Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

¨tana (Út, 28. 11. 2006 - 16:11)

S partnerem-dlouhodobym ne...s nahodnymi ci kratkodobými znamostmy bych jej urcite pouzivala...
a co se týká pohodlonosti tak i kdyz sem zena a pri sexu je mi to jedno zda tam kondom je ci ne, tak mi to neni moc prijemny-je nejakahezka chvilka a najednou se to musi kazit kondomem-ale samozrejme sem pro kondomy:-)

kiwi (Út, 28. 11. 2006 - 16:11)

se svým stálým partnerem ne, jinak ano

Tom (Po, 27. 11. 2006 - 23:11)

Ty vole Škardo, ty už máš syfla v posledním stádiu...tobě už kondom nepomůže.

Škarda (Po, 27. 11. 2006 - 18:11)

Nosím kondómy pořád u sebe,ale ještě jsem si ho ani jednou nestačil nasadit.Vždy to byla taková rychlovka že to ani nešlo stihnout.Doufám že se dožiju důchodu.Bože chraň Ameriku,co to plácám chraň měěěěě!

Jane (Po, 27. 11. 2006 - 17:11)

No s cizim clovekem v dnesni dobe bez kondomu, to je fakt risk!

M (Po, 27. 11. 2006 - 16:11)

Mne to prijde s kondomem neosobni... nelibi se mi to, navic pritel vyvrcholi po velmi dlouhe dobe... bez kondomu je to proste lepsi. Ale bez kondomu jedine se stalym partnerem! Klidne bych si vyzadala i HIV test, nebudu zbytecne riskovat!... Mam staleho partnera, tak to ted neresim, jse si prvni, ale jinak bych to chtela takto.

Victoria (Po, 27. 11. 2006 - 11:11)

Marek: To je blbost, co píšeš, nebo to teda aspoň neplatí všeobecně. Můj bývalý přítel zažil svůj nejsilnější orgasmus se mnou, když na sobě měl 2 (!) kondomy.

Victoria (Po, 27. 11. 2006 - 11:11)

Rozhodně s kondomem, je to pro mě příjemnější, praktičtější a hygieničtější. A navíc bezpečnější v kombinaci s HA, než spoléhat se jenom na pilulky nebo jenom na kondom. Nejsem typ na náhodné známosti, ale i se stálým partnerem bych prezervativ chtěla používat. Připadá mi ale, že většina chlapů na to po delší době chození nepřistoupí. Nebo se mýlím? Slyšela jsem, že jsou i páry, které se kondomem chrání celý život.

sona (Po, 20. 11. 2006 - 11:11)

Me kondomy nevadeji. Jsou navlhcene, coz resi muj problem co se vlhkosti tyce, ochrana pred nemoci i pred detma. Ale pokud jsem v delsim vztahu, tak vysadim
na prasky.

Ina (Pá, 27. 1. 2006 - 09:01)

Mr.Dalbych, to teda koukám, jakou děláš z popisované praktiky vědu, dělám to běžně, ráda si s ním hraju až do konce, to by mě zajímalo, co běžně ženy dělají...fakt bych chtěla být šmírák a sledovat lidičky "u toho", mohlo by to být fakt zajímavý. Dle toho co píšeš, tak máš dost zkušeností, a musel jsi to své milenky učit, to je to fakt pro většinu žen něco tak zvláštního ? nějak mi to nejde do hlavy

Mr. D. (Pá, 7. 5. 2021 - 14:05)

odpovídám za Mr.Dalbycha - vědu ze sexu nedělám, naopak vždy jsem to bral jako samozřejmost. Už od dětství, kdy mě o rok starší Maruška Kafková sama ukázala čurinku a povídá , chceš si šáhnout? Později jsem se Marušky styděl a pak zmizela. Protože mám zkušenosti že když se nevnucuji, dělám nezájem, nemluvím oplzle ani dvojsmyslně, děvčata se o mě neperou, to tedy ne, ale sami se jaksi ozvou, projeví a nakonec to skončí v posteli, aniž bych se nějak snažil. Dnes dělám u firmy kde je na dvě stovky žen a pár chlapů, stane se mi že mne vdaná pozve do kina a do kina nakonec nejdeme, řekne rovnou starej jel na hory s dětmi, je čistý vzduch. Dobrý jsou fotbalový fukcionáři, trenéři, ti jezdí na zápasy po krajích, než dojedou tam a než vrátí z cesty, jdou do hospody na pivo, žvanit o fotbale, zatím co jejich žena je v horizontální poloze, nohy od sebe a přijímá po páté tělo páně. A času je dost, než ten blbec přijde domů nalitej- to jsou slova podvádějící manželky! :-) Jo téma je o kondomech, tedy když řeknu že kondom požadovala jen jedna, z těch několika málo desítek sexu chtivých. No a občas se mi nějaká nabourá do bytu, příjde nezvaná, přesto s láskou přivítaná, jako tuhle učednice Jarmila, že se pohádala s otcem, prohlásila že bude u mě bydlet pár dní a už ji tam mám nasáčkovanou 5 měsíců, a že by kupovala kondomy ? To jsem si nějak nevšiml! Máme doma spolu pěknou atmošku, občas hrajeme že to je neteř z Moravy, občas se někde držím, to abych si to rozházel s mými vdanými drahoušky. Tak prezervativ vidím jen v krabičce, někdy pokud se válí na stolečku, jinak znám dobře pesar, nebo slyším mám mašlu, jsem informovaný že gumu ne, nesmím
ji použít, není vyžadovaná, tedy jedeme na ostro až do úplného konce, stačí? tečka

... (Čt, 26. 1. 2006 - 12:01)

Lenko, já jsem začala se sexuálním životem v 19 letech a první orgasmus jsem měla až ve 23 letech. Bylo to tak, že mi můj přítel koupil vibrátor a asi po půl roce hraní (samozřejmě jen když nebyl doma) jsem dosáhla orgasmu. Takže jsem se to asi postupně "naučila". Dnes mívám při souloži s partnerem 2-4 orgasmy, ale musím si k tomu drážděním trošku pomoci. Partnerovi to nevadí, naopak ho to vzrušuje a mně to vyhovuje. Takže neklesej na duchu, ono to přijde.

Hana (St, 25. 1. 2006 - 22:01)

Jo a díky za radu s kondomy, už jsem je koupila chystám je v nejbližší příležitosti vyzkoušet (tedy já jen napůl :)

Hana (St, 25. 1. 2006 - 22:01)

Leni, někde píší,že orgasmus u některých žen přijde třeba po porodu,ale mám zase kamarádku,která po porodu přestala mít o sex zájem (chodí k sexulogovi a nic).Já mám jiný problém-i když jsem vzrušená sebevíc,jsem suchá,takže musíme používat gel (Ale vždy to tak nebývalo,až poslední dobou).Máš pravdu v tom,že vše chce čas,takže držím palce :)

Lenka (Po, 23. 1. 2006 - 19:01)

Hani, orgasmus jsem neměla ještě nikdy. Ne že bych se sama nedrážila, to jo, denně, často, ale vždycky jen pár příjemných dotyků, ne až k vrcholu. Jak sama, tak když mi to dělá partner - vždycky je to příjemné, pak nastane moment, kdy je to příjemné hodně, ale vždycky nějak ztratím (nebo on), tan "správný" pohyb. Miluju, co mi dělá, je to hrozně moc příjemné, ať už prsty, jazykem, nebo je ve mně, ale k orgasmu zatím nedošlo. Jak jsem psala, ze začátku bylo více problémů, ale všechno jde plynule dál, problémy se ztrácí, objevují se nové, úžasné věci... Chce to asi čas, tréning (je můj první partner, asi tři čtvrtě roku jsme se jen mazlili, o pannenskou blánu jsem přišla před necelým rokem), hlavně musím sama přijít na to, co je mi nejpříjemnější a pomoct mu. Dřív jsme na toto téma moc nemluvili, když sem-tam něco, tak písemnou formou, ale poslední dobou začínáme být čím dál tím víc otevřenější. Takže i ten orgasmus časem jistě přijde. Nebo je možné, že by někdo byl "nevzrušitelný", i když se mu to líbí?

Lenka (Po, 23. 1. 2006 - 19:01)

Hani, orgasmus jsem neměla ještě nikdy. Ne že bych se sama nedrážila, to jo, denně, často, ale vždycky jen pár příjemných dotyků, ne až k vrcholu. Jak sama, tak když mi to dělá partner - vždycky je to příjemné, pak nastane moment, kdy je to příjemné hodně, ale vždycky nějak ztratím (nebo on), tan "správný" pohyb. Miluju, co mi dělá, je to hrozně moc příjemné, ať už prsty, jazykem, nebo je ve mně, ale k orgasmu zatím nedošlo. Jak jsem psala, ze začátku bylo více problémů, ale všechno jde plynule dál, problémy se ztrácí, objevují se nové, úžasné věci... Chce to asi čas, tréning (je můj první partner, asi tři čtvrtě roku jsme se jen mazlili, o pannenskou blánu jsem přišla před necelým rokem), hlavně musím sama přijít na to, co je mi nejpříjemnější a pomoct mu. Dřív jsme na toto téma moc nemluvili, když sem-tam něco, tak písemnou formou, ale poslední dobou začínáme být čím dál tím víc otevřenější. Takže i ten orgasmus časem jistě přijde. Nebo je možné, že by někdo byl "nevzrušitelný", i když se mu to líbí?

Hana (Po, 23. 1. 2006 - 19:01)

pro Lenku.Sice to do tohohle tématu nepatří,ale to je jedno: co se týče orgasmu,měla jsi to někdy,když si se draždila sama ? Já jsem to svého parnera učila a i dnes je občas nutné,abych při dráždění prsty dala na jeho ruku svou a ukázala mu tempo. Další věc je mluvit o tom,co se komu líbí a co ne.my jsme to nejprve praktikovali po sms,když jsme byli od sebe vzdaleni(vzrušujeme se po sms i dnes)nebo jsme o pocitech mluvili po milování,když bylo buď zhasnuto nebo přítmí (to ale hrozilo,že mi partner usnul).dnes i při milování vedu ruku kam chci.

Hana (Po, 23. 1. 2006 - 19:01)

Jsem ve svých 26 letech asi velký srab,nejdřív jsme používali antikoncepci i kondom,dnes jen kondom. Jo,bez "pláštěnky"je to lepší-žádná přestávka a vše jde pomalu samo,ale ten strach - co kdyby,není to stoprocentni.A to mam partnera se dvěma dětmi,se kterým je milování něco úžasného.Asi je to na sebevedomí každého chlapa,nebo ne ? Měla jsem přítele se kterým jsme se milovali pravidelně bez,ale to byly jen občasné rychlovky -říkal věř mi,já věřila,ale vždy se bála,když se měla menstruace dostavit. Vždyť občas i dlouho před vyvrcholením kapička ukápne, nebo je to porucha ?

Mr.Dalbych (Pá, 20. 1. 2006 - 16:01)

Lenko to ukončení vašeho milování a úprk do koupelny to je hrozný,ještě jsem to nikdy takhle nezažil.Vžyť tvůj partner z toho může dostat infart.Většině žen semeno na břiše nedělá potíže,některé si ho pak roztírají po těle, anebo jej utřou,ty prozíravé ještě před souloží dají pod polštář ručnik nebo plenku,protože nemusejí pak vstávat a jít hledat něco na utření.Stalo se mi že milenka i více roků starší má míň zkušeností než 15letá holka.Znal jsem jednu šikovnou ta při přerušované souloži,při ejakulaci na bříško rukou chytla penis a napodobila ztahy a třením údu zvyšovala rozkoš až na nejvyšší možnou míru.Musím říct že ta potvora to uměla dokonale a kde se to naučila jsem se ani neptal.Učil jsem to některé moje milenky ,stalo se mi po letech že jeden známý vyprávěl co mu jeho"stará dělá" netušil,že jsem ji to naučil.Když se chlap udělá,tak se zvýší citlivost v oblasti zad,jakýkoliv dotyk působí ztrátu dechu,špatně se dýchá a je lochtivější.Stačí třeba jen lehce sahnout na tělo a už se dusím,nemohu mluvit,sáhnout na krk,přejet po páteři,je strašně dráždivé,trvá to ale asi 5 minut.Potom záleží ,kde se souloží, zda je to rychlovka kdesi, anebo v bytě v klidném pokoji.Manželka mě lehce osahavá a baví se tím ,jak se dusím a nemohu se nadechnout a nedokážu si představit že bych s tím běžel na wc a trefoval se do mísy.Kondom jsem používal jen kdysi asi půl roku,když jsem měl kapavku a po léčbě antibiotiky jsem měl karanténu.Bohužel jsem ji nemohl dodržet,protože zájemkyně přicházely a chuť zvítězila nad zákonem.Používání kondomu si vynutila pouze jedna dívka,jinak pokud vím se žádná ani slůvkem nezmínila o nějakém kondomu.Jednou jsem si ho nandal,protože jsem se bál abych něco nechyt ale musel jsem gumu sundat protože ji to vadilo.

Lenka (Pá, 20. 1. 2006 - 15:01)

Není to tak dlouho, co jsem podobnou odpověď psala na nějaké jiné téma. Mám stálého partnera (2 roky), je můj první, o cca 10 let starší než já.Nejdříve jsme se dlouhou dobu mazlili, peting, pak jsme měli veliké problémy s překonáním mé příliš pevné panenské blány, a je to necelý rok, co už si užíváme sexu naplno. Provozujeme nejrůznější polohy, je to prostě super, hrozně moc se mi to líbí (ale nikdy jsem ještě neměla orgasmus - ani když je ve mně, ani když mi dráží klitoris rukou nebo jazykem).Občas používáme lubrikační gel. Od začátku beru hormonální antikoncepci, kondom jsme nikdy nepoužívali. Před asi třemi měsíci mě přítel sám požádal, abych zašla koupit kondomy (konkrétně mě poslal pro Durex Performa, určený k oddálení vyvrcholení). Je fakt, že se mi zdá, že se teď trošku víc vyřádím a užiju si to já, než on (i když ten orgasmus ještě nepřišel).O kondomech mluvil už někdy dřív, byl to jeho nápad, sám to chtěl a ptala jsem se, jestli mu to milování nijak neznepříjemňuje, jestli jeho požitek není menší, jestli to necítí méně a on mě ujišťoval, že ne, že je to pro něj stejné, jako bez (akorát s tím, že déle vydrží).Co se týká mě, tak mi kondom nijak nevadí, naopak, radši mám hladké (performa, nebo chladivý tingle), než vroubkové, ty mě uspokojují méně.Je ještě jedno plus. Provozujeme přeřušovanou soulož, a to dokonce tak, že jsem ještě neměla tu čest, s jeho spermatem. Ať už se jedná o orální sex nebo normální, vždycky, místo aby se vysříkal na mě, na ručník, nebo tak, chytne si ho a odběhne na toaletu. Je to hrozně divné. Celé milování je nádherné, pak mě pomalu odhodí a uteče na záchod. Já tam pak zůstanu sama a místo krásných pocitů z milování, mám takové smíšené. Teď, když má sperma v kondomu, tak si ke mě ještě na chvíli lehne, je to mnohem příjemnější pocit.Ještě by mě zajímala jedna věc. Pořád někde čtu, že někdo "byl za noc 6x, apod.). Můj přítel, když se vrátí z té toalety, tak najednou odmítá mé doteky (které mu předtím nevadily, naopak), najednou ho to lehtá, na penis mi také nedovolí chytnout. Až tak za hodinu můžeme zase začít znovu, zase ho mé dotyky nelechtají a nevadí mu. Já nemám tolik zkušeností, možná je to běžné, nevím.Byla bych moc ráda, kdyby na můj příspěvek někdo zareagoval. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář