Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Zbyněk (So, 17. 7. 2021 - 21:07)

Návštěvníku omluva - ty ho máš :-)

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 17:07)

je pravda že když jsem v roce 2013 chodil s jednou vozíčkářkou tak jsem s ní strávil noc v posteli na p .s. jsem si netroufl ale hladil jsem jí prakticky všude záda prsaa bradavky prdelku taky a ve předu taky sice se jí z toho chtělo po tom čůrat ale směl jsem tam jít s ní ( i když jí pomáhala asistentka) sice byla tak silná že bylo vše pouze slyšet ale aspoň jsem slyšel piss své tehdejší přítelkyně. asi jsem tady nemusel psát takové podrobnosti jen jsem chtěl naznačit že před 8 lety jsem se případného vztahu s vozíčkářkou nebál a nebránil se mu i když je pravda že bych to vzládnul jen s takovou která si umí sama přesednout u těch kterým se musí trochu více pomáhat by to asi už trochu nad mé síly bylo

Terka (So, 17. 7. 2021 - 18:07)

Já sem celkem mobilní vzhledem k mému postižení no sem úplně zdravá holka no utíkat nemůžu

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 18:07)

ok ale stejně díky že jsem se mohl s jedním ze svých zážitků i svěřit od doby co se tady na doktorce pohybuju na různých vláknech najdu takovéhle pochopení málokdy

Terka (So, 17. 7. 2021 - 19:07)

Já taky no sem Ztracená nevím co bude dál mám život v haji

Terka (So, 17. 7. 2021 - 19:07)

Tak snad není nic ztraceno no akorát nohy jsou pryč

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 21:07)

jednonohá plavkyně předloni přeplavala Kanál La Manche, jak se u nás říká (pro Američany English Channel, Britové jen Channel). Má přítele, o nohu přišla kvůli rakovině, což je horší než úraz. Protože někdy se ten rak vrátí. A pamatuji jistého jednonohého Otu, neměl problém sehnat ženskou, kde přesně mu noha končila nevím, nosil protézu, ale řekl bych, že dost vysoko. Ono muže zajímá ještě víc co je mezi nohama než ty nohy samotné, prostě to tak je, jinak by se lidi nemnožili.

Zbyněk (So, 17. 7. 2021 - 21:07)

Souhlasím s tebou Návštěvníku.

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 15:07)

Terka tak seš polekal amputovaný holky?

Zbyněk (Pá, 16. 7. 2021 - 14:07)

Terko, jsi stále přeci žena, nemáš jen ty pahýly a milující muž ti je bude klidně hladit rád. Máš zadeček, máš prsa, ruce, těch ženských vnadů ti ještě zbývá dost a pohledná jsi jistě také. Atraktivní můžeš být i na vozíku, nepodceňuj se tolik.

Terka (Pá, 16. 7. 2021 - 14:07)

Zbyňku ty si psal že si starší mě je 21 no taková holka bez nohou na vozejku se jen tak nevidí tak všichni koukají no a teď bych byla v posteli odhalena a kluk by spatřil ty moje odhalené pahýlky tak by utekl

Tereza (St, 14. 7. 2021 - 20:07)

No chtěla bych sex sem na vozíku po amputaci

Pavkol (So, 17. 7. 2021 - 11:07)

a hele jaká souhra náhod ta o které tady píšu se jmenovala Tereza akorát že jí 21 nebo byla možná o něco starší bylo už tehdát takže dneska to vychází cca na rovných 30

Návštěvník (Pá, 16. 7. 2021 - 09:07)

To přece není překážka v sexu , když se chce tak to jde vždycky . Naopak když se nechce tak je to horší než když se nemůže .

Terka (Pá, 16. 7. 2021 - 10:07)

No já bych chtěla ale jak by to probíhalo a když si uvědomím ty moje pahýly a jaké by to snimi bylo?

Návštěvník (Pá, 16. 7. 2021 - 10:07)

Pahýly přece zavedení penisu nijak nebrání .

Terka (Pá, 16. 7. 2021 - 21:07)

Vzal bys moje pahýlky za ty zaoblené konce a já bych je tedy dala od sebe a mohl bys do mě vniknout? Žejo

Zbyněk (So, 17. 7. 2021 - 21:07)

Terko, myslím, že vzal, ale nesoustřeď se jen na ně, máš i jiné ženské vnady, např. třeba krásně voníš, jak ve vlasech, tak i tam dole, máš jemné ruce atd. Už tady máš i potencionální nabídky, škoda, že ti anonymové nemají alespoň nick. :-((

Pavkol (Po, 26. 7. 2021 - 21:07)

tak se terky můžeš ujmout zase ty zbyňku zdá se že jsem to podělal na celý čáře

Zbyněk (Po, 26. 7. 2021 - 21:07)

Pavko, já se mezi vás přestal plést, neb jsem asi dříve narozený než vy a určitě bych Terce mohl dělat taťuldu. Chápu její potřeby se k někomu přitulit a pomilovat se. Je komunikativní a určitě citlivá. Já kdybych jí balil, už bych si jí napsal o mejla, či telefon a neřešil to všechno tady, nebo přes soc.sítě. I dopis, nebo SMS může sině erotická. Rozhodně bych tady neřešil čůrání :-)))

Reklama

Přidat komentář