Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 20:02)

tiez som navrhol manzelke milenca a na prekvapenie suhlasila.Teraz uz len naist toho spravneho su niekde seriozne inzeraty ?

Lukana (Ne, 17. 2. 2008 - 13:02)

Takovýho macka? No to bych řvala taky,ale slastí juj....

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 14:02)

To je slaby muj meri 29 cm!

Jiřina (So, 16. 2. 2008 - 12:02)

25/6,5

zena kandaulist (So, 16. 2. 2008 - 00:02)

a co strašne zvuky?

zena kandaulist (Pá, 15. 2. 2008 - 23:02)

co zanmena strasne velky penis? xixi

zena kandaulist (So, 16. 2. 2008 - 21:02)

dakujem,ze niekto pise za mna...je tazke vymysliet si svoje identifikacne meno???

Jiřina (Čt, 14. 2. 2008 - 11:02)

pro ženu kundalistu,s milencem se scházím jednou někdy dvakrát za měsic s manželem mě oba přivedou vždy na vrchol rozkoše.Dvakrát pozval naš známý ješte svého kolegu se kterým jsem taky souložila.Tento nový partner ma strašně velký penis a když ho poprvé do mě začal strkat tak jsem myslela že mi ji roztrhne,manžel ni potom říkal že jsem vydávalá strašne zvuky,už to chtěl zastavit ale ja jsem chtěla pokračovat.No byla to nádherá prožila jsem alspon pět orgasmu a moji milenci mi kundičku každy vystřikal dvakrát.Dnes máme domluvene setkání takže se už těším na pořádnoů soulož protože přece jenom souložit se dvěma muži je paráda.

zena kandaulist (Po, 11. 2. 2008 - 15:02)

to Jirina: stretavas sa s nim sama,alebo v trojke? inak ti gratulujem,ze ste nasli na prvykrat normalneho,s kym to uz tak dlho tahate! v to som dufala aj ja,ze sa nam to podari na prvykrat ale nestalo sa tak...

Mark (Po, 11. 2. 2008 - 13:02)

U nás to bylo jako u Jiřky. Taky jsme 15 let manželé. Řekli jsme si , že bychom rádi vyzkoušeli trojku MMŽ i MŽŽ. Tu první máme splněnou, bylo to dost zajímavý, ale do tý druhý varianty se nám nedaří sehnat tu druhou ženskou :-(

Jiřina (Po, 11. 2. 2008 - 12:02)

Manžel před pár roky přišel s nápadém že mě chce vidět souložit s nějakým cizim mužem,no skrátka že neví ale že ho to strašně vzrušuje.Byla jsem proti a nechtěla jsem o tom ani slyšet,ale po ročním nalehání jsem souhlasila že to vyskouším abych mu udělala radost ale byla jsem taky zvědavá jake to bude s novým mužem po 15 letem manželství.Manžel našel na inz.jednoho přijemného o deset let mladšího muže se kterým jsme se po nezavazném setkání sešli na hotelu.No bylo to něco nádherného muj milenec ma poměrně velký penis a přitom dlouhou výdrž .No chci říci že od prvního setkání uběhlo už sedm roku tak se dvakrát měsičně setkáváme a ja se strašně těším na soulož s mým milencem.Manžel si taky přijde na své a nejradějí ma když mi ještě vytéká s kundičky milencovo sperma .

čtenář (Po, 11. 2. 2008 - 06:02)

Ano, vyzkoušeli jsme, ale málo. Proto jsem spíš jen čtenář.

zena kandaulist (Pá, 8. 2. 2008 - 22:02)

to ctenar: dakujem za podporu :-) uz si aj ty nieco vyskusal?

čtenář (Pá, 8. 2. 2008 - 11:02)

pro ženu kandaulistu: chci podpořit to co píšeš - souhlasím s tebou ve vyjádření o sexu i o vašem pohledu na kandaulistické aktivity. Vaše pojetí odpovídá tomu co cítím i já.

zena kandaulist (Čt, 7. 2. 2008 - 21:02)

To jua: dakujem pochopil(a) si ma spravne...

zena kandaulist (Čt, 7. 2. 2008 - 21:02)

nejak som asi nepochopila,co ty myslis pod pojmom "len sex" ja si myslim,ze sex nie je len roztiahnut nohy a konec...samozrejme,ze striedanie poloh k sexu patri...a nevymyslam si nic pokial ide o to,co rozpravam muzovi...vzdy mu poviem vsetko tak ako sa udialo...a nemyslim si,ze by mi malo preco byt manzela luto!!!myslim si,ze skor treba lutovat kandaulistov,ktori by to chceli zazit a nemaju s kym... chcceli a chceme to obaja,ked to jednemu z nas prestane vyhovovat tak s tym koncime a zijeme si nadalej svoj zivot...

jua (St, 6. 2. 2008 - 16:02)

tak asi kdyz je kandaulista jeji chlap a vzrusuje ho to, a ji to nevadi,tsk o nic nejde ne?ona zrejme netouzi po tom,aby ji jeji muz vykladal nejaky kydy o jinejch zenach..

Muž (St, 6. 2. 2008 - 10:02)

To: zena kandaulistu
Mimochodem, potvrdila jsi slova Jagera.
Jinak, co se týče tvého vztahu a pohledu na milence: je-li pravdou to co píšeš, pak se před tebou s úctou skláním.
Mě by ale dále zajímalo, jestli sex s milencem nějak svému manželovi přikrášluješ a řekněme, že si něco vymyslíš, nebo mu to podáš opravdu tak jak to bylo? Ptám se proto, že jsi napsala, že s milencem jde jen o sex. Nevím jak bych to vysvětlil, ale zdá se mi, že pouhý sex je jen o udělání se a hotovo. Pak se zase musím ptát, jestli právě tohle manžela vzrušuje? Promítnu-li si z časového hlediska, že milence máš už dost dlouho, že se stýkáte i párkrát do měsíce a stále jde jen o ten (obyčejný) sex, pak si myslím, že manžel už musí být dost otrávený a co nevidět ho to přestane zajímat. Jenže jak se zdá, ty nejsi hloupá a buďto si vymýšlíš, nebo asi zase jen tak o pouhý sex nepůjde, mám pravdu? Pokud manželovi nechceš lhát, pak si myslím, že musíš s milencem udržovat neco jiného než pouhý sex. Vymýšlíte nové polohy, varianty praktiky, ...? Pak to ale není jen sex. Rozumíš mi? No a je-li to tak, pak mi dovol ještě jednu otázku: Není ti poněkud (někde uvnitř tebe samotné) manžela trochu líto?
Nyní to vypadá, že se ptám podobně jako anonym výše, ale věř mi, že to tak není. Nenapadám tě, že děláš něco, co kdyby dělal tvůj manžel by se tobě samotné nelíbilo ... anonym, kterému jsi odpovědala, neví o čem je řeč a netuší o čem kandaulismus je. Jistě si také nepřečetl tvé dřívější příspěvky, kde by našel odpověď, že to manžel na rozdíl od tebe chtěl a chce.

zena kandaulist (Út, 5. 2. 2008 - 21:02)

skoda,ze si sa nepodpisal,ale iste sa spoznas...zeny kandaulistky myslim si,ze neexistuju,kandaulizmus je "domenou"muzov a moj manzel netuzi po inej zene...este by som ta poprosila,skus si nastudovat o com kandaulizmus je...dakujem

pro ženu kandau (Út, 5. 2. 2008 - 20:02)

A vychutnala by jsi to, že tvůj manžel si to rozdá někde s milenkou /cizí ženou/, vrátí se domů s ještě téměř mokrým ptákem a napáchlý cizím parfémem si to rozdává s tebou a vykládá ti jaké to bylo s tou druhou? Jaké měla prsa, bradavky, klitoris, jak vlhla a vzdychala, jak přirážela a kouřila, jak střídala polohy a uměla se hrát s penisem, jak jemně šimrala varlata a prohrabovala se mu ve vlasech, jak vrněla a schoulila se po vyvrcholení do klubíčka, jak polkla všechno semeno a zapila ho vínem. No a tak dále. Vzrušilo by tě to až k orgazmu?

Reklama

Přidat komentář