Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Jiří (So, 19. 10. 2019 - 16:10)

Neboj, jednou to musí přijít a ochladit se! Také se těším až budu moci dělat procházky v péřových bundách zimní krajinou, už aby to bylo.

Anonym (Ne, 20. 10. 2019 - 08:10)

No momentálně je všady kolem ne teplo, ale přetepleno, ulice jsou plný chlapců ve vypasovaných sáčkách (nemyslím tím pytlíky) a vesměs mají ty startrekový přiteplený fousy jako Spock. Metrolumbersexuálové jak vyšitý. Tihle znaj procházky zimní kravinou maximálně z fejsbůku. A svlečny (údajně opačné úhlaví) se zas vyznamenávaj dírama na kolenou atd. Ani tohle nevidělo sníh nikde jinde než na počítači. Vím, není to téma přímo týkající se těchto stránek, ale když tohle potkáváte dnes a denně, a navíc slyšíte ty blbosti, co krákaj do mobilu na celej autobus, tak si přejete, aby všichni konečně zmrzli a byl od nich pokoj...
A já bych se na to s chutí dívalo, jak mrznou, tuhnou a drrkkookkatttaj zzubbbammmaaa... až dodrkotaj.

Jana (Ne, 20. 10. 2019 - 09:10)

Ale já s přítelem nosíme také těsné džíny s dírami na kolenou a já mám malá trička, přítel ale zase volnější. Fousy nemá. Oba nosíme volné mikiny s kapucí, tedy já nosím hodně ty jeho, ty máme společné a péřovky nosíme oba a to jak ty tenké tak i pořádně vycpané - ty máme taky společné. Na zimu ovšem ty díry nenosíme. Je fakt, že kvůli módě a jejím trendům by za ně radši někteří položili život, než je porušit. Nechápu ty narvané těsné tenké péřovky, to ji už mít na sobě ani nemusí, ztrácí to efekt. Nová doba, co se dá dělat.

Anonym (Ne, 20. 10. 2019 - 10:10)

Jo jo, ta nová doba, Greta nám to vysvětlí... Ani za populárním kruhem podle ní nebude potřeba mít péřovku, hahaha. Přeju hezkej den.

Návštěvník (Út, 15. 10. 2019 - 10:10)

tu mate odkaz https://postimages.org/

MMSK (Po, 14. 10. 2019 - 22:10)

nedovoli mi pridat web odkaz vyskoci ochrana spambot, tak budem davat miesto bodky slovo

MMSK (Po, 14. 10. 2019 - 22:10)

tak moncler hudson dosiel a je to nadhera, niet co dodat, prikladam foto www. medzeru prec ibb.co/ftgdCXZ

Návštěvník (So, 12. 10. 2019 - 23:10)

klídně začnu
https://i.ibb.co/GPmgYH7/IMAG0078.jpg

kombineza (So, 12. 10. 2019 - 22:10)

Tak ich zaveste niekam inam a tu dajte link na fotografie v kombinézach.

BP. (So, 12. 10. 2019 - 19:10)

Zase teplo, tak aspoň tu tenkou bundu přes tričko.

Lenkanabal... (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

Dopolene jsem byla od rána v Praze a cestou po městě na vlak potkala hodně holek s kulichem na hlavě. Pomalu to začíná. Když si vzpomenu pár let zpátky tak v kulíšku nechtěly chodit ani v mrazech a poslední dobou se to asi stává módou. Sama jsem měla také slabšího a roláček s vestou.

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 22:10)

tak sem dejte foto aspon tich vasich kombinez ne ? kdyz tu o otom tak basnite :D a delate hrdiny :o

Anonym (Pá, 11. 10. 2019 - 18:10)

Nějak jsem si nevšimla, že by sem šli přidávat fotki...

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 23:10)

nedaj , jen kecaj.

wt (Čt, 10. 10. 2019 - 06:10)

Viděl jste někdo včerejší Výměnu manželek? Docela dobrý - hned několik péřovek s kapucí, několikrát i normálně nošenou doma v bytě, pak taky na vodě bez mikiny či trička pod ní (jen s topem). A nošení pěkné kožené bundy doma v bytě také nebylo špatné.

Anonym (Čt, 10. 10. 2019 - 07:10)

...třeba nic lepšího na sebe nemaj...

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 17:10)

Ale vypadá to hezky, o tom žádná. Na doma to taky někdy nosím jen tak a nic pod tím.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 23:10)

Dovolím si oponovat, nejen že helma patří na svah ale i lyžařská helma chrání hlavu před chladem jak hlavy tak zátylku tak i uší(pravda je že kuklu nemáme). rozlišovák máme spíš aby dcera byla vidět, a chrániče na kolena na to když spadne na ten rychlí zledovatělí led aby to nebolelo.Ne aby hřáli.

fublibuk (St, 9. 10. 2019 - 15:10)

Nevím, jestli vaše reakce byla na mou odpověď, ale tím jsem chtěl naznačit, že o helmách a chráničích to v tomhle diskuzním vláknu není. Ano, helmu na svah ano, bez toho je to o život, ale tady je to o tom, jak si pomazlit tělo, chápete? :o) A to v helmě a chráničích jde dost blbě, nemyslíte?

Návštěvník (St, 9. 10. 2019 - 23:10)

OK , omlouvám se že vám tu narušuji tu nudu a že přináším nové téma, to nabalování se to péřovek a kulíšků a je tu už ohraný, Ale kdzž vás to baví mlet pořád to samí.
Už nic nenapíšu, můžete být v klidu.

Reklama

Přidat komentář