Reklama

Trestání kluků

Jindra (Po, 13. 1. 2014 - 18:01)

Z puberťáka dnes jinak než...Ono těch pětadvacet na holou nebyl nikdy špatně vymyšlený trest. A předkové dobře věděli, že proutek třeba ohýbat, dokud je mladý. Ale dnes se z každého plesknutí dělá bůhvíjaké sadistické týrání dítěte. A nahota je zejména pro nevybouřeného, divokého a drzého klacka docela dobrý prostředek, aby zkrotnul. Ale vysvětlujte to pseudoexpertům na pedagogiku...

Jindra (Po, 13. 1. 2014 - 18:01)

Z puberťáka dnes jinak než...Ono těch pětadvacet na holou nebyl nikdy špatně vymyšlený trest. A předkové dobře věděli, že proutek třeba ohýbat, dokud je mladý. Ale dnes se z každého plesknutí dělá bůhvíjaké sadistické týrání dítěte. A nahota je zejména pro nevybouřeného, divokého a drzého klacka docela dobrý prostředek, aby zkrotnul. Ale vysvětlujte to pseudoexpertům na pedagogiku...

přesně tak (So, 20. 4. 2013 - 12:04)

všem prasatům, co píšou na tuto diskusi: ÚCHYLOVÉ VŠECH ZEMÍ, VYLIŽTE SI.....!! Je úchylné fantazírovat o trestání kluků. Je to nenormální. A co se týče výchovy, tak občas plácnout jo, ale výprasky jsou dávno přežité. Je to kruté a hloupé. Jste ubožáci - vy, co takhle vychováváte, i vy úchylové, co o tom sníte a naštěstí to nikdy nebudete mít možnost reálně udělat, protože děti nemáte, protože jste úchylní a nechce s vámi nikdo žít!!!!! Howgh !!!

Slávek (Po, 8. 4. 2013 - 11:04)

Plácáte tady všichni nesmyly a výplody chrobné fantazie.

UKR (Pá, 15. 3. 2013 - 16:03)

já bych spíš seřezal ty...To je mi divný----možná je láká že po nich nechce sex a třeba že se jim nekouká na prsa a zadek, že je přitahuje že je to prostě jen kamarád-nezkaženej

no (Pá, 15. 3. 2013 - 10:03)

V mém okolí je asi...já bych spíš seřezal ty holky. On z toho nemá rozum, ale trochu divný je, že se ONY chtějí objímat s ním...

(anonymka) (Čt, 14. 3. 2013 - 19:03)

8-10letej kluk ? Znáte ho vůbec ? To vypadá, že by mu klidně mohlo bejt klidně i 12let, některý kluci vypadají dlouho jako malí... a za další někteří jsou prostě vyspělejší ? A proč by se měl stydět za 5let, že se v 10letech objímal s 15letýma holkama, spíš naopak.. tak co tu vůbec řešíte ?? :-D

UKR (Čt, 14. 3. 2013 - 17:03)

V mém okolí je asi 8-10letej kluk odhadem takový věk. je takovej živej, a dost se kamarádí s mnohem staršíma třeba 15letýma holkama. myslíte si, že je vpoádku, že se snima objímá? Já myslím že ne. Asi se mu už zapalujou lejtka. každopádně tim holkám co se s nima objímá a možná i ten kluk by mu neuškodilo dostat na zadek-co myslíte. Kdyby ho ted někdo při tom objímání vyfotil a ukázal v 15 tu fotku asi by se styděl co dělal v tich 8 letech za blbosti.

Ivana (Čt, 14. 3. 2013 - 09:03)

U nás dostávali kluci mnohem větší výprasky, často širokým řemenem, ale holky zase byly bity častěji, i když v úvozovkách jenom vařečkou. Takže to nakonec vyšlo tak nějak nastejno.

Michal (So, 2. 3. 2013 - 07:03)

Někdo tu už dřív...je živej ten kluk z gymplu ale v zádadě hodnej

čeče (St, 27. 2. 2013 - 19:02)

Někdo tu už dřív zminoval, že by výprask na holou potřebovali různí dětští herci z Ulice. Já za sebe k tomu přidávám ještě toho spratka, co hraje v seriálu Gympl. Seriál nesleduju, ale viděl jsem jeden díl a tam byl nesnesitelnej. Jako asi už mu bude nějakejch cca 13-14 let, ale to podle mě je ještě stále ideální věk na výchovný nářez.

@zavinac@ (Po, 18. 2. 2013 - 15:02)

Já bych řezal ty děcka americký jak pořád křičí to není fer a tak a toho smrada asi z terminátora asi dvojka jak má sex s 14ůletou

@zavinac@ (Po, 18. 2. 2013 - 15:02)

ty co se před ženami obnažujou a znásilnujou asi jo jinak ne

Honoré de Sáde (Ne, 17. 2. 2013 - 17:02)

Kluci by se měli trestat kleštěním varlat a bitím po penisu.

@zavinac@ (Ne, 17. 2. 2013 - 08:02)

tyjo jakoby to tady zamrrzlo před skoro měsícem

Eva (Čt, 24. 1. 2013 - 10:01)

a volals policajty?měls

neblaznete (Čt, 24. 1. 2013 - 02:01)

Byl jsem neco vyrizovat v panelaku a z navstevy jsem bezel po schodech dolu. Narazil jsem na pripoutaneho kluka k sprusli zabradli. To byl takovy ulek, ze se to nedada popsat

Eva (St, 23. 1. 2013 - 08:01)

Tak ruční výprask na holou...tento názor asi sdílím,taky to tak cítím,zatím děti moc nebijeme,není třeba,jsou malé,ale kdyby došlo na něco vážnějšího,klidně na zadek dostanou i vařechou,nebo tak..ale zas asi ne tak aby si týden nesedli..jinak za známky,já jsem kdysi dostala od našich rákoskou na konci října ve čtvrté třídě,to mi bylo9,a do dubna jsem neměla v žákovské(ani na vysvědčení) horší známku než dvojku,takže drastické ,ale účinné..já bych to ale svým dětem takhle nepředávala tuto výchovu,přece jen je to dost drsné..

pan ixík (Po, 14. 1. 2013 - 14:01)

Tak ruční výprask na holou...přesně tak a já sem tu pořád za úchyla když to říkám

*** (Ne, 13. 1. 2013 - 15:01)

VIDĚLI JSTE TEĎ REPORTÁŽ...Tak ruční výprask na holou snad opravdu není žádné týrání. A to nemluvím ani tak o výprasku za trest za známky, ale spíš třeba za to, když se dítě, nebo puberťák chová hnusněk ostatním svým vrstevníkům. Třeba šikana, a tak. Ono je to jako s nemocemi. Jasně, že kvůli obyčejné chřipce nemusím hned nasazovat léčbu jak u rakoviny, ale rakovinu zase na druhou stranu nevyležím a nevyléčím ji jen bylinkovým čajem! Stejně tak kluka nebudu řezat za prkotinu, ale třeba za šikanu, nebo když už se tka "vymknul z kloubů", že už vůbec na žádné domluvy neslyší, tak mu určitě dám radši pětadvacet na holou, než aby mě z něho vyrostl kriminálník, co někoho okrade nebo zabije.

Reklama

Přidat komentář