Reklama

Harašení na pracovišti

Honza (St, 20. 12. 2017 - 06:12)

Honzo, tak jak probehl...Potíže se žádný nevyskytly. Akurát ten večírek byl na lodi, takže někerý lidi byli připosraný z toho, že dopadnem jak na Titaniku. Ale nedopadli sme jak na Titaniku. Jiný lidi a prej i někerý holky se zlinkovali jak notovej sešit, ale nepoblil se asi nikdo. Jeden kluk zas prej nevěděl, jak se dostal domu. Já jsem tam ale ani nemoh bejt ňák extrémně dlouho, poněvadž jsem musel stihnout poslední vlak z Gun Hill ve 22:51. Další jel až ráno v 5:47. Takže jsem si dal jenom tři štyrdeckový píva a jedno jednodeckový šampáňo a šel jsem na vlak. Tim vlakem jsem dojel tam, kde jsem měl zaparkovaný auto. Takže potom eště 44 kiláků střízlivej autem a před půlnocí jsem byl doma.

Vanda (Út, 19. 12. 2017 - 23:12)

Naše firma má vánoční...Honzo, tak jak probehl vecirek?

Holmes (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

Jsem muž, který byl...Když se derete do gayklubu, slušnost,vůbec se nedivím,že po vás vyjel,většinou totiž gayové dělají naoko Pilarku nebo Zagorku a pak jsou celý nadšený,že je povalí a rozdá si to s nimi,takže jestli vás jen porazil na postel ,tak to nebylo myšleno zle,jen vy jste udělal chybu.Přeci vám nebude dávat květiny a a pak vám skládat básně,to se dělá ženám,buzíci na to jdou trochu přímočařeji.

Hanz (Út, 19. 12. 2017 - 15:12)

Jsem muž, který byl sexuálně obtěžován a proti si myslím, že je vhodné, aby se muži připojili k #MeToo.

Ano, byl jsem sexuálně napaden. Mnoho mužů, zejména homosexuálů, má zkušenosti s napadením.Nejde sice o tak často záležitost jako u žen, ale je to časté.
Jako mnoho homosexuálů jsem byl sexuálně obtěžován. Muži se dotýkají mých nohou nebo rozkroku v gay baru nebo na večírcích, nebo dokonce v práci, dělají narážky za mými zády nebo odmítají opustit můj byt když jsem je vyzval - při této příležitosti mi ten člověk přirazil na matraci a řekl mi, že se mě chystá znásilnit. Můj přítel byl tak vyděšený mým telefonátem, že přišel ze dveří nesoucí řeznický nůž. Byl už tehdy pryč - a naštěstí mě nepřefiknul.

Takže ano MeToo.

Honza (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Nedávno jsem četl článek,...Naše firma má vánoční večírek neska.

Honza (Čt, 14. 12. 2017 - 09:12)

Nedávno jsem četl článek, ve kterém se psalo, že řada firem zrušila vánoční večírky, a to s ohledem na probíhající vlnu sexuálního harašení. Myslím si, že je to správné. Všichni muži by tam seděli upjatí, báli se napít, ze strachu, aby se pod vlivem alkoholu nedostali do nějakého maléru. Ještě by bylo možné pořádat večírek zvlášť pro muže ( buzna bar ) a zvlášť pro ženy. Nebo jej pořádat společně, ale bez alkoholu. A to je snad lepší, když ten večírek vůbec neproběhne.

Karla (St, 29. 11. 2017 - 10:11)

A můžeš ty možnosti...Chudí lidé budou mít furt ty samé možnosti jako měli vždy, bohatí budou muset bohužel za vše platit. Nebo jste již viděli či slyšeli, že by nějaká holka žalovala traktoristu, že jí při zábavě šáhl na zadek?

Karla (Út, 28. 11. 2017 - 11:11)

V Torontu, stejně jako v...Nejspokojenejsi je treti strana - ta ktera ty podniky provozuje. Jen to ukazuje na smutny trend, jak se i z lidskych vztahu a sexuality stava cim dal vetsi byznys. Lidi si to neuvedomuji, ale za chvili bude uplne kazdy aspekt jejich zivota zdrojem prijmu pro nejake koncerny. Zadarmo nebude ani sex.

Honza (Út, 28. 11. 2017 - 11:11)

V Torontu, stejně jako v...Třicet striptýzovejch pajzlů?

A co bordely? Bordely tam teda nejsou?

Já jenom, že ve striptýzovym pajzlu nejsou prostitutky, takže se tam nedá píchat.

Honza (Út, 28. 11. 2017 - 11:11)

Samozřejmě, že existuje....A můžeš ty možnosti nějak podrobněji popsat? Dík.

pche (Út, 28. 11. 2017 - 10:11)

No mne by spíš zajímalo,...Samozřejmě, že existuje. Co by neexistovala.

Honza (Út, 28. 11. 2017 - 10:11)

A proč né? Než aby...No mne by spíš zajímalo, jestli ještě existuje v dnešní době nějaká možnost normálního seznámení muže a ženy?

pche (Út, 28. 11. 2017 - 10:11)

V Torontu, stejně jako v...A proč né? Než aby kdejaký vobejda na ženskou sahal a měl blbý kecy... na spoustu chlapů nic než zákon neplatí (a na mnohé z nich ani ten zákon). Mně se také nelíbí, když si chlap dovolí, je to moje tělo a moje důstojnost a kdo má problém neudržet se, tak ať si to ventiluje jinde.

Josef (Út, 28. 11. 2017 - 10:11)

V Torontu, stejně jako v celém západním světě je sexuální harašení v plném proudu. Muži se tam proto bojí navázat jakýkoliv kontakt se ženou. Existuje tam ale asi 30 striptýzových podniků, kam mají muži vstup zdarma. Uvnitř pak zaplatí vybrané dívce, která se před nimi svlékne a dohází pak k dotekům a hlazení a to i na přirození té dotyčné dívky. Na tomto příkladu je vidět, jak trh pružně zareaguje na každou proměnu ve společnosti. Výsledkem je, že muži jsou ( alespoň částečně ) sexuálně uspokojeni a ženy nejsou sexuálně obtěžovány. Spokojenost na obou stranách.

Dan (Po, 27. 11. 2017 - 16:11)

Dnes jsem někde četl o zpřísnění pravidel při natáčení erotických scén. Nechápu v čem je problém. Myslím si, že ve většině filmů vůbec žádné erotické scény nejsou nutné. A pokud by se někdy našel nějaký film, kde taková scéna je nezbytně nutná, pak není problém v dnešní době takovou scénu vytvořit pomocí počítače bez reálných herců.

Karel (St, 15. 11. 2017 - 12:11)

Je velice dobře, že tyhle skandály v Holywoodu vypluly na povrch. Od teď si již žádný producent ani režisér nedovolí žádnou herečku obtěžovat. Což je jen správně. Role tak dostanou pouze herečky, které doopravdy něco umí. Je ovšem otázkou, zda mezitím filmový průmysl kvůli tomu nezkrachuje. Nebo by chybějící herečky mohli nahradit muži - herci v ženských maskách, tak jak tomu bylo na divadle ve starověkém Řecku.

Honza (St, 15. 11. 2017 - 12:11)

Pánové, není třeba to tak...No jestli se bude v muslimáckejch hadrech chodit i na koupaliště, do bazénu, do vířivý vany a do sauny, a to všechno jenom proto, aby na holkách nebylo nic vidět, tak to ad absurdum vopravdu bude.

Markéta (St, 15. 11. 2017 - 10:11)

Taky máš recht.

No a...Já bych řekla, že pokud jsou lidi normální, tak se vždy domluví. Hodně mladí kluci to někdy přehánějí a holkám je to nepříjemné, ale je to určité období života, na které později člověk většinou vzpomíná rád. Dospělý člověk opravdu nejde s nikým, s kým nechce jít (pokdu nenarayí na vyloženoého násilníka) a dokáže se ohradit proti obtěžování, na to hned nemusí někoho udávat za harašení. No a pokud člověk narazí na opravdového úchyla, který člověka pronásleduje i proti jeho vůli, tak to snad byl trestný čin vždy. Je smutné, že kolikrát právě v takových případech policie nekoná. Ví se o někom, že je sexuální násilník a dokud opravdu někomu vážně neublíží, tak na něj nikdo nemůže. Nevěřím, že si herečka musela něco nechat líbit - nemusela - jo možná by nedostala roli, ale pokud budou platit takovéto zákony o harašení, tak stejně ty herečky, které nebudou samy od sebe projevovat náklonnost k režisérovi (pokud to bude typ proutníka) roli nedostanou. To, že si některá kvůli roli nechala něco líbit od režiséra, kolegy herce atd. ,vypovídá dost o ní samotné. Kdyby to byla tak nezastupitelná hvězda pro danou roli, tak jí nikdo nevyhodí, ani když dá režisérovi košem.

Dan (St, 15. 11. 2017 - 09:11)

Neska byl na novinky.cz...No tak ti kluci si budou muset počkat do 18ti let. Můžou si od svých 15ti let šetřit a hned jak jim bude 18 let, můžou jít hned do bordelu. Předpokládám, že jedna návštěva vyjde tak na 1.500 Kč. Takže potom tam budou moci chodit každý měsíc. Těch 1.500 Kč každý měsíc snad našetří.

rozum (St, 15. 11. 2017 - 08:11)

Pánové, není třeba to tak hrotit ad absurdum.

Reklama

Přidat komentář