Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Pozor, Doležal je sečtělý, nezdá se to,ale začal fetovat až po vejšce a do té doby jen studoval a četl a pozor je ze stopro komunistické rodiny.Otce prý nezná, to mu tak věřím. Prý nezná, ha ha ha. A matka byla komunistická kádrovačka na univerzitě či co. Otec prý velká komunistická šajba.

aladin (Po, 7. 10. 2019 - 01:10)

"Kino Barrandov
Tajná operace".......To se Sionisti v Německu musí opravdu děsně bát ADF, když natočily tenhle film !!! Místo aby udělali pro Německý národ to nejlepší, to je vystěhovat imigranty zpátk odkud přišli, tak vymýšlí další manipulace s lidmi !!!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 00:10)

No dnes to nechám, sláva nám i budoucím , slunce v duši...

aladin (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

"Barrandov News
Moje zprávy"......Nebyly by také hodinové manželky ???

aladin (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

ČT-To se ví ! .....Fake je ČT !!!

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

Tolik mrtvejch, ale nesmí třeba noční vlci přijet uctít veřejně a okázale na výročí hroby svých padlých předků. Přitom např.tanky byly krematórium pro jejich osádku velmi strašlivé a říkalo se, že prlměrná doba dožití tanků v případě útoku je asi 4 minuty. Jako zvláštně krematózní tanky pro posádku po zásahu se jevily tanky Sherman.

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

Zřejmě to chtěli poskytnout Bradymu třeba, inštalatérovi co vyobjížděl se svými tragickými přednáškami školy v Kanadě a straši tam lidi k smrti...

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

Zřejmě to chtěli poskytnout Bradymu třeba, inštalatérovi co vyobjížděl se svými tragickými přednáškami školy v Kanadě a straši tam lidi k smrti...
--------------------------------------------------------------------------------
To je ale antisemita, nechtěl Bradymu dopřát státní pohřeb! Ptfuj, hnus!

ShabbaTot-Jahoda (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

co máš ty antisemitská kurvo proti přeživšímu holokaust,dítěti,které ztratilo celou rodinu ještě před 13 rok?!...Hajzle!....Nu!...A toto je lůza z ulice,která podporuje prezidenta Zemana?!...Mám i to myslet,anebo si to nemám myslet?...Protože jestli by byl pan prezident Zeman Žid jak před celým světem tvrdí,vystoupil by proti projevům antisemitizmu!..Nemlčel by a ostře by vystoupil proti primitivům se základním vzděláním jako jsi ty a taky by sepsul Aeronet....."!Děje se to,anebo se to neděje?!...Tak ano,anebo ne?,!

Základní (Po, 7. 10. 2019 - 19:10)

vzdělání tu máš jedině ty. A jak vidno, nervy v klidu dlouho neudržíš. Asi jsi dnes zase přebral, když máš tu smrtelnou chorobu.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

na vás neonacisty a antisemity se musí tvrdě!...Nejlépe na to šel svého času ruský voják za světové války,ten věděl co je třeba!

jahodo (Út, 8. 10. 2019 - 06:10)

že zrovna ty se oháníš ruským vojákem.....

Shabbatot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 08:10)

Ti obyčejní Rudoarmějci všichni hrdinové bez rozdílu..
Stalin a lidé kolem něj vrazi,ty asi nevíš, že Abwer zneužili českou tajnou službu k podstrčením dezinformací ohledně důstojníků z CA a Stalin na základě toho provedl masové čistky , důsledkem čehož pak Rusko ze začátku prohrávalo válku?... Jenže to jsou ti nahoře,ti obyčejní lidé, dělníci, učitele a jiní obyčejnou lidé nejvíce trpěli , já jejich oběti zlehčovat nebudu,u mě to jsou hrdinové a pořád cítím kladné emoce pri pohledu na jejich uniformu a při pohledu na Wehrmacht zápor a odpor..je to prostě ve mě a jiný asi nebudu.

Shabbatot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 08:10)

Jenže tam je rozpor... během války hrdinové,po ní okupanti...kde ale není jsou armády západu...to jsou hrdinové jak za války tak po ní, pořád samá pozitiva, hlavně pak voják z U$ Army,to jsou správní chlapci v zeleném a jsou tací pořád, já jahoda jim fandím.!

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 12:10)

Shabbatot-Jahoda , jo hrdinové, kteří zavraždily 3 miliony Vietnamců, hrdinové, kteří od konce druhé světové války zavraždily přes 18 000 000 lidí !!! Opravdoví hrdinové !!! A ty jsi DEBIL !!!

Shabbatot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 12:10)

Já bebil a ty zase kanibal.!! Uvedomujes si vůbec, že komunista v Kambodža žral děti?!!!... Děti mají prý velice chutná játra...a přesně toto se tam dělo a ještě hůře!

Shabbatot-Jahod (Út, 8. 10. 2019 - 12:10)

Debil

myslíš (Út, 8. 10. 2019 - 10:10)

že se to dá nějak léčit?

Shabbatot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 11:10)

Asi ne, necítím tak sám,.
vem si třeba Koněva...na jedné straně velitel osvoboditel a ihned nato okupant s rukama od krve....co si mám jako na to myslet?.
A stejně jako já uvažuje přes polovinu české veřejnosti,teda zatím... těm mladým je to již fuk a časem se to bude jenom horšit..

Jedovatej (St, 9. 10. 2019 - 14:10)

"těm mladým je to již fuk a časem se to bude jenom horšit.." --- Ale co to, Jahodovej, takovej pesimismus? Co ten tvůj katolickej dorost, vo kterým tady vobčas básníš? Ten to nevytrhne? No, asi vopravdu ne, když tak sleduju vobčasný vejsledky voličskejch průzkumů, nevypadá to, že by ty tví lidovci stoupali v žebříčcích popularity... tetka s kosou je neúprosná a neúplatná, lidoveckejch členů a a voličů ubejvá, stejně, jako komunistickejch... tak zbohem a šáteček, a pozdravujte ve frontě před pekelnou bránou...

Reklama

Přidat komentář