatl,a co

Kaťa (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Nemluvila jsem o deseti minutách, ale o deseti minutách před orgasmem. To znamená, že s dívkami, jež jsem měla, jsme se dráždily kupř. přes půl hodiny. Pomalu, aby si to ta lízaná co nejvíce užila. A vždycky to dělala jen jedna té druhé. Aby se každá soustředila na to svoje. A udělat si to za pět minut? Proboha, k čemu to je? Teď mám kamarádku se zaměstnání a vím, že bude svolná. Ale postupuji moc pomalinku. I ona. Zatím se jen malinko pohladime, jen tak jakoby letmo. A stejné je to i, až už je to o kus dál. Vyplatí se nespěchat.

cvok (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

ja jsem vas pochopil blbě,mazleni a priprava na orgazmus to je jina věc,samozdrejměze to musí byt dlouhe a pomale a nenapadne a když uz je pripravena na vystrik tak zrychlit,je to jedinečne

cvok (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

vždy při vystriku nenate zadnou chut, az ale při druhem nebo tretim vystriku je malicku uz citit moc,ale fat jen trosku,jinak ty prožitky jsou uzasne,kdyz jste skoro v tranzu

cvok (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

mne nejvic fascinuje ta vune při lizani,neda se to s nicim srovnat a ani to nejde popsat,ja bych mohl mit picku ne tvari sned porad

cvok (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

bože muj,představuju si vas a potrebuju se vystrikat,krasne pisete a mate super zazitky,koule mam az k prasknuti,mate rada vylizani pipinky,ze asi to chce kazda zena

Kaťa (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Kromě malého procenta dívek a žen které si na ni nenechají sáhnout, tak po tom touží snad všechny. Je to úplně něco jiného než onanie. Hlavně, alespoň u mě, ta mučivá doba tak deseti minut před vyvrcholením. Kdy to přichází strašně pomalu, že by se člověk zbláznil. Muži většinou neví jak na to. Zato s dívkama je to suprový. Každá víme jak nám to dělá dobře, jak pracovat s jazykem, střídat různá místa a rychlost kmitání... Aspoň já nedám dopustit na dívky při lízání.

cvok (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

rozumim vam dobře,v lizani jsem byl pochvalen od starsich i mladších zen a kazda se udelala aspoň tri krat,poprve trosku min ale za to potom uz se uvolnili a strikali mi tu dobrotu do pusi,je to pro vas ta největší rozkos,to vim

Majo (Út, 29. 10. 2019 - 08:10)

Dobry den Kato,jenom bych se chtel pochlubit ze dnes mam slibeno ot mamky ze ji pomuzu s holenim pipinky,je skvela ze,uplne se otocila a ja jsem stastny,pripadam si jak v pohadce

Majo (Po, 28. 10. 2019 - 13:10)

Kacenko,vim ze v sesnacti letech namuzu mit vsechno a masturbace je v poradku,jak vsichni pisou,ale s maminkou je to jako kdyz ochutnam buchticku a chci se prokousat k stredu abych dostal to najvic,a mamka uz taky ochutnala moje seminko,delala to se zavrenyma ocima a stale k nemu cuchala,byla asi moc vzrusena,staci ze to jenom pisu a kdyby jste videla jak mi stoji,az to boli

Majo (So, 26. 10. 2019 - 23:10)

Jste uzasna

Majo (St, 23. 10. 2019 - 06:10)

Jste uzasna Kaťo,krasne pisete,a asi jste vazne moc krasna zena,kdyby jste vedela jak si vas predstavuju,chtel bych aby jste mne nachytala pri honeni,je to tak vzrusujici ze se zblaznim

Reklama

Přidat komentář