Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Iris (Ne, 22. 9. 2019 - 18:09)

No to uz je dejepis mas pravdu to sem byla jeste na houbach ted uz nane asi nepudu sem zvedava na ty moje nove nohy jak se snimi skamaradim no snad to pujde ?

Majk (St, 18. 9. 2019 - 22:09)

Koukal jsem na snimek vozejckaru a kdyz tam byla lechtiva scena tak me napadla otazka jestli je mozne ze mohou met sex DVAvozickari a pripadne jakym zbusobem by to slo.uz nejakej cas me to vrta hlavou tak jsem sebral odvahu a ptam se zde budu rad za odpoved dekuji

Návštěvník (St, 18. 9. 2019 - 23:09)

Oni sex nemají, ale děti mít můžou. Semínko se získá tzv. vibrostimulací, v nemocnici na žalud přiloží speciální vibrátor na 3x 3 minuty, poté dojde k ejakulaci, kterou sestra zachytí do misky, materiál se pak použije k oplodnění. Je to dobré, jaké vymoženosti moderní medicína nabízí.

Zbyněk (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

Zda mají, nemají sex bude záležet na miře postižení, ideální je partner choďák. Jinak s virostimulací souhlas, ale lze ji praktikovat i v domácím prostředí a bez nutnosti spec. přístroje, masážních, vibračních přístrojů je na trhu spousta. Ale pozor, je to zase individuální a co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 21:09)

tak vibrační přístroje jsou různé, ten nemocniční je navržený pro vypůsobení ejakulace u postižených mužů. Kupovat nějaký přístroj v sex shopu, tak mi přijde trošku divné. Jestli to chápu dobře, tak kdo je dole ochrnutý, tak orgasmus necítí, ale po stimulaci dojde k ejakulaci. Tj. má to smysl pro plánování rodiny, oplodnění dítěte. Ne k provozování nějakého sexu s partnerkou. Pro pravidelné užívání by jinak bylo lepší mít nějaký přístroj ze zdravotnických pomůcek. K jednorázovému odběru spermatu, nebo několikanásobnému, než se zadaří, tak to je asi jednodušší zajít k lékaři, nakonec zákrok by mohla provést i zdravotní sestra, i když na fotkách byly dvě osoby, doktorka a sestra. Nebo na doma ten vibrační přístroj krátkodobě zapůjčit, pak vrátit, aby bylo pro další pacienty. Mít to doma trvale, tak k čemu. Pokud jde o vozíčkáře, který není dole ochrnutý, ale "jenom" nemá nohy, tak by mohl fungovat normální sex. Samozřejmě poloha a způsob takové, aby to šlo provést, nejspíš tedy by aktivní byla zejména partnerka. Já jsem rád, že i různě postižení lidé mohou mít partnery a mít normálně děti.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 13:07)

Kočičko voníš mi na dálku !!!

Tereza (Po, 22. 7. 2019 - 16:07)

Jak vis ze vonim ?A tak napis jaka je to vune ,nebo by sis me privonel?

Návštěvník (Út, 23. 7. 2019 - 12:07)

Ženy voní hezky ve vlasech, ale u jinde :-))), záleží,kde bys mi dala přivonět, pak je už ale blizoučko k polibku, nebo olíznutí :-))) a nebo i k jemnému erotickému kousnutí :-)))!!!!

Irena (St, 18. 9. 2019 - 23:09)

Sem tu nova na voziku ahoj lidicky.

Zbyněk (So, 21. 9. 2019 - 22:09)

Ahoj Irenko, konečně dámská společnost :-), hned je to tu veselejší!!! Jsi nová jenom tady, nebo i na vozíku?

Irenka (Ne, 22. 9. 2019 - 00:09)

Sem nova a na voziku no moc vesela nejsem

Zbyněk (Ne, 22. 9. 2019 - 13:09)

Já když byl "novej" na vozíku měl jsem to taky tak, uvidíš, že časem se vše urovná. Na něco si zvykneš, s něčím se smíříš, někoho ztratíš a někoho zase najdeš. Já to tak měl. :-) Psala jsi sem dost pozdě, nemůžeš spát?

Iris (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

No mit vozik ve dvaceti jako ja to neni zrovna vesele ale uz mi delaji protezy no pry budu celkem normalne chodit.

Zbyněk (Ne, 22. 9. 2019 - 17:09)

No, vidíš přeci jen něco pozitivního, máš možnost získat příspěvek na auto a jeho úpravu, v Kladrubech si udělej řidičák pokud ho nemáš atd. možnosti tu jsou.

Irena (Ne, 22. 9. 2019 - 14:09)

Sem na voziku pul roku takze sem nova na doktorce i mezi vami.

Zbyněk (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

Já jsem para od 1991, tak bych si troufl i něco poradit, ale rozhodně si tu nechci hrát na vševěda a odborníka :-). Po půlročním bytí na káře, jsem prakticky tápal, co vlastně jak bude dál. A že toho bylo, jak negativa, tak pozitiva. V této fázi spíše převyšovaly ty negativa.

Terezka (Po, 22. 4. 2019 - 21:04)

Tak mi napis

Tuk (Po, 22. 7. 2019 - 15:07)

Terezko napiš meila písnu ti něco hezkého.

Terka (Po, 22. 4. 2019 - 16:04)

Muzu psat jen sms ty asi ne?

Terka (Po, 22. 4. 2019 - 12:04)

Tak proc nepises

Reklama

Přidat komentář