Reklama

Trestání kluků

Jan (Čt, 3. 5. 2012 - 10:05)

Jak potrestat kluka když...Já si myslím,že to musíš zvážit sám.Zda ho budeš bít,nebo mu jem domluvíš a něco mu zakážeš.Záleží na tom,jestli to bylo ojedinělé a jak k tomu přesně došlo.Tohle všechno zvaž a pak ho nějak potrestej,ale moc to neodkládej.

Z (Út, 1. 5. 2012 - 23:05)

Jak potrestat kluka když...Tak v tom ti místní uchylové neporadí

A (Út, 1. 5. 2012 - 22:05)

Jak potrestat kluka když donesl poznámku že ve škole mlátí spolužačku? :(

tresty kluku (St, 18. 4. 2012 - 07:04)

kouknete na www.olinka.denicek.eu

Marek (Po, 16. 4. 2012 - 12:04)

Já taky hlídal kluka,pětiletého.Svým přátelům.Tak drzého zmetka bych nikomu zažít nepřál.Pořád lítal po pokoji,schválně dupal.Na moje domluvy,aby si sedl nereagoval.Tak jsem ho chytil a položil ho na sedačku.Mlel sebou a ječel,ale nebylo mu to nic platné.Sundal jsem mu ponožky,stáhl z něho kalhoty a slipy.Vyhrnul jsem mu tričko a domluvil jsem ručně jeho nahému zadku.Po výprasku se už zklidnil.Ale při bití ječel jako siréna.

Lukas (So, 14. 4. 2012 - 16:04)

přesně tak Jano. Já se...Kdyz s brachou oba dostavame remenem na holou tak jsme u toho kdyz dostava ten druhej, ale pred segrou nedostavame. Stahnout kalhoty a vystrcit holej zadek je ponizujici a taky to, ze za dverma slysi ty rany a vykriky zbytek rodiny, ale ta bolest je daleko horsi, kdyz padaji rany tak na stud ani nepomyslim.

Pepa (So, 14. 4. 2012 - 12:04)

Hlídal jsem jednou o víkendu devítiletého kluka kolegovi z práce.Jmenuje se Marek a byl pěkně drzý.Pořád hrál hry na notebooku a nechtěl se učit,ikdyž to měl uloženo a já měl na to dohlédnout.Na mé naléhání odsekával a nakonec mě poslal do pr--le.Dostal facku a odešel jsem do jiného pokoje.Za půl hodiny za mnou přišel a tvářil se zkroušeně.Že prý už se naučil a jestli ho přezkouším.Neodpovídal jsem mu.Tak začal jinak.Omlouval se,že už to neudělá a abych to na něj neříkal.Když viděl,že to nezabírá ta řekl - tak mi nařežte.Řekl jsem že tedy ano,ale ať si pak nestěžuje,sám si trest vybral.Řekl,že ne a zase to na mě začal zkoušet - můžu si nechat kalhoty,nebo musim do spoďárů -ptal se.Odpověděl jsem mu,že drzý kluk musí být bit jedině úplně nahatej.Myslel jsem to napůl v legraci.On to vzal vážně.Sice po mě kouknul,zrudnul,ale pak se celej rychle svlíknul.Stál přede mnou nahatej a bosej,trochu se červnal.Ukázal jsem mu na sedačku.Pochopil a lehnul si na břicho.Hlavu si položil na zkřížené ruce.Odepnul jsem řemen a začal jsem ho bít.Za chvíli začal vzlykat a naříkat.Pleskavé rány dopadaly na jeho holý zadek,dokuk ho neměl celý rudý.

Zdena (Ne, 12. 2. 2012 - 12:02)

Samotna fyzicka bolest moc...Přesně tak. K trestu stud rozhodně patří. Na mně taky působilo víc to že na sourozence a rodiče vystavuju holý zadek a pipinu než samotný výprask. Dostávala takhle řemenem ještě na střední škole. Mám kluka a holku 13 a 11 let a když už dojde k výprasku jdou kalhoty i spoďáry taky úplně dolů a přehnu je přes koleno a klasicky jim nasekám zadek vařečkou

Hermann (Po, 9. 1. 2012 - 19:01)

Samotna fyzicka bolest moc...přesně tak Jano. Já se nejvíc styděl, že jsem nahatej a je mi všechno vidět. Navíc ohnutej a zadkem vystrčenej, vystavenej na ní - prostě bylo vidět úplně všechno. Takhle bych se dobrovolně nikdy žádný holce nepředved.

Jana (Po, 9. 1. 2012 - 15:01)

Samotna fyzicka bolest moc ucina neni. Kluci casem priviknou a otupi. Treba paskem na zadek je mnohem ucinejsi na holou nez pres kalhoty. Ne proto ze to vic stipe ale protoze musi ukazat nahej zadek a s tim i pindoura.

! (Po, 9. 1. 2012 - 10:01)

Rány padají tam, kde došly argumenty.

koks (Ne, 8. 1. 2012 - 23:01)

Když je sináček hodně...jen mu dej poradny vyprask po prdeli co mu patri a pak mu rekni aby jsi klek do kouta.s nahou prdeli a klecet tak aspon tri hodiny.a kdyz neuposlechne tak znovu vyprask ale poradny aby jsi tak tyden nesedl.to jsi nemuze dovolovat preci.

Jakub (Ne, 8. 1. 2012 - 22:01)

U nas doma plati ze zeny vladnou a muzi musi poslouchat. Jsem trestan spolecne se svym otcem od me sestry , matky , tety i babicky.

Lucinka (Pá, 4. 9. 2020 - 22:09)

To je velmi dobrý vtip ÚCHYLE

Václav (So, 5. 9. 2020 - 09:09)

Na jaký příspěvek je to reakce ? Nikde jsem ho nenašel.

Reakce (Ne, 8. 1. 2012 - 22:01)

Když je sináček hodně...No je vidět,že ho řežež málo.

Maminka (Ne, 8. 1. 2012 - 13:01)

Když je sináček hodně drzej,tak mu stáhnu kalhoty a naplám na prdel. V tu chvíli neřešim,jestli je u toho sestřička. Mě taky příde ponižující když po něm něco chci a on mě před sestřičkou pošle do prdele. Tohle si prostě nesmí dovolovat.

hermann (Ne, 8. 1. 2012 - 10:01)

ahoj, já dostal jako kluk na holou před stejně starou holkou ve 13 letech. K mé ostudě nejvíc přispělo to, že jsem se před výpraskem složil a brečel předem a prosil.Pak při výprasku jsem byl vystrčený holým zadkem k ní.Strašně jsem se styděl a ona se smála.

D. (Pá, 30. 12. 2011 - 16:12)

Zdravím, jak trestáte kluky? Používáte například výprask před stejně starými holkami?

Reklama

Přidat komentář