Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 12. 10. 2019 - 14:10)

Já pak k tomu napíšu dýl.Jen sem vás přišla pozdravit.Sem na výletech.Je moje nejoblíbenější teplota venku až se mi chce z toho brečet.Ten hnus sychravej je konečně na pár dní pryč.

bianka (So, 12. 10. 2019 - 16:10)

Jo Milu ozvi se a vypovídej se. Jsi hodná, že si vzpomeneš na tuhle diskusi a chceš se s náma podělit.

bianka (So, 12. 10. 2019 - 06:10)

Fernando a změní se něco tím, když se podepíše třeba Jan, za hodinu se podepíše Olina a potom třeba Eda, Jana, Lída, Kamil a pod.?

Fernando (So, 12. 10. 2019 - 00:10)

Měl jsem na mysli tu dobu, kdy Miluna nevěděla, jak to má řešit s Denisem a jak to má on s Maruškou, zda za nimi má jet a tak. Je toho dobře jedna a půl stránky tady - zpochybňování, záměrné provokace až nadávky, jak je hnusná, že už lepší nebude...a další věci, které nesmí říct ani soudce zločinci. Anonymní autoři dobře vědí, ostatní si to vyhledají. Miluna tomu nakonec podlehla a její dočasná a labilní pohoda byla zničena ("Nahlodali jste mě"). Napsal jsem k tomu něco, ale příspěvek se smazal. Nakonec to vyřešil sám osud - těhotenství Marušky; škodiči zůstali mimo. -- Miluno, já vím, že mezi nimi jsou i slušní pisatelé - občas se to i pozná. Ale pokud se nedokážou podepsat, budou pro mě pořád v jednom pytli.

Radka (Pá, 11. 10. 2019 - 20:10)

Tak kde s Alicí jste? Já tě nechci ztratit tak bych tí odpustila i jinou protože tě miluju a jde mi o tebe,tak bych ti to tolerovala ale nebyl by to už tak pěkný pocit jako když máš jen mě.Bála bych se jestli mi třeba s jinou nesrovnáváš.Pro mě jsi jediná a tak to zůstane.

Miluna (Pá, 11. 10. 2019 - 14:10)

Tak to už působim pěkně v prdeli když si někdo myslí že si dělam srandu:-( to mi docela mrzí.Nevim co je na mě srandovního??? Nebo jak dochází materiál? Já píšu vše co cítim tak jak to zrovna je.A když mam kolem sebe nudu a prázdnotu tak to prostě napíšu,zážitky taky,prostě se vypisuju a nevim jestli teda to má cenu se vypisovat.Už sem si to říkala kolikrát ale když nepíšu tak cítim ještě větší vnitřní prázdno.Je to muj osobní problem.A nikdy se mi toho nepovedlo uplně zbavit.Jen se to občas zmírní,nebo zmizí chvílema a psanim se to někdy uvolňuje.Bianko tady je taky slunečno.K večeru někam vyjedem.Co budeš dělat ty? Anonyme to mi jentak zajímal Radky názor protože ona ví že jí nemiluju že k ní cítim kamarádství se sexem a kdybych to někdy měla zase s nějakou do které bych byla zamilovaná tak jak by to brala.Jinak máš pravdu budu si dělat co chci.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 21:10)

kamarádství se sexem? s tebou aby se člověk bál promluvit, uf

bianka (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

Každý máme něco, každý jsme nějací a když se k tomu přidá nemoc, je to o to těžší.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 21:10)

jaká nemoc? HIV není nemoc, až AIDS je nemoc, a to ona nemá

bianka (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

Zdravím Milu, užij si výletu. Snad tam máte slunečno, tak jako u nás.

a já si říkal (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

že si dělá jen srandu. Že je to parodie jejího života furt dokola a že jí dochází materiál. Ale možná takoví lid žijí a myslí ten svůj jájismus a sobectví smrtelně vážně. Ale určitě pište

Miluna (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

Raduš a kdybych někdy měla i něco s jinou tak to už by si mi kvuli tomu nechtěla??? Lucce sem křivdila,dneska mi napsala že mi ráda uvidí příští týden.Snad ti to nebude vadit??? Fernando horší že já nepoznam skym zrovna píšu a vim že nějaký anonymové jsou hodný ale občas se spletu.No ale už sem zase zrychlená a potřebuju se toho zbavit,asi dneska s Alčou někam pojedem.

Miluno (Pá, 11. 10. 2019 - 14:10)

Nic s jinou, Raduše ti nedala povolení. Ještě se jí budeš ptát, nebo prosit. Snad máš svůj život a žádná Raduna ti nemůže poroučet.

Ale (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

je to od Fernanda docela vážné obvinění. I když nevím, jak by mohl někdo někoho zničit na anonymní diskuzi, kam ničený nemusí psát a hlavně nepíše svůj život ale virtuání život

bianka (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

Jenže Miluna sem píše svůj reálný život, i když někdy něco zatají.

Miluna (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

Nerozumim slovum jak píšeš že nepíšu svuj život ale virtuální? Jakej virtuální život???

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 10:10)

Taky nevim Luboši co Fernando myslí.

Fernando (Pá, 11. 10. 2019 - 02:10)

Radko, anonymové jen číhají, jak by mohli škodit, minule dost sprostým způsobem ničili psychicky Milunu. Já se vám divím, že na ně vůbec reagujete.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 08:10)

?????

Luboš (Pá, 11. 10. 2019 - 07:10)

O co šlo Fernando kdy ničili Milunu? Asi jsem to nečetl.

Reklama

Přidat komentář