Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

To umím taky takovéhle popěvky :" Líbá tě Líba, v politice je síra.Líba je bílá.Myš v dálce vidí kus sýra, koroptev vajíčka svoje si hlídá. Myslivec na posedu je šmíra. Myslivce z placatky si přihýbá.
Trump se na to ze satelitu dívá, Melounie se mu přes rameno do twiteru dívá."

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

Trump je neomezený ! Zírat na kozi Melounie tak jsem taky a píštu texty a tweety asi jako tento : "Pekáč, kozy, skvostný mekáč, dám si hambáč, mám doma zlatý řetězy, cecky luxusní, štětky, zlatej hajzl, vymetám klíny stoprocentní miss, nejsem žádnej hajzl!"

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

Sexuálně neuspokojený návštěvníku, nehraj si na středověkého básníka, jehož jméno si nepamatuju a docvaklo mi, že si to byl ty co sem psal tvoje sexuální alarap : "Bílá je černá a černá je bílá, vystříknu sémě do tvého klína." A to sem nepatří, založ si třeba vlákno : "Klíny slečny Míny."

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

To teda s Trumpem souvisí, to je člověk jako my, má své pudy, má své sexuální motory.
Ráno kafe posnídá a celý den se mu zajídá. Co ho drží nad vodou, je sex se svojí starou-mladou.

aladin (Po, 7. 10. 2019 - 07:10)

"Trump potopil kurdské spojence. Turkům dal zelenou k invazi na sever Sýrie"......Jak může ten samozvaný ředitel zeměkoule dávat někomu povolení k přepadení suverenního státu ??? Je tak nadutý a nebo omezený ???

aladin (Po, 7. 10. 2019 - 07:10)

"https://gloria.tv/video/S4PtNR3KUUxF1CYBgaGavWmb4"
"Výzva Jiřího X. Doležala: Oživme za komunistů oblíbený festival politické písně""Jiří X. Doležal 3. srpna 2016 • 16:17 Olivie Žižková aneb Jak pitomá husa zahání uprchlíky zpěvem"...............
X doležale, že jsi nadutý omezenec vím dávno, takže mně nepřekvapuješ svými výroky !!! Zavedení politické písně tenhle režim nikdy nepovolí, když je u nás zakázaná píseň od K. Kryla : DEMOKRACIE !!! V tomto režimu se blokuje PRAVDA a šíří DEZINFORMACE a LŽI !!!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Pozor, Doležal je sečtělý, nezdá se to,ale začal fetovat až po vejšce a do té doby jen studoval a četl a pozor je ze stopro komunistické rodiny.Otce prý nezná, to mu tak věřím. Prý nezná, ha ha ha. A matka byla komunistická kádrovačka na univerzitě či co. Otec prý velká komunistická šajba.

aladin (Po, 7. 10. 2019 - 01:10)

"Kino Barrandov
Tajná operace".......To se Sionisti v Německu musí opravdu děsně bát ADF, když natočily tenhle film !!! Místo aby udělali pro Německý národ to nejlepší, to je vystěhovat imigranty zpátk odkud přišli, tak vymýšlí další manipulace s lidmi !!!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 00:10)

No dnes to nechám, sláva nám i budoucím , slunce v duši...

aladin (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

"Barrandov News
Moje zprávy"......Nebyly by také hodinové manželky ???

aladin (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

ČT-To se ví ! .....Fake je ČT !!!

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

Tolik mrtvejch, ale nesmí třeba noční vlci přijet uctít veřejně a okázale na výročí hroby svých padlých předků. Přitom např.tanky byly krematórium pro jejich osádku velmi strašlivé a říkalo se, že prlměrná doba dožití tanků v případě útoku je asi 4 minuty. Jako zvláštně krematózní tanky pro posádku po zásahu se jevily tanky Sherman.

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

Zřejmě to chtěli poskytnout Bradymu třeba, inštalatérovi co vyobjížděl se svými tragickými přednáškami školy v Kanadě a straši tam lidi k smrti...

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

Zřejmě to chtěli poskytnout Bradymu třeba, inštalatérovi co vyobjížděl se svými tragickými přednáškami školy v Kanadě a straši tam lidi k smrti...
--------------------------------------------------------------------------------
To je ale antisemita, nechtěl Bradymu dopřát státní pohřeb! Ptfuj, hnus!

ShabbaTot-Jahoda (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

co máš ty antisemitská kurvo proti přeživšímu holokaust,dítěti,které ztratilo celou rodinu ještě před 13 rok?!...Hajzle!....Nu!...A toto je lůza z ulice,která podporuje prezidenta Zemana?!...Mám i to myslet,anebo si to nemám myslet?...Protože jestli by byl pan prezident Zeman Žid jak před celým světem tvrdí,vystoupil by proti projevům antisemitizmu!..Nemlčel by a ostře by vystoupil proti primitivům se základním vzděláním jako jsi ty a taky by sepsul Aeronet....."!Děje se to,anebo se to neděje?!...Tak ano,anebo ne?,!

Základní (Po, 7. 10. 2019 - 19:10)

vzdělání tu máš jedině ty. A jak vidno, nervy v klidu dlouho neudržíš. Asi jsi dnes zase přebral, když máš tu smrtelnou chorobu.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

na vás neonacisty a antisemity se musí tvrdě!...Nejlépe na to šel svého času ruský voják za světové války,ten věděl co je třeba!

jahodo (Út, 8. 10. 2019 - 06:10)

že zrovna ty se oháníš ruským vojákem.....

Shabbatot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 08:10)

Ti obyčejní Rudoarmějci všichni hrdinové bez rozdílu..
Stalin a lidé kolem něj vrazi,ty asi nevíš, že Abwer zneužili českou tajnou službu k podstrčením dezinformací ohledně důstojníků z CA a Stalin na základě toho provedl masové čistky , důsledkem čehož pak Rusko ze začátku prohrávalo válku?... Jenže to jsou ti nahoře,ti obyčejní lidé, dělníci, učitele a jiní obyčejnou lidé nejvíce trpěli , já jejich oběti zlehčovat nebudu,u mě to jsou hrdinové a pořád cítím kladné emoce pri pohledu na jejich uniformu a při pohledu na Wehrmacht zápor a odpor..je to prostě ve mě a jiný asi nebudu.

Shabbatot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 08:10)

Jenže tam je rozpor... během války hrdinové,po ní okupanti...kde ale není jsou armády západu...to jsou hrdinové jak za války tak po ní, pořád samá pozitiva, hlavně pak voják z U$ Army,to jsou správní chlapci v zeleném a jsou tací pořád, já jahoda jim fandím.!

Reklama

Přidat komentář