Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Leník (Čt, 25. 3. 2010 - 18:03)

o pořádném sexu nemáš...Možná pro tebe protože o tom víš úplný hovno!!!

Leníku, (Čt, 25. 3. 2010 - 17:03)

o pořádném sexu nemáš ani páru leda ty. Šoustat s prezervativem je jako lízat lízátko zabalené do celofánu.
Petr

Leník (Čt, 25. 3. 2010 - 16:03)

drvoštěpe a ostatní "bezkondomoví mrdáči" vy nemáte o pořádném sexu ani páru, jste jenom líný si nasadit kondom a bojíte se že vám nebude ten váš chcípák s kondomem stát, jste chudáci, dementi, chátra, lituji vás vy viagrožrouti!!!!!

drvoštěp (Čt, 25. 3. 2010 - 15:03)

No jo, diskusi zase opanovaly frigidy o které by si nikdo ani kolo neopřel natož vyžadoval sex.

Victoria (Čt, 25. 3. 2010 - 14:03)

Jsem uplně mimo. Nikdy jsem...Jistě, pořádný sex = čvachtání se ve slizu :-/

Dežo (Čt, 25. 3. 2010 - 12:03)

Ti tu tlamu rozbyju koukej mazat dom

P. (Čt, 25. 3. 2010 - 11:03)

JO HOLKY MAJ PRAVDU VY HAJZLY CHLAPSKY,KULI TAKOVYMU MRDAKOVI PAK CLOVEK NECO CHYTNE A JESTE SEM MUSELA NA POTRAT.A PORAD SE NICIT ANTIKONCEPCI?TO JE LEPSI MIT HOLKU.-TA NEUBLIZI.

Ludmila (Čt, 25. 3. 2010 - 03:03)

Má pravdu předsedo!!!!!!!!!!!!!

přesně tak (Čt, 25. 3. 2010 - 02:03)

Strkejte si péra navzájem do prdele dobytkové, vy těhotný nebudete a třeba si chcípněte na všechny nemoci světa, vy špindírové bezkondomoví!!!

... (St, 24. 3. 2010 - 23:03)

To treba ja uz vam na pera seru,kondomy vecne nechcete a kdo to ma porad hlidat,vy tehotny nebudete a ktomu ty sracky jako HIV..to mam radsi nekolik robertku,ty mi neublizi,hezky vibrujou,nemaj blby keci a jeste sou vetsi nez ty vase kokoti..

... (St, 24. 3. 2010 - 21:03)

To ty krávo smradlavá nesmíš ale mrdat s kozlama a beranama,i když na druhou stranu, kterej zoufalec by do tebe svý péro měl odvahu strčit, že jo.

Blbá Viktorie (St, 24. 3. 2010 - 21:03)

Proč se tady hned...Jsem uplně mimo. Nikdy jsem pořádný sex nezažila. Vím o něm prd.

Leník (St, 24. 3. 2010 - 21:03)

"Hrobka na semeno"?...Funebráku, lezba teda nejsem ale semeno se mi hnusí. Smrdí, lepí a vytejká, je to hnus fialovej.

Leník (St, 24. 3. 2010 - 21:03)

Leníku, ty jsi opravdu...Ty jsi ale dement že jo??

Souhlas s Viktorií, není žádná povinnost ženy být hrobka na semeno.

A sex bez kondomu není kvalitnější, s tím se jděte vycpat chátro.

... (St, 24. 3. 2010 - 17:03)

A tak urcite bez je to lepsi ale v dnestni dobe je dost pohl.nemoci a stalyho partnera nemam a tak s klukama sukam pres igelitovy rukavice nebo pytliky,je to taky reseni a muzem je mit vzdy po ruce kdyz treba kondom nemate.

.... (St, 24. 3. 2010 - 17:03)

Ty jsi další připitomělá slepice, že.Přečti si znovu co se tu řeší.Na víc i bez kondomu se semeno nemusí nutně stříkat do pochvy.Každý dneska už ví, že s kondomem je to bezpečnější,ale to ještě zdaleka neznamená, že taky lepší a kvalitnější.Komu sex zrovna nic moc neříká, ten at si těch kondomů navlékne třeba pět,jen at tu potom netvrdí,že je ten sex i kvalitnější.:-))

Victoria (St, 24. 3. 2010 - 16:03)

Leníku, ty jsi opravdu...Proč se tady hned navážíte do každé ženy, která preferuje sex s kondomem? Je snad nechat do sebe chlapa stříkat nějaká svatá povinnost každé ženy? Hádám, že není :-/

.... (St, 24. 3. 2010 - 16:03)

Leníku, ty jsi opravdu hodně debilní kráva a řek bych, že ani žádného manžela nemáš.Pokud přece jen ano, tak to musí být hodně velký ubožák a pitomec, co se jinde nechytal.Ty jsi opravdu zralá tak akorát na tu násadu od lopaty a klidně bych před tím na ni nasadil i ten kondom:-)).Nic jiného bys totiž do té tvé zapáchající kundy plné virů a nakažlivých bacilů nezasloužila:-))

Funebrak (St, 24. 3. 2010 - 16:03)

My taky doma jedině s..."Hrobka na semeno"? To nebude trvat dlouho a projevis se jako lesba.

:-) (St, 24. 3. 2010 - 15:03)

My taky doma jedině s...Souhlas s Leníkem.

Reklama

Přidat komentář