Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Jojo je bukvice (Ne, 12. 5. 2013 - 11:05)

EmčaEmča.

Patrik (So, 11. 5. 2013 - 22:05)

EmčaRaději šukám bez kondomu na ostro, s kondomem to jako když lížete lízátko přes igelit.

jojo je kačer (So, 11. 5. 2013 - 22:05)

Ne, ale je to asi Jojo.Emča

Milan (So, 11. 5. 2013 - 22:05)

Milane, vy dva se znáte?Ne, ale je to asi Jojo.

Jan (So, 11. 5. 2013 - 21:05)

ty seš si jistej...Milane, vy dva se znáte?

Milan (So, 11. 5. 2013 - 20:05)

ty seš si jistej...Není to 100%, lepší je kombinace ochran.

milane (So, 11. 5. 2013 - 20:05)

ty seš si jistej kontrolovanou ej...
ty ?????
už tě znám .. ty si ho tak maximálně sám honíš......

Milan (So, 11. 5. 2013 - 19:05)

Já kondom k smrti...Souhlasím, při kondomu jsou pocity jsou slabé. Takže radši stálá partnerka a jiné formy ochrany (pesar, kontrolovaná ejakulace apod.).

jak (So, 11. 5. 2013 - 15:05)

můžete bez kondomu? Jste blázni, hrajete ruskou ruletu. Schválně na co vám padne"
kapavka, sifylis, genitální bradavice, nebo AIDS_????

(So, 11. 5. 2013 - 14:05)

Jedině bez - svěrací kazajku nebrat!!

Oki (So, 11. 5. 2013 - 10:05)

Já kondom k smrti nesnáším. Čert vem tu pauzu na rozbalení a nasazení:-) ale jde o to, že pořád musíme kontrolovat, jestli je na svým místě, jestli se moc nezhrnul, zpátky to natahovat. absolutně si sex neužiju, protože jsem pořád ve střehu, jeslti je šprcka ok. Navíc k tomu v sobě cítím to tření a umělý teplo. Já mám problém, že málo vlhnu ikdyž jsem vzrušená a pak mě opravdu začíná třít. Přicházím tímhle i o přítelovo vzrušení - pár kapiček které také fungují jako mazivo. Lubrikační gel pomůže třeba na chvílu a poté taky trošku zaschne nebo jak to říct a je to nanovo a pořád domazávat, kontrolovat.. no dílo :-D si pak připadám jak robot, který má tohle všechno nastarost a musí dělat, že se mu sex s tímhle líbí :-D Mám stálého přítele, vím že nemoci jsou možné, ale třeba ta důvěra s braním pilulek se dá vyřešit tak, že moje antikoncepce je kroužek - Nuvaring. který se nosí 3 týdny v kuse a pak týden pauza na menstruaci. Hormony jsou v něm a postupně se uvolňují do těla. Takhle může přítel kdykoliv nahmatat, že kroužek je tam kde má být :-) jo a poslední věc, miluju když se mi pak udělá do pusinky a zkuste přítele nakonec vykouřit a polknout, když měl celou tu dobu gumu na sobě a celý tím latexem jde cítit - blééé

Věrča (Út, 14. 12. 2010 - 12:12)

Kondom není třeba když partner dává pozor

Fero (So, 4. 12. 2010 - 23:12)

Co tady na kondomech melete o Kalouskovi?

Lilipoutt (So, 4. 12. 2010 - 21:12)

Je to fakt,co z toho...Každopádně Kalousek by měl jít i s tou svou pseudo-stranou.

Václav Nemorave (So, 4. 12. 2010 - 21:12)

Spíšto do všech pořadně...Do análu? A jsme u jádra pudla, kdo může, za všechny ty věci tady? ODBORNÍK KALOUSEK a jím nominovaný pokračovatel úpadu JANOTA a opět starý známý Kalousek. Nechápu jak mu může ještě někdo věřit. Takový člověk má už dávno sedět někde jinde, kde se kravaty s oblekem se nenosí...

Jitka (So, 4. 12. 2010 - 21:12)

partnera, který má připravený kondom si nesmírně vážím. Dnes jsou tak dokonalé, že je ani nevnímám, zejména ty ultratenké. V manželství ať se stříká vesele ale náhodná známost jedině s K.

Kamil (So, 4. 12. 2010 - 14:12)

Je to fakt,co z toho zapíchat si bez kondomu kvůli tomu že je to cítit líp než s nim a pak něco chytit.Navíc to ani každý nemusí přiznat i kdyby věděl že něco má.Lidi jsou různý.

Mira (So, 4. 12. 2010 - 13:12)

Ale ale, proc hned to sproste...V krátkodobých vztazích je potřeba být opatrný, nikdy nevíš s kým spíš...mě kondom nevadí

dominik (Čt, 22. 7. 2010 - 12:07)

Spíšto do všech pořadně nacakat a walit dál a pak klidně i do analu

fuj Miro (Pá, 7. 5. 2010 - 15:05)

Stříkej si do kýble ty prase nečistý!! Jak už tu někdo napsal, ženský nejsou hrobky na semeno!!!

Reklama

Přidat komentář